[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
ГостьДата: Четвер, 01 Листопада 2012, 15:50 | Сообщение # 121
Группа: Гости





Доброго дня.Моя сімя складається з 4 осіб.
Одній дитині 13 років
Другій дитині 1рік 9місців вона дитина інвалід
Чоловік в жовтні 2012році оформив догляд за інвалідом 1 групи це дохід -13грн а так ніде непрацював
Я в декретній відпусці отримую 130грн*770грн*пенсія дитини 1100грн-це все в місяць 2000грн
Чи маю право на малозабеспечену сімю і яка сума буде хочаб приблизно сума
Дякую

ВІДПОВІДЬ

На момент звернення Ваш чоловік повинен надати дохід хоча б за 3 місяця. (відповідно до нових вимог). Але можливо, що Ваше звернення буде розглядатися на комісії, тоді дохід за попередні 6 (3) місяці не потрібен.
 
ОлександрДата: П`ятниця, 02 Листопада 2012, 22:03 | Сообщение # 122
Группа: Гости





Доброго здоров'я! Моя зарплата становить 1100 грн/міс., дружина перебуває у декретній відпустці, дитині 4 міс., додатково щомісяця отримуємо 764 грн (виплачується допомога при народженні дитини), власного житла, авто, землі не маємо. Чи маємо ми право на отримання допомоги від держави як малозабезпеченій сім'ї? Якщо так, то куди треба звернутися з цього питання та які документи треба мати для цього. Проживаємо в м.Черкаси. Дякую.

ВІДПОВІДЬ
На отримання допомоги малозабезпеченним сім'ям не маєте права. Дохід перевищує прожитковий мінімум для сім'ї.
Спробуйте допомогу по догляду за дитиною до 3-х років по доходах (приблизний розмір може складати 478 грн.- звернення листопад).
При собі мати: довідку про доходи (зарплата), довідка про склад сім'ї, довідка про землю (або її відсутність), паспорт та код для заповнення заяви та декларації
 
ГостьДата: Неділя, 04 Листопада 2012, 01:51 | Сообщение # 123
Группа: Гости





Підскажіть будь-ласка чому я не можу отримати підвищений дохід на малозабезпеченість якщо я в декретній відпустці отримую тільки 130 грн на дитину, а чоловік офіційно не працює, якщо скрізь в різних областях і районах дають цю допомогу, а у нашому Рокитнянському районі Київської обл не дають бо чоловік не стоїть на в центрі зайнятості і офіційно не працює, а у інших областях дають хоча чоловіки у них також офіційно не працюють і не стоять у центрі зайнятості, куди і кому мені звертатися.(це про допомогу до 3-х років). А ще якщо можна поясність про допомогу до 6-ти років як і кому надається при яких умовах, буду дуже вам вдячна

ВІДПОВІДЬ

При допомозі до 3-х років (по доходах), це не так важливо, як при допомозі малозабезпеченим (різні порядки та методика розрахунку). Вам треба написати пояснювальнув тому що Ваш чоловік не працює, доходу не має і Ви готові відповідати при перевірці.
До 6 років платять тільки допомогу при народжені дитини на третю дитину, яка народилась після 1 січня 2012 року
 
ГостьДата: Неділя, 04 Листопада 2012, 22:50 | Сообщение # 124
Группа: Гости





Доброго вечора.Підскажітьбудь-ласка, чи має моя сімя право на отримання допомоги, і в якому розмірі, якщо
сімя складається з двох осіб, дитина 13 років
дохід нащ 12300грн.

ВІДПОВІДЬ
Ви не маєте права на отримання допомоги . Сукупний дохід перевищує прожитковий мінімум для родини.
 
ГостьДата: Вівторок, 06 Листопада 2012, 18:55 | Сообщение # 125
Группа: Гости





доброго вечора. скажіть будь ласка хто дає відповіді на форумі про субсидії?

ВІДПОВІДЬ

Спеціалісти управління. А чого питаєте?
 
ГостьДата: Середа, 07 Листопада 2012, 09:35 | Сообщение # 126
Группа: Гости





Який розмір допомоги на дитину по доходах на може бути (замість 130) якщо чоловік нещодавно став на на облік у ЦЗ, а до того за ці останні пів року 3 міс працював і отримував 1200грн зарплати. Я не працювала, була в декреті та отримую тільки близько 800 допомоги на дитину. Більше ніяких доходів і майна не маємо. Дитині 5 міясців. Дякую!

ВІДПОВІДЬ

До доходу ще береться лікарняний лист або його частина яка припадає на 6 місяців перед зверненням. Ви це не вказали тому, я приблизний розрахунок але сума може сильно відрізнятися.

Приблизно 340 грн. Значить можете отримувати 130 грн + 340 грн.
 
ГостьДата: Середа, 07 Листопада 2012, 21:00 | Сообщение # 127
Группа: Гости





Добрый вечер.Подскажите пожалуйста!Я нахожусь в декрете(ребенку 1год),получаю 130грн помощь до трех лет и 693.00 помощь до двух лет,муж получает минимальную зарплату(1074.00),больше доходов нет.Можем мы ли рассчитывать на какую то еще помощь от государства.Помогите пожалуйста посчитать на сколько мы можем рассчитывать помощи.Заранее спасибо.

ВІДПОВІДЬ

Допомога малозабезпечиним у Вас не вийде. (Дохід перевищує прожитковий мінімум на сім'ю).
Спробуйте оформити допомогу до 3 років по доходах у Вас вийде приблизно 370 грн додатково до 130 грн, які Ви отримуєте
 
Гость ОльгаДата: П`ятниця, 09 Листопада 2012, 11:30 | Сообщение # 128
Группа: Гости





Доброго дня, підкажіть буть-ласка, я проживаю разом із мамою (склад сімї я моя мама і доця 4міс) батько дитини з нами не проживає, але дав своє прізвище. Чи потрібно подавати мамину довідку про доходи, чи тільки мою (працюєм на державних роботах) і чи залежить від цього сума виплати по догляду до 3х років (у мами зарплата близько 5000грн)? Скільки я повинна отримувати, якщо мій дохід складав за 6 міс 15000грн, бо перший місяць після подання документів отримала 250грн, а наступний - 130грн. Чи маю я право отримувати допомогу як малозабезпечена? Автомобіля і паю не володію. Дякую

ВІДПОВІДЬ

Дохід Вашої мами не береться. (відповідно до методики обрахунку сукупного доходу). Від доходів залежить тільки допомога до 3-х років по доходах (це 130,00 грн + nnn,nn грн).
Уточніть будь ласка Ваш дохід за 6 місяців. До нього входить лікарняний, допомога до 3 років (130,00 грн) та допомогу при народженні тільки місячний розмір.
 
ГостьДата: П`ятниця, 09 Листопада 2012, 15:51 | Сообщение # 129
Группа: Гости





Доброго дня!Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
сім"я складається з 4-х чоловік (діти - 6 і 3р)
сукупний дохід за 6 місяців - 12968,18грн
земельної ділянки немає. Дякую

ВІДПОВІДЬ

Ви маєте право, приблизний розмір 270 грн
 
ГостьДата: Понеділок, 12 Листопада 2012, 12:05 | Сообщение # 130
Группа: Гости





Доброго дня!Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Я мати двох дітей 9 і 11 років. Дохід наш за 6 місяців: 7800 грн.- заробна плата та аліменти 4200грн.- аліменти. Ні землі, ні власного житла , ні автомобіля ми не маємо.

ВІДПОВІДЬ

Ви перші на кому буду тестувати нове програмне забезпечення з розрахунку.
Ви маєте право.

Файл збережіть на комп'ютері, а потім відкрийте.
Прикрепления: -M.txt (1.0 Kb)
 
УлянаДата: Понеділок, 12 Листопада 2012, 14:50 | Сообщение # 131
Группа: Гости





Доброго дня! Допоможіть розібратися у деяких питаннях завчасно, щоб не було згодом пізно. На даний момент мій чоловік ніде не працює і на біржі не стоїть. Я вагітна на 5 міс., стою на біржі, звідти і піду в декрет. На які види допомоги наша сім'я матиме право і чи можна зараз ще вирішити якісь питання, щоб цьому посприяти.Наперед дякую за відповідь!

Додано (12 Листопад 2012, 14:50)
---------------------------------------------
Забула додати, це буде перша дитина.

ВІДПОВІДЬ

1. Допомога при народженні дитини - це обов'язково
2. Допомога малозабезпеченим - треба перебування у центрі зайнятості Вашого чоловіка. Отримання допомоги залежить від доходів.
 
АннаДата: Вівторок, 13 Листопада 2012, 12:23 | Сообщение # 132
Группа: Гости





Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи маємо прави мі на отримання допомоги (подоходам чи як малозабезпечені) за таких умов:
-я не працюю, зараз доглядаю дитину 1 рік. на дитину отримую 740грн+130грн
-зарплата чоловіка 1900 грн ("брудними")
-3 місяці тому чоловік купив авто, вартістю 4500 доларів

ВІДПОВІДЬ
Прикрепления: rish.txt (1.0 Kb)
 
ГостьДата: Вівторок, 13 Листопада 2012, 13:18 | Сообщение # 133
Группа: Гости





Олена.Я мати одиночька двох дiтей 1р. i 6р. Дохiд за 6 мiс. 12818грн.(890-при нароженнi,590-до 3-х рокiв по доходам,627-як мати одиночька).Чи вийде допомога для малозабезпечених?

ВІДПОВІДЬ

Для перегляду треба скачати файл
Прикрепления: 132.txt (1.0 Kb)
 
ГостьДата: Вівторок, 13 Листопада 2012, 14:59 | Сообщение # 134
Группа: Гости





Добрый день. Подскажите пожалуйста какая сумма мне будет начислена по доходам если сдала такие справки.
Муж работает 4 месяца зарплата 1200грн
Я в декрете, ребенку 1 год и 9 месяцев.

Невистачає доходів. Чоловіка Ви вказали, а Ваші?
 
АннаДата: Вівторок, 13 Листопада 2012, 16:23 | Сообщение # 135
Группа: Гости





Quote (Анна)

Прикрепления: rish.txt(1Kb)

у мене не відкривається файл cry

Спробуйте через контекстне меню
У Opera команда "Сохранить по ссылке..."
У Firefox команда "Сохранить объект как..."
У Internet Explorer "Сохранить объект как..."
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.