[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
Гость НадіяДата: П`ятниця, 20 Липня 2012, 12:27 | Сообщение # 16
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Сім"я складається з 5 членів сім"ї (3дітей, віком від 6 до 18років)
Сукупний дохід сім"ї за 6 місяців складає25404,40 грн.

ВІДПОВІДЬ:

У допомозі мазолобезпеченим сім'ям буде відмовлено у поточному місяці так, як сукопний дохід перевищує прожитковий мінімум для сім'ї.
Середньомісячний дохід сім'ї - 4234,07
Прожитковий мінімум для сім'ї - 3294,24
 
ГостьДата: Понеділок, 23 Липня 2012, 15:37 | Сообщение # 17
Группа: Гости





Подскажите имеет ли наша семья на помощь как малообеспеченным семьям. Общий доход: мужа за 6 мес 11880, мой 5040 (единоразовая до 2-х лет 840 грн. (как на второго ребёнка)) И до 3-х лет по доходам где то 2450 за 6 мес.(если это учитывают). Семья состоит из 2-х взрослых и двух детей, 11 и 1,9 года. Спасибо!

ОТВЕТ:

Согласно Ваших доходов, Вы не имеете право на помощь малообеспеченым семьям.
Причина - совокупный доход семьи превышает прожиточный минимум для семьи.
Прожиточный минимум для Вашей семьи - 2163,17, а среднемесячный доход семьи 2820,00
 
ГостьДата: Понеділок, 23 Липня 2012, 17:29 | Сообщение # 18
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Сім"я складається з 4 членів сім"ї ( 2 дітей, віком від 6 до 18років) та двоє працюючих дорослих
Сукупний дохід сім"ї за 6 місяців складає18179,89 грн.

ВІДПОВІДЬ:

У допомозі мазолобезпеченим сім'ям буде відмовлено у поточному місяці так, як сукопний дохід перевищує прожитковий мінімум для сім'ї.
Середньомісячний дохід сім'ї - 3029,98
Прожитковий мінімум для сім'ї - 2350,44
 
ІринаДата: Вівторок, 24 Липня 2012, 12:42 | Сообщение # 19
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
сімя складається з 3 осіб - мама ( в декреті) і 2 дітей віком 2 роки.
отримуємо домомогу до 3 років - 260 на 2 дітей і 840 на 2 гу дитину допомогу при народженні - тобто дохід за 6 попередніх місяців склав 6600 грн
якщо маємо право то який рлзмір допомоги має бути?

ВІДПОВІДЬ:

Ви маєте право на отримання допомоги, її приблизхний розмір може складати 644 грн. (якщо місяць звертання липень).
 
иннаДата: Середа, 25 Липня 2012, 11:36 | Сообщение # 20
Группа: Гости





я имею шестеро детей возрастом от 2 до 16 лет в даный момент сижу дома по уходу за ребенком до 3 лет , но меня волнует вопрос выйдя из декрета на работу с зар платой 1500 гривень что я могу дополнительно получать что бы прокормить детей которых я воспитываю одна ,дети носят фамилию моего бывшего гражданского мужа который с нами уже два года не проживает и нам не помогает и мы не знаем где он . И вообще какой минимальный доход должен состовлять на ребенка чтобы семья считалась малозабеспеченной

Уточните следующие:
1 - детей по возрасту (например до 3 лет - 1 ребенок, до - 6 лет - 1 ребенок, и так далее) - необходимо для определения прожиточного минимума для семьи.
2 - когда Вы выходите из декрета (месяц и год) (можно приблизитено ) - Прожиточные меняются часто (расчет можем сделать до декабря 2012)
3 - Если вы имеете статус одинокой матери, то укажите на сколько дитей и их возраст (соответственно и доход)
4 - В зависимости от месяца выхода из декрета будут браться доходы от управления (за помощь до 3-х лет) и зарплата
5 - Вы обращались в управление труда для оформления помощи до 3-х лет по доходам? Если нет то у Вас должно получится около 700 грн (но при оформлении малообеспеченых они возьмуится в доход).

Все дополнения можите добавить в это сообщение после этой фразы.
 
іннаДата: Середа, 25 Липня 2012, 23:25 | Сообщение # 21
Группа: Гости





добрий день.допоможіть будь ласка.я декретні відпусті по догляду за дитиною до 3 рокув.чоловік не працює,і на обліку не стоїть.яку допомогу я можу отримувати?

ВІДПОВІДЬ:

Нажаль, Ви не маєте право на отримання допомог по доходах (малозабезпечені та до 3-х років по доходах).

Якщо у Вашого чоловіка є можливість стати на облік у центр зайнятості - це треба зробити. Тоді Ви зможете оформити допомогу по догляду за дитиною до 3-х років по доходах у розмірі близько до прожиткового мінімуму. (Ваші доходи - 130 грн - не беруться у цей вид допомоги, а чоловік надає довідку з центру зайнятості, що він перебуває таа не отримує допомоги по безробіттю - дохід 0 грн) В цій допомозі важливий тільки факт перебування у центрі зайнятості на момент звернення - без доходу за попередні 6 місяців

 
ГостьДата: П`ятниця, 27 Липня 2012, 13:54 | Сообщение # 22
Группа: Гости





Доброго дня. Чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Сім"я складається з 5 членів сім"ї (2 дітей, віком від 6 до 18років 1-до 3)
Сукупний дохід сім"ї за 6 місяців складає 22658,41 грн.

ВІДПОВІДЬ:

У допомозі мазолобезпеченим сім'ям буде відмовлено у поточному місяці так, як сукопний дохід перевищує прожитковий мінімум для сім'ї.
Середньомісячний дохід сім'ї - 3776,40
Прожитковий мінімум для сім'ї - 3106,97
 
ГостьДата: Понеділок, 30 Липня 2012, 08:36 | Сообщение # 23
Группа: Гости





Доброго дня. Мене цікавить чи маю я право на допомогу малозабезпеченій сімї якщо я моя жінка стоїть на біржі і не останній місяць отримуе мінімільні виплати . Офіційна моя зарплата 1102 грн. У сумісній власності володію 12,3кв. м. квартири разом з батьками. Розрахуйте будь-ласка.

???????????
Ви не уважно прочитали правила оформлення питань.
Quote (Admin)

У повідомленні вказуйте наступне:
- Ваше ім'я;
- кількість працездатних осіб (дорослих, проживаючих по одній адресі);
- кількість та вік дітей; - загальний дохід за 6 останніх місяців;
- наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник.
Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).


Доповніть Ваше питання.

1. Мене звати - Вадим
2. Я проживаю удвох зі своєю працездатною дружиною ,але прописаний за іншою адресою. В тій квартирі ,де проживаємо ми приписана моя дружина з її батьком ,а там де я - приписано 4 особи (разом зі мною).
3. Дітей не маємо. Загальний дохід за 6 останніх місяців: Мій(за 6 місяців) - 5607 грн., жінки - 3360 грн.
4. Є виділена земельна ділянка - 6 сот. у особистому користуванні (без оформлення приватизаційних документів).
5. На праві сумісної приватної власності володію 12,3кв. м. квартири разом з батьками.
Дякую за допомогу.

ВІДПОВІДЬ:

Нажаль, у допомозі мазолобезпеченим сім'ям буде відмовлено так, як сукопний дохід перевищує прожитковий мінімум для сім'ї.
Середньомісячний дохід сім'ї - 1494,5
Прожитковий мінімум для Вашої сім'ї - 462,84 (до складу входять тільки двое працездатних)

Доповнення: Більшість сімей, які отримують допомогу мають у складі сім'ї дітей, за їх рахунок збільшується і прожитковий мінімум сім'ї.
Якщо є бажання подивіть на повідомлення форуму і Ви побачити як збільшується прожитковий мінімум сім'ї з урахування дітей
 
ираДата: Понеділок, 30 Липня 2012, 09:20 | Сообщение # 24
Группа: Гости





Добрий день. Прошу розрахувати допомогу. Я в декретній відпустці. Сімя складаеться з 3 осіб. дитина інвалід . дохід за пів року нашої сімї складае 11059,85.

Вкажіть, будь ласка, вік дитини.

Додано: 1,6 годика

ВІДПОВІДЬ:

У допомозі мазолобезпеченим сім'ям буде відмовлено у поточному місяці так, як сукопний дохід перевищує прожитковий мінімум для сім'ї.
Середньомісячний дохід сім'ї - 1843,31
Прожитковий мінімум для сім'ї - 1295,02
 
ГостьДата: Вівторок, 31 Липня 2012, 16:20 | Сообщение # 25
Группа: Гости





Доброго дня! Мене звать Валентина. Зараз я в декретній відпустці . Чоловік офіційно не працює і в центрі зайнятості не стоїть на обліку та не маэ трудовоъ книжки. Чоловік прописан окремою чи можемо ми оформити допомогу до 3-х років по доходам, якщо я отримую тільки 130 грн на місяць. І які документи потрібно зі сторони чоловіка?Дякую

ВІДПОВІДЬ:

По-перше Вам необхідно написати пояснювальну.
По-друге Довідки про скад сім'ї та про наявність земельної ділянки.

Цього має вистачити. Якщо будуть сумніви у працівників управління (контроль справ) то до Вас приїде державний соціальний інспектор для перевірки достовірності інформації.
Дохід ві допомоги 130,00 грн. в допомогу не береться.
 
ГостьДата: П`ятниця, 03 Серпня 2012, 10:05 | Сообщение # 26
Группа: Гости





Мене звати Люба.Я з дітьми прописана у свого колишнього чоловіка але проживаю за іншою адресою. Дітям 12 років та 5 місяців.Я приватний підприємиць на загальній системі веду книгу обліків і доходів де дохід 0.Отримала першу допомогу на дитину але лікарняні соцстрах неоплатив маю від них офіційну відмову.На якою допомогу можу притендувати?

ВІДПОВІДЬ:

Ви можите подати документи на оформлення допомоги малозабезпечимим сім'ям.
Якщо дитині 5 місяців Ви отрумуєте допомогу при принародженні дитини у розмірі 955,21 грн.
Приблизний розмір може складати 1263 грн (сукупний дохід 4732,30 грн.)
 
Гость ЛюдмилаДата: П`ятниця, 03 Серпня 2012, 18:40 | Сообщение # 27
Группа: Гости





Подскажите пожалуйста: я год назад развелась с мужем , получаю от него алименты на сына (4 года).
Проживаем мы втроем я, мой 4-летний сын и мой отец пенсионер (пенсия 1200) в этом месяце я устроилась официально на работу. Могу ли я получать какую либо помощь если моя официальная з/п составляет 1120грн ?Или мне нужно проработать полгода?

ОТВЕТ:
Согласно, Порядка назначения и выплаты государственной помощи малообеспеченным семьям, Вы имеете право на получение помощи.
Вам необходимо предоставить:
справку о полученных алиментах,
справку о составе семьи,
справка о доходах с земли,
копия трудовой последней записи или копия приказа о принятии (для подтверждения факта работы, иначе можете попасть под п.10 Порядка)
Заявление и декларацию заполните в местном управлении.
Уточнение: Пенсия Вашего отца не берется в доход. Согласно, Порядка п.6
 
ГостьДата: Неділя, 05 Серпня 2012, 14:42 | Сообщение # 28
Группа: Гости





Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи маю я право на соціальну допомогу в даній ситуації. Дружина отримує 1100грн. Я інвалід другої групи отримую пенсію 1270грн. Маємо двох діток 10 і 11 років. Буду луже вдячний за пояснення.

ВІДПОВІДЬ:

Ви маєте право на отримання домоги малозабезпеченим сім'ям. Ваш прожитковий мінімум сім'ї складає 2963,02, а сукапній дохід сім'ї 14220,00. Тому приблизний розмір може складати 830 грн.
 
Гость ГалинаДата: Вівторок, 07 Серпня 2012, 14:45 | Сообщение # 29
Группа: Гости





Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи отримаю я допомогу малозабезпеченим сім'ям, а якщо вийде, то який розмір допомоги буде призначено?
Заробітна плата моя складає за 6 місяців - 9751,50 грн.
Допомога чоловіка., по догляду за людиною похилого віку за 6 місяців - 78,00 грн.
Виховуємо двоє дітей - 12 та 15 років.
Землі маємо - 0,20га

ВІДПОВІДЬ:

Відповідно до Вашого опису питання, Ви маєте право на отримання допомоги, її приблизхний розмір може складати 1043 грн. (якщо місяць звертання серпень).

Додано (07 Серпень 2012, 14:45)
---------------------------------------------

Quote (Гость Галина)
Відповідно до Вашого опису питання, Ви маєте право на отримання допомоги, її приблизхний розмір може складати 1043 грн. (якщо місяць звертання серпень).


Здала документи ще 31 липня, але до сьогоднішнього дня ще не знаю чи мені вийде допомога чи ні. Сказала що дадуть знати лише в п'ятницю.
 
ГлостьлюбаДата: Середа, 08 Серпня 2012, 02:35 | Сообщение # 30
Группа: Гости





у деклараціі вказала купівлю машини 28 000 тис чи вплине це на розмір допомоги

Додано (08 Серпень 2012, 02:35)
---------------------------------------------
для малозабезпечених

ВІДПОВІДЬ:

Відповідно до п.10 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям:
особи, які входять до складу малозабезпеченої сім'ї, протягом 12 місяців перед зверненням за наданням соціальної допомоги здійснили купівлю земельної ділянки, квартири (будинку),
автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку тощо або оплатили послуги з навчання, будівництва, ремонту квартири (будинку) або
автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку тощо (крім житлово-комунальних послуг, у межах норм споживання та медичних послуг, пов'язаних із
забезпеченням життєдіяльності) в сумі, яка на час звернення перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для сім'ї;

Щоб дізнатися прожитковий мінімум для Вашої родини треба знати склад сім'ї.
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.