[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
КатяДата: Середа, 05 Грудня 2012, 10:30 | Сообщение # 166
Группа: Гости





Добрий день. Допоможіть розрахувати прожитковий мінімум для нашої сім'ї: чоловік, дружина і дитина 1,5 роки (Тернопільська область.)
Якщо чоловік зараз безробітній, то дня отримання допомоги по догляду за дитиною до 3-х річного віку потрібно надавати довідку про доходи за 6 міс , чи тільки довідку про те, що він ніде не працює (тих доходів, що були останніх пів року ми ж вже мати не будемо)?

Відповідь
Прожитковий для сім'ї 1269,11 грн (для призначення малозабезпечених), 961 для призначення допомоги до 3 років по доходах.
Для допомоги до 3 років по доходам треба копію першої та останьої сторінки трудової книжки чоловіка (що він не працьє). Термін починається з дня призначення допомоги.
 
ГостьДата: Середа, 05 Грудня 2012, 11:51 | Сообщение # 167
Группа: Гости





добрий день,я хотіла би дізнатися чи може моя родина отримувати соц допомогу як мало забезпецина,я в декретний відпустці и отрімую допомогу на меншого сина 900гр,старшому 9 років і він ходить до школи,чоловік на даний час не працюе ,але на біржі праці не перебувае,підскажіть,будь ласка що мені потрібно зробити,що б оформити допомогу.

Відповідь

Для призначення допомоги Вашому чоловіку преба стати до центру зайнятості і отримати статус безробітного. Якщо буде цей статус то доходи чоловіка не потрібні. Призначення допомоги буде по довідці ЦЗ. (відповідно до порядку п.10)
 
ГостьЛесяДата: Четвер, 06 Грудня 2012, 16:58 | Сообщение # 168
Группа: Гости





Добрий день підкажіть чи потрібно оформляти допомогу якщо чоловік, дружина і дитина 2 місяці чоловік безробітний моя зарплата за останні пів року 13020 земельна ділянка 2,29 та пай дохід за який складає 50 грн. Дякую

Розрахунок
Прикрепления: 167.txt (0.9 Kb)
 
Гость VovaДата: Субота, 08 Грудня 2012, 00:52 | Сообщение # 169
Группа: Гости





Доброго вечора! Скажіть будь ласка чи маю я з сімєю (я - працюю, дружина-в декреті, до того не працювала, одній дитині 3 роки і другій 5 місяців) право на допомогу, мій дохід за пів року 12000 грн.? Дякую
Прикрепления: -168.txt (0.9 Kb)
 
Гость ІваннаДата: Неділя, 09 Грудня 2012, 22:33 | Сообщение # 170
Группа: Гости





чоловік получає пенсію 1220грн.я працюю мій дохід за пів року 13000грн.синові-14років.дочці-4роки.чи вийде малозабезпечена допомога
Прикрепления: -169.txt (0.9 Kb)
 
Гость людаДата: Неділя, 09 Грудня 2012, 22:42 | Сообщение # 171
Группа: Гости





скажите пожалуйста могу ли я расчитывать на помощь малообеспеченной семье если,моя семья состоит из 4человек,я получаю 1100грн в месяц,муж стал на учет в ЦЗ,ДО ЭТОГО С2009 офицмально не работал.Дети 3,5 и 13 лет.земли не имеем

Допомогу може бути призначено на 3 місяці
Прикрепления: -170.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: Неділя, 09 Грудня 2012, 23:48 | Сообщение # 172
Группа: Гости





Доброго дня! Мене звати Людмила. В сімї двоє дітей: 5 років і 3 роки. Дві працездатні особи: чоловік працює, я не працюю і на біржі не зареєстрована. Землі не маємо. Скажіть, будь ласка, який прожитковий мінімум нашої сімї і чи маєм право ми на допомогу як малозабезпечені, якщо дохід сімї буде нижчий за мінімум.

----------------------
Прожитковий 2945,93 грн.
На даний момент права не маєте підпадаєте під пункт 10 Порядку призначення та виплати.
У Вашому випадку на момент звернення треба мати статус безробітнього, тоді доходи за попередні місяці не треба
 
Гость ІваннаДата: Вівторок, 11 Грудня 2012, 10:08 | Сообщение # 173
Группа: Гости





Добрий день.Скажіть чи вийде допомога якщо так то скільки.я працюю мій дохід за пів року-13000грн.чоловік получає пенсію-1220грн.в місяць.двоє дітей-14років.4роки.землі немає.Дуякую.

Відповідь та розрахунок у файлі
Прикрепления: -172.txt (0.9 Kb)
 
ОльгаДата: Вівторок, 11 Грудня 2012, 13:45 | Сообщение # 174
Группа: Гости





Доброго дня
Склад сім'ї: я - інвалід ІІІ гр. з мін.пенсією {у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років}
син - 3 роки
дочка - 1 рік
Підскажіть будь-ласка, якою має бути допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку1

Ви не вказали допомогу при народженні дитини як дохід.

Я до розрахунку брав що дитина народилась жовтень - листопад 2011 року.

Приблизна сума допомоги 420 грн. (130 грн основного розміру та 420 грн по доходах)
 
ГостьДата: Четвер, 13 Грудня 2012, 15:49 | Сообщение # 175
Группа: Гости





ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА,СІМЯ З ЧОТИРЬОХ ЧОЛОВІК (ЧОЛОВІК ПЕНСІОНЕР-ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ПЕНСІЯ СКЛАДАЄ НА МІСЯЦЬ 1900,00 ГРИВЕНЬ,ДРУЖИНА ЗНАХОДИТЬСЯ В ДИКРЕТІ,АЛЕ ПРАЦЮЄ НА 0,5 СТАВКИ НА РОБОТІ ЗАРПЛАТА ЗА МІСЯЦЬ 650,00 ГРИВЕНЬ І ДВОЄ ДІТЕЙ: ВІД 6-18 РОКІВ СИН І ДО 3 РОКІВ СИН), ЧИ МАЄМО МИ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ?

Розрахунок у файлі
Прикрепления: -174.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: Четвер, 13 Грудня 2012, 22:42 | Сообщение # 176
Группа: Гости





доброго вечора. чи я маю право получати допомогу малозабезпеченої сімї дитині 7 місяців я в декреті в чоловіка дохід за 6 місяців 8067 гр

Додано (13 Грудень 2012, 22:42)
---------------------------------------------
Марія

Вкажіть Ваші доходи (частина лікарняного, допомога при народженні. допомога до 3 років)
 
Гость ІваннаДата: Четвер, 13 Грудня 2012, 23:14 | Сообщение # 177
Группа: Гости





Добрий вечір.я працюю мій дохід за пів року-13000грн.чоловік працює на пів мінімальної дохід в місяць-550грн.троє дітей.6 років.15 років.16 років-получає стипендію 270грн.в місяць.землі немає.чи вийде допомога.якщо так то скільки.Дякую.

Розрахунок у файлі
Прикрепления: 176.txt (0.9 Kb)
 
КАТЯДата: П`ятниця, 14 Грудня 2012, 15:15 | Сообщение # 178
Группа: Гости





добрий день
у насв сiм'i працездатних осiб двоэ я i чоловiк
я доглядаю дитину до 3-х рокiв чоловiк непрацюэ i на бiржi нестоiть.
Маэмо 4-х дiтей двi студентки вузiв навчаються на державнiй формi навчння 16 i 17рокiв син 11 син iнавалiд з народження 2 роки 11 мiс.
маэмо земельну дiлянку 1.25га.
Хочу знати чи зможу отримувати соц.допомогу коли закiнчиться виплата допомоги на дитину до 3-х рокiв.
Допомога до трьох рокiв закiнчуэться у сiчнi i розмiр доходiв зменшиться з 3999 грн. за мiсяць до 2219за мiсяць.
Забула дописати стипендiю отримують 4 мiсяцi вiдповiдно 2 мiсяцi сума
доходу менша на 810 грн.

Розрахунок у файлі. Але не зовсім зрозумів опис Ваших доходів. Для розрахунку я брав 2219 грн на місяць та землю 1,25 га. Якщо у підрахунку доходів помилка розмір допомоги може бути не вірний.
Прикрепления: 3149654.txt (0.9 Kb)
 
ИринаДата: П`ятниця, 14 Грудня 2012, 21:23 | Сообщение # 179
Группа: Гости





Добрий день,мене звати Ира,чи маю я право на допомогу на дитину,батька лишили батькивських прав,за 6 мисяцив маю дохид 10080грн,пидскажить будь-ласка,на яку допомогу маю право?

А дитина якого віку?
 
Гость СветаДата: Субота, 15 Грудня 2012, 01:12 | Сообщение # 180
Группа: Гости





Скажіть будь-ласка, чи маємо право на отримання допомоги малозабезпеченим сімям, якщо я в декретній відпустці, дитині 1,4 роки, чоловік працює, але не офіційно. перед цим, у лютому місяці чоловік закрив підприємницьку діяльність, але по деклараціях доходу ніякого не було. зараз отримую 130 грн і 693,33грн.

Якщо працює не офіційно, то фактично не працює. Ваш випадок підпадає під пункт 10 Порядку призначення та виплати допомоги
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.