[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
ГостьДата: Четвер, 22 Листопада 2012, 20:05 | Сообщение # 151
Группа: Гости





доходов у нас нет, я была студентка когда родила, а 25 мая закончила университет.Подскажите пожалуйста будет ли влиять эта зеля на выплату по доходам, и как рассчитать сколько нам полагается в следующие 6 месяце.Буду очень благодарна за ответ!!!!!

Не совсем понял Ваш вопрос.
Для определения права и размер помощи неодходимо знать все доходы семьи и состав семьи.
 
ГостьДата: Субота, 24 Листопада 2012, 21:47 | Сообщение # 152
Группа: Гости





чоловік-пенсія 7200 вмене дохід за півроку 13000.одна дитина-4роки.друга-15років.землі немає.

Ви вказали пенсію, як вид доходу. Уточніть яка пенсія (пільгова, по інвалідності 1, 2 чи 3 групи, або за віком)
 
ГостьДата: Неділя, 25 Листопада 2012, 00:56 | Сообщение # 153
Группа: Гости





Доброї ночі! Цього місяця розлучилася з чоловіком(останні 6 міс. не працював).перебуваю у декретній вілпустці: синові 7 міс. За півроку отримувала лише 759,17 грн щомісячної допомоги. На аліменти ще не подавала. землі і нерухомості не маю. Скажіть, будь-ласка, на яку допомогу від держави я можу розраховувати, окрім допомоги як матері-одиночкі? Можливо збільшення якихось виплат? Велике дякую. Дуже розраховую на вашу відповідь!

ВІДПОВІДЬ

Ви не вказали отримання допомоги до 3 років (розмір 130,00 грн.) Якщо Ви її не отримуєте зверніться в управління.
Допомога одиноким матерям Вам не положено (Відповідно до Закону, на момент народження дитини Ви не повинні перебувуати у шлюбі)
Допомога малозабезпеченим - вийде. (розражунок і розмір допомоги у файлі 152.txt)
Можливо ще допомога до 3 років з підвищенням по доходах. (Приблизно 590 грн. додатково до 130,00 грн)
Прикрепления: 152.txt (1.0 Kb)
 
ГостьДата: Понеділок, 26 Листопада 2012, 13:54 | Сообщение # 154
Группа: Гости





Добрий день! Мене звати Марія.Скажіть будьласко,В моїй сімї проживає 6 чоловік 4-дітей. Вік дітей 15,12,двоє 10місяців.Чоловік офыцыйно не працює.Дохід сімї 3630 в місяць.Я можу оформитися як малозабезпечена сімя?

ВІДПОВІДЬ

Ні буде відмова відповідно до п 10 Порядку призначення допомоги
 
гістьДата: Понеділок, 26 Листопада 2012, 14:43 | Сообщение # 155
Группа: Гости





Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, у нас сім*я з 5-ти чоловік, я- в декретній відпустці, чоловік зареєстрований підприємцем, доходів у нього вже пів року нема - доаідка є, на мені пай 2 га, діти віком 11, 8 і 1,5 років. Чи є у нас право для нарахування допомоги малозабезпеченим сім*ям, і приблизно скільки. Дякую.

ВІДПОВІДЬ

Ви в декретній відпустці, а де Ваші доходи?
 
ГостьОленкаДата: Понеділок, 26 Листопада 2012, 17:03 | Сообщение # 156
Группа: Гости





Добридень, підскажіть чи варто просити соц. допомогу, якщо так, то скільки орієнтовно?
Сім’я: чоловік, я, діти: 15, 12,10,7років
Про наші доходи за місяць:
чоловік 1550грн, я по догляду за дитиною інвалідом 1160 грн, студент з вересня стипендія 550грн, платимо 50% за газ і світло як багатодітні.
Щиро дякую за відповідь

Розрахунок у файлі
Прикрепления: 155.txt (1.0 Kb)
 
ГостьДата: Понеділок, 26 Листопада 2012, 18:11 | Сообщение # 157
Группа: Гости





№154 Я в декретній відпустці, доходів немає, крім виплати на 3-ю дитину і 130 до 3-х років.

Розрахунок
Прикрепления: -M_156.txt (1.0 Kb)
 
ГостьОленкаДата: Понеділок, 26 Листопада 2012, 18:39 | Сообщение # 158
Группа: Гости





Поправка, у мене є чоловік доходи вказані №155, є дитина інвалід 12р,
Дякую

Суттевих змін у розрахунку не має
Прикрепления: 0752532.txt (1.0 Kb)
 
ГостьДата: Середа, 28 Листопада 2012, 15:34 | Сообщение # 159
Группа: Гости





- Ваше ім'я; Мар"ян
- 1 (+ дружина в декретній відпустці)
- 1 дитина 1місяць
дохід за 6 місяців 6600 (в місяць мій дохід 1100)
землі немаю
розрахуйте будь ласка

Доповніть свое питання доходом Вашої дружини (допомога при народженні дитини та до 3 років)
 
ГостьДата: Четвер, 29 Листопада 2012, 01:09 | Сообщение # 160
Группа: Гости





Лєна
кількість працездатних осіб -2 але я непрацюю 4 місяці назад звільнена за згодою сторін
- кількість та вік дітей-2-5 років і11місяців та 3 роки 9місяцівдіти до садочка неходять бо менша дитина чясто хворіє
- загальний дохід за 6 останніх місяців 12.500
- наявність землі у особистому користуванні 2сотки підскажіть будласка чи маю я право на якусь із допомог.дякую за відповідь.

На момент звернення Ви повинні працювати, перебувати у центрі зайнятості чи навчатися.
Скоріш за все буде відмова, але якщо буде призначення (дуже рідко за умови певних обставин) розмір може бути зменьшений на якийсь відсоток.
У цьому випадку попередній розрахунок я провести не можу.
 
Гость ІннаДата: Четвер, 29 Листопада 2012, 14:57 | Сообщение # 161
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Сім"я складається з 3 членів сім"ї (мама, тато, донька) проживаємо в батьків, де приписані я і донька.Сукупний дохід сім"ї за 6 місяців складає 5200 грн (виплати на дитину), чоловік не працює.

Якщо чоловік не перебуває у центрі зайнятості то буде відмова
 
juliaДата: Четвер, 29 Листопада 2012, 19:03 | Сообщение # 162
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Здравствуйте . Я мать одиночка, ребенку 5 мес. Нас 2-е . У меня нет дачи, земельного участка, машины, и др. недвижимости. wacko
До беременности не работала 2,5 года
На ребенка я получила такие выплаты за 6-ть месяцев:
1127 грн. -- помощ по беременности и родам;
130 грн. -- помощ до 3-х лет ежемесячно и 865 грн. по доходам до 3-х лет;
765 грн. -- помощ при рождении ребенка (+ единоразовая помощ 9170грн.)
800 грн. как малообеспеченная;
288грн. -- как мать одиночк ;и 135 грн по доходам\;
ВОПРОС : Как расчитать по этим суммам средний доход за месяц в моей семье из двух человек?
И какую помощ я не буду получать следующие 6 месяццев если мой доход превысит минимум.
smile :) Большое спасибо за помощ

Ответ
Сумируются все доходы за каждый месяц. (Набрать 6 месяцев). Полученную сумму разделить на 6 - это Ваш среднемесячный доход.
Если доход превышает прожиточный минимум помощь не положена.
Прожиточный для Вашей семьи 1071 грн (один взослый и ребенок до 3 лет)


Сообщение отредактировал julia - Четвер, 29 Листопада 2012, 20:05
 
КатеринаДата: П`ятниця, 30 Листопада 2012, 09:37 | Сообщение # 163
Группа: Гости





Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи має наша сім'я право на отримання допомоги по догляду за дитиною до трьохрічного віку, та як малозабезпечена сім'я. В нашій сім'ї я, чоловік і син віком 1рік 2 міс.. Останніх пів року допомогу не отримували, тому що чоловік працював, а зараз звільнений за згодою сторін. По доходах які він отримував допомога нам не надавалась (згідно закону). З ДЦЗ ще не реєструвався. Якщо зараз він безробітній, то нам щоб отримати допомогу преба буде подавати довідку про доходи ха останніх 6 міс. (доходів вже немає) чи довідку з ОСББ, що він дійсно ніде не працює?
І якщо я допомогу по догляду за дитиною останніх 7 міс. не отримувала, а поновлення допомоги має бути через 6 міс., то мені треба чекати ще 5 міс. щоб її поновити, чи можна зараз?

ВІДПОВІДЬ

Щоб отримувати допомогу малозабезпеченим треба перебування в ДЦЗ та довідку про доходи (або їх відсутність) за попередні 6 місяців (можна за 3 місяці).
Щоб поновити допомогу до 3-х років по доходам можна звертатися і зараз. Після відмови у допомозі звертатися можна хоч кожного місяця.
 
СвітланаДата: П`ятниця, 30 Листопада 2012, 23:19 | Сообщение # 164
Группа: Гости





Добрий день, мене звати Світлана, я проживаю з мамою і дочкою їй у лютомубуде 3 роки, а у травні маю родити другу дитину, чоловік прописаний окремо з батьками, дохід за 6 місяців 15000 грн, земельної ділянки немає, чи маємо ми право на допомогу як малозабезпечена сімя

Розрахунок
Прикрепления: 163.txt (1.0 Kb)
 
OlesyaДата: Неділя, 02 Грудня 2012, 16:17 | Сообщение # 165
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день! Підкажіть мені, будь-ласка, чи маю я право на допомогу як малозабезпечена сімя - я вже рік розлучена, маю дитину 3,5 роки. Працюю, отримую мінімальну зарплатню(за 6 міс-6639 грн). Земельної ділянки не маю. Заздалегідь вдячна!

_________________________________________________
Розрахунок
Прикрепления: 164.txt (0.9 Kb)
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.