[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
ГостьДата: Середа, 09 Січня 2013, 02:22 | Сообщение # 196
Группа: Гости





Здраствуйте! Помогите разобраться, имеет-ли наша семья право на соц. помощь. Наша семья состоит из трёх человек: я, муж и ребёнок 6лет Наш общий доход за месяц - 2600 гр., ето зарплата мужа, а я пока учюсь. Собственной жил площяди у нас нет. За рание спасибо!!!

Расчет в файле
Прикрепления: 195.txt (0.9 Kb)
 
ГостьКатяДата: Середа, 09 Січня 2013, 15:22 | Сообщение # 197
Группа: Гости





03.01.2013 О 16:14 Я надсилала запит і отримала відповідь. в зв'зку з вашою відповіддю хочу уточнити як мені правильно діяти. я здавала документи на соц.допомогу 04.01.2013. але студентів мені не вписали в склад сім'ї мотивуючи це тим що вони приписані по місцю навчання в обл. центрі. P.S чоловік офіційно влаштувався на роботу.

Вашим студентам треба довідку з місця прописки і якщо це інший район (різні управління праці та соц захисту) довідку з управління про те що вони не оформляли там ніяких допомог.
У нас такі випадки були і є. В довіці про склад сім'ї вказуються всі, просто в примітках взазується зарареєстрований чи незареєстрований, проживає чи не проживає.
 
ГостьДата: Середа, 09 Січня 2013, 17:52 | Сообщение # 198
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Сім"я складається з 4 членів сім"ї ( 2 дітей-близнят, віком 3 роки і 1 місяць ) та один (чоловік) працюючий, мені (мамі) продовжили декретну відпустку по догляду за дітьми до досягнення 4 річного віку.
Сукупний дохід сім"ї за 6 місяців складає 15030 грн.

Розрахунок у файлі
Прикрепления: 9441090.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: Четвер, 10 Січня 2013, 12:38 | Сообщение # 199
Группа: Гости





Моя сім"я складається з 3 чоловік ( Я, син 9 років та донька 11 років). Моя заробітна плата до виплати за 6 місяців склала 8040.00 грн та аліменти на дітей 4800.00 грн. Ми проживаємо у сільській місцевості, але ні власної землі, ні паю ми не маємо. Будинок в якому ми проживаємо - нам не належить. Субсидіями не користуємся. Чи маємо ми право отримувати допомогу як малозабезпечена сім"я.

Розрахунок у файлі
Прикрепления: 8874355.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: Четвер, 10 Січня 2013, 21:49 | Сообщение # 200
Группа: Гости





Добрий день! Порахуйте соціальну допомогу. Родина складається з 3-х осіб - я, чоловік та дитина - 1 рік 3 місяці. Чоловік тимчасово не працює і перебуває на обліку в центрі зайнятості, отримує допомогу по безробіттю. Я отримую допомогу при народженні і на дитину до досягнення 3-річного віку. Загальний дохід за 6 місяців складає 12100 грн. Чи варто здавати документи?

Разрахунок у файлі
Прикрепления: 2821927.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: П`ятниця, 11 Січня 2013, 13:00 | Сообщение # 201
Группа: Гости





Добрий день! Порахуйте соціальну допомогу. Родина складається з 3-х осіб - я, чоловік та дитина - 1 рік 6 місяці. Чоловік працює дохід за 6 місяців-13500грн., дружина перебуває у дикреті але звільнена з роботи за згодою сторін через 2 місяці після народження дитини (на обліку в центрі зайнятості не числиться) отримую допомогу при народженні і на дитину до досягнення 3-річного віку - 830грн за місяць. Чи варто здавати документи? Порахуйте соціальну допомогу?

Розрахунок у файлі
Прикрепления: 9128937.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: П`ятниця, 11 Січня 2013, 14:07 | Сообщение # 202
Группа: Гости





добрий день!!! я хотілаб дізнатися чи правильно нараховують мені допомогу ,моя сімя складається з 4 членів я чоловік діти 6років і 1 ,7 місяців я зарас подогляду чоловік працездатний його 6ти місячний дохід складає 6,676гр я х отримую одноразову 886грн і скільки мають нарахувати допомоги як малозабезпечена на двох діток!!

Quote
я хотілаб дізнатися чи правильно нараховують мені допомогу
в таких випадках ми не проводим попередній розрахунок.
Суми попереднього розрахунку відрізняються від суми нарахованої управлінням.
По перше - дата зверення за допомогою та дата попереднього розрахунку різні.
По друге - дохід який береться на момент розрахунку різний (через дату звернення та точності по довідці про доходи)
По трете - Прожиткові мімімуми різні.
 
ГостьДата: П`ятниця, 11 Січня 2013, 14:16 | Сообщение # 203
Группа: Гости





Тобто нам мають виплачувати допомогу не 130 а 962,73грн ?

130 - це допомога до 3 років. Тема про допомогу малозабезпеченим сім'ям. Розрахунок проводився по допомзі малозабеспеченим родинам.

Ви неуважно прочитали файл. 962, 73 грн. - обмеження допомоги при розрахунку.

А висновок
Відмова. Сукупний дохід перевищує прожитковому мінімуму для сім'ї.
 
ГостьДата: Неділя, 13 Січня 2013, 01:58 | Сообщение # 204
Группа: Гости





ДОБРИЙ ДЕНЬ! Підскажіть чи можу я отримувати допомогу як малозабезпечена,якщо сім"я складається З 3 ОСІБ, ДИТИНА ВІК 6 РОКІВ, ЧОЛОВІК МАЄ ЗАР ПЛАТУ У МІС 1200 ГРН , Я У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ОТРИМУВАЛА 700 ГРН, А ТЕПЕР ВИПЛАТА СКІНЧИЛАСЬ, ПАЮ НЕ МАЮ, НА ЯКУ СУМУ МОЖУ РОЗРАХОВУВАТИ.

Розрахунок у файлі
Прикрепления: 8322473.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: Середа, 16 Січня 2013, 12:57 | Сообщение # 205
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо у чоловіка нульове чп.я получаю підвищину допомогу при народжені дитини до 3-oх років.Чи входять до сукупного доходу сім'ї при розрахунку розміру допомоги по догляду за дитиною інші виплати.
 
AdminДата: Середа, 16 Січня 2013, 14:12 | Сообщение # 206
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо у чоловіка нульове чп.я получаю підвищину допомогу при народжені дитини до 3-oх років.Чи входять до сукупного доходу сім'ї при розрахунку розміру допомоги по догляду за дитиною інші виплати.

До сукупного доходу входять всі доходи сім'ї (зарплата, премії, лікарняні, допомоги, компенсації).
 
ГостьДата: Середа, 16 Січня 2013, 14:54 | Сообщение # 207
Группа: Гости





Дякую за відповідь.Але чи має наша сім"я,Я ,чоловік нульове чп,син пять мисяців право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо у чоловіка нульове чп.я отримую 130 гр+допомога при народженні дитини 764.17 гр +допомога по догл.до 3р. 764.21.
 
AdminДата: Середа, 16 Січня 2013, 16:27 | Сообщение # 208
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Quote (Гость)
Дякую за відповідь.Але чи має наша сім"я,Я ,чоловік нульове чп,син пять мисяців право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо у чоловіка нульове чп.я отримую 130 гр+допомога при народженні дитини 764.17 гр +допомога по догл.до 3р. 764.21.
Розрахунок у файлі
Прикрепления: 6550077.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: Середа, 16 Січня 2013, 17:20 | Сообщение # 209
Группа: Гости





Дуже цікаво. Я с подругой подавала однакові документи  з різницею в п"ять днів. Вона отримує такі ж самі виплати так як і я: 130 гр+допомога при народженні дитини 764.17 гр +допомога по догл.до 3р. 764.21, але вона ще отримує +850 грн  допомага малозабезпеченним сім"ям, скажіть будласка, як таке може бути.
 
Гость галяДата: Середа, 16 Січня 2013, 23:14 | Сообщение # 210
Группа: Гости





я маю 5 дітей 12р.11р.5р.4р.1.8р.чоловік непрацює,на двох старших отримую пенсію по втраті годувальника 1180гр. І на найменшого 130 +1270.і користуюсь пільгами баґатодітної ма світло і газ.чи маю я право на ще якісь допомоги і по скільки?дякую.
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.