[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 14
  • 15
  • »
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
оляДата: Середа, 27 Червня 2012, 11:56 | Сообщение # 3
Группа: Гости





Доброго дня!Наша сім"я складається з двох непрацюючих дорослих ( один перебуває в декреті) і дитині 5 років.Чи може наша сім"я отримувати допомогу?І в якому розмірі?Чоловік не перебуває на обліку в центрі зайнятості , і я неотримую ніяких виплат,.Дякую
 
ЮрійДата: Середа, 27 Червня 2012, 15:56 | Сообщение # 4
Король
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (оля)
Доброго дня!Наша сім"я складається з двох непрацюючих дорослих ( один перебуває в декреті) і дитині 5 років.Чи може наша сім"я отримувати допомогу?І в якому розмірі?Чоловік не перебуває на обліку в центрі зайнятості , і я неотримую ніяких виплат,.Дякую


Доброго дня! У Вас складна ситуація, бо у Вашого чоловіка не має можливості підтвердити свої доходи (тоб-то їх відсутність).Але є вихід: управління до якого ви звернетесь робить затип до Податкової інспекції на наявність доходу з Вашого ідентифікаційного номера або Ви самі берете дані у ДПІ і надаєте в управління (Мінусом є те, що ДПІ надають данні за квартал).
Припустимо, що Ви підтвердили відсутність доходу, тоді розмір може становити 580 грн (приблизно).(з липня діє нова медодика розрахунку)
Але якщо доходи не підтвердяться то буде відмова.
Наголошу на тому, що одним з пунктів відмови є неперебування у центрі зайнятості.

 
iraДата: Неділя, 01 Липня 2012, 15:59 | Сообщение # 5
Группа: Гости





Доброго дня. Мене цікавить чи маю я право на допомогу малозабезпеченій сімї якщо я стою на біржі і не отримую виплат. Офіційна зарплата чоловіка 1102 грн. Дитині 4 роки. (розрахуйте). Землі не маю.
 
ЮрійДата: Неділя, 01 Липня 2012, 17:40 | Сообщение # 6
Король
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (ira)
Доброго дня. Мене цікавить чи маю я право на допомогу малозабезпеченій сімї якщо я стою на біржі і не отримую виплат. Офіційна зарплата чоловіка 1102 грн. Дитині 4 роки. (розрахуйте). Землі не маю.


Доброго дня. Згідно Вашого опису питання Ви маєте право на одержання допомоги, як малозабезпечена сім'я.
Розмір допомоги може складати 426 грн. (При умові якщо сукупний дохід 6612 грн.)
Розрахунок проведенний виходячі з: прожиткового мінімуму для дітей до 6 років; прожиткового мінімуму на працездатну особу та підвищення на дітей у розмірі 120 грн. - діти до 14 років.
Додам, що якщо заробітна плата Вашого чоловіка змінювалась на протязі 6 попередніх місяців (наприклад як мінімальна зарплата), то сукупний дохід сім'ї буде меньший ніж я брав до розрахунку, виходячи з цього розмір допомоги буде більшим.
 
ГостьДата: Понеділок, 02 Липня 2012, 15:49 | Сообщение # 7
Группа: Гости





Доброго дня. Мене цікавить чи маю я право на допомогу малозабезпеченій сімї якщо чоловік стоїть на біржі 1 місяць,а я в декретній відпустці.Дитині 1,7 місяці. Землі не маєм.

Додано (02 Липень 2012, 15:49)
---------------------------------------------
Доброго дня. Мене цікавить чи маю я право на допомогу малозабезпеченій сімї або інший вид допомоги якщо чоловік стоїть на біржі 1 місяць,а я в декретній відпустці по догляду за дитиною до 3 років і отримую 130 грн.Дитині 1,7 місяці. Землі не маєм.

 
ЮрійДата: Понеділок, 02 Липня 2012, 20:21 | Сообщение # 8
Король
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня. Мене цікавить чи маю я право на допомогу малозабезпеченій сімї або інший вид допомоги якщо чоловік стоїть на біржі 1 місяць,а я в декретній відпустці по догляду за дитиною до 3 років і отримую 130 грн.Дитині 1,7 місяці. Землі не маєм.


Доброго дня. Я не зовсім зрозумів Вас,
по-перше:
чоловік стоїть на біржі 1 місяць - а до цього?
по-друге:
Ви в декретній відпусці - якщо Ви працювали то лікарняний лист платився на підприємстві, не працювали - органом прац та соціального захисту населення (він входить у дохід).
по-трете:
Дитині 1,7 місяці - Допомога при народженні дитини не разова сума, а місячний розмір 800 гривень (приблино) - теж враховується в дохід.

Тепер прожитковий мінімум для Вашої родини 1219,37 (складається з прожиткових мінімумів на працездатних осіб - 2 особи, та на дитину до 6 років ), сукупний середньомісячний дохід не повинен перевищувати цей мінімум.
В управлінні може виникнути питання з підтвердженням доходів Вашого чоловіка.
 
ГостьДата: Понеділок, 02 Липня 2012, 21:42 | Сообщение # 9
Группа: Гости





Чоловік до цього працював,але звільнився за власним бажанням,а я студентка,лікарняний лист мені не оплачувався,на дитину я отримала 12 тис. протягом одного року їх виплатили,а зараз тільки отримую 130 грн.
 
ЮрійДата: П`ятниця, 06 Липня 2012, 20:26 | Сообщение # 10
Король
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Гость)
Чоловік до цього працював,але звільнився за власним бажанням,а я студентка,лікарняний лист мені не оплачувався,на дитину я отримала 12 тис. протягом одного року їх виплатили,а зараз тільки отримую 130 грн.


Ось тепер ситуація більш зрозуміла.
Ви маєте право на допомогу. Але розмір її я зараз не можу розрахувати бо невідомі доходи Вашого чоловіка з колшнього місця роботи.
Це по-перше.
По-друге Вам можно спробувати звернутися за допомогою по догляду за дитиною по досягненню нею трирічного віку по доходах.
Методика розрахунку там інша, тому у Вас більше шансів на на отримання цієї допомоги. Розмір залежить тільки від доходів Вашого чоловіка (130 грн. постійного розміру до цієї допомоги не враховуються.)
Я Вам пораджу наступне: звернітся за обома допомогами одночасно так, як доходів Ви не маєте, а чоловік їх надасть то може щось і вийде.
 
АннаДата: Вівторок, 10 Липня 2012, 15:58 | Сообщение # 11
Группа: Гости





Добрий день! Поясніть будьласка, чи маємо ми право на допомогу. Чоловік працює - заробітна плата 1200 грн., я у декреті (дитині 3 місяці) отримаємо щомісячну допомогу, близько 800 грн. чи маємо право на допомогу?
Дякую!
 
AdminДата: Вівторок, 10 Липня 2012, 16:12 | Сообщение # 12
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Quote (Анна)
Добрий день! Поясніть будьласка, чи маємо ми право на допомогу. Чоловік працює - заробітна плата 1200 грн., я у декреті (дитині 3 місяці) отримаємо щомісячну допомогу, близько 800 грн. чи маємо право на допомогу? Дякую!


Доброго дня. Згідно Вашого опису питання у допомозі малозабезпеченим буде відмовлено так, як сукупний дохід сім'ї перевищує або дорівнює прожитковому мінімуму для сім'ї.

Прожитковий мінімум для Ващо сім'ї складає 1219,37, а середій дохід сім'ї 2000,00 грн.

Розрахунок проведенний виходячі з: прожиткового мінімуму для дітей до 6 років; прожиткового мінімуму на працездатну особу.
 
татьянаДата: Понеділок, 16 Липня 2012, 00:32 | Сообщение # 13
Группа: Гости





Доброй ночи! моя семья состоит из 5 человек Муж не работает( помогает с детьми, у нас двойня) ,я инвалид с детства,получаю пенсию 938гр, дочка12лет и двойняшкам по 1.6 года .помогите пожалуйста посчитать сколько будет допомога по доходам

ОТВЕТ

Доброго времени суток. Скоре всего Вам будет отказано, в связи с тем, что Ваш Муж не сможет подтвердить свой доходы. Но если он будет состоять на учете в центре занятости, то возможно будет положено.
Помощь до 3-х лет по доходам оформить проще - приблизительный размер может состовлять 720 грн. (это если Ваш муж состоит на учете но не имеет доходов)
 
ГостьДата: Понеділок, 16 Липня 2012, 12:37 | Сообщение # 14
Группа: Гости





Доброго дня. Чи маю я право на допомогу малозабезпеченій сімї або інший вид допомоги якщо чоловік не працюэ другий рік та не стоїть на біржі вже 11 місяць, я працую третьій місяць і отримую 1300 грн/міс. Дитині виповнилося 3 рокыв. Землі не маєм.

Відповідь.
Вам буде відмовлено у допомозі малозабезпечиним сім'ям з нас наступної причини: один з членів родини не працює, не навчається та не перебуває на обліку у центрі зайнятості.
Нажаль інших видів допомог ми запропонувати не можемо.
 
НаталіяДата: Середа, 18 Липня 2012, 22:47 | Сообщение # 15
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
12.04.2012р. мій чоловік був знятий з обліку центра зайнятості. На даний момент ніде не працює. Я перебуваю у декретній відпустці по догляду за двома дітками віком 1,5 роки та 5 місяців.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня. Нажаль не має.
Поясню у чому причина: згідно із Законом та порядком призначення допомоги особи прцездатного віку повинні працювати, навчатися або перебувати на обліку у центрі зайнятості на момент звернення за допомогою. Необов'язково отримувати допомогу по безробіттю, важливий сам факт перебування на обліку.
Це необхідно для підтвердження доходів Вашої сім'ї.

Додано (18 Липень 2012, 22:47)
---------------------------------------------
За данною допомогою я зверталася у третій декаді квітня і пред"являла довідку про доходи чоловіка за півроку (по березень включно). Але отримала відмову. Щомісячні виплати чоловіка (на біржі) складали 740грн. по 10 лютого влючно. Декілька днів тому, спробувала розібратися у виплатах, котрі отримую на виховання двох діток до трьох років та у виплатах по допомозі по вихованню дітей до трьох років (по дох). І з"ясувалося, що при проведенні перерахунку допомоги (у зв"язку з народженням другої дитини) працівники УПСЗН забули внести до компютеру першу дитину. І вийшло, що допомогу я два місяці отримувала лише на одну дитину. Пояснили, що вийшла механічна помилка і виправлятимуть її у цьому місяці з перерахунком двох попередніх:)
Будь ласка, допоможіть розібратися в розрахунку допомоги малозабезпеченим сім"ям. Бо могло так бути, що при розрахунку до уваги бралася лише одна дитина (занесена до бази даних) як у попередніх двох допомогах. Щиро дякую!

ВІДПОВІДЬ:

для розрахунку допомоги потрібно сукупний дохід сім'ї за попередні 6 місяці (допомога. зарплата, земля, сткпенція тощо ) та прожиткуовий мінімум для сім'ї (береться з Закону України "Про державний бюджет на 2012 рін" відповідно до категорій членів сім'ї).
Для Вашої сім'ї прожитковий мінімум складає з 01 липня по 30 вересня - 1975,89 грн.
Щоб розрахувати треба:
1. Визначити середньомісячний дохів (сукупній за 6 місіців розділити на 6)
2. Від прожиткового мінімуму для сім'ї відняти середньомісячний дохід сім'ї.
3. Якщо результат не перевищує 75% від прожиткового мінімума (1481,92 грн - з 01.07.12-30.09.12) то це і є Ваш розмір допомоги, якщо перевищеє то 75% від прожиткового для сім'ї.
Ось стислий розрахунок, для більш детельного звертайтесь у особистих повідомленях або на е-майл upr34@meta.ua
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
  • Сторінка 1 з 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 14
  • 15
  • »
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.