[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
ГостьДата: Вівторок, 13 Листопада 2012, 16:29 | Сообщение # 136
Группа: Гости





Здравствуйте! Наша семья состоит из 3-х человек. Муж работает официально 4 месяца. Зарплата 1200грн. Я нахожусь в декрете. Ребенку 1 год и 9 месяцев. Собственного имущества нет. Получала помощь по доходам 850грн. Теперь когда пришла переоформлять принесла справку о доходах мужа за 4 месяца. Скажите пожалуйста какая сумма мне будет начислена по доходам?

Додано (13 Листопад 2012, 16:29)
---------------------------------------------
Здравствуйте! Наша семья состоит из 3-х человек. Муж работает официально 4 месяца. Зарплата 1200грн. Я нахожусь в декрете. Ребенку 1 год и 9 месяцев. Собственного имущества нет. Получала помощь по доходам 850грн. Теперь когда пришла переоформлять принесла справку о доходах мужа за 4 месяца. Скажите пожалуйста какая сумма мне будет начислена по доходам?

ВІДПОВІДЬ
Якщо у 850 не входить 130 грн, то приблизний розмір 430 грн.
 
барсуковаДата: Вівторок, 13 Листопада 2012, 17:25 | Сообщение # 137
Группа: Гости





доброго дня.скажіть будь ласка чи маю я право отримувати допомогу як малозабезпечина,якщо у мене дитині 4 роки і так як часто хворіє,то дали справку на продовження декркту але я вийшла на роботу і отримую зарплату у розмірі 1755гр.(грязними)

ВІДПОВІДЬ
Прикрепления: 136.txt (1.0 Kb)
 
ГостьДата: Вівторок, 13 Листопада 2012, 17:41 | Сообщение # 138
Группа: Гости





Доброго вечору.
Сім"я з 3-х чоловік - Я працююча, двоє дітей віком 14 років. З чоловіком розлучена (не знаю навіть де він)
Мій дохід за місяць 1200 грн. За останні 6 місяців батько дітей переслав аліменти на суму 1500 грн.
Таким чином сукуп. дохід за 6 місяців склав (1200*6+1500)/6=1450.
Чи буде соц. допомога? Які потрібно подати документи?
І ще питання, якщо бивший чоловік буде кожного місяця виплачувати аліменти в сумі 750 на обох дітей при моїй з/ті 1200, то чи буде допомога?

ВІДПОВІДЬ

Розрахунок у файлі.

Що потрібно
звернутися до управління праці;
заповнити заяву та декларацію;
надати довідки про доходи всіх працездатних членів сім'ї, довідку про землю (абло її відсутність), довідку про склад сім'ї та довідку про аліменти (дає юстиція).
Останне питання
Можливо буде, але розмір невеликий. Точно сказати не можу бо не має прожиткових на 2013 рік (Не прийнятий бюджет)
Прикрепления: 137.txt (1.0 Kb)
 
ГостьДата: Середа, 14 Листопада 2012, 09:29 | Сообщение # 139
Группа: Гости





Доброго дня! Питання, а я у Вас вийшов прожитковий 2 150,43 грн?

Відповідно до Ваших даних. У бюджеті на 2012 рік прописані прожиткові мінімуми основних соціальних і демографічних груп населення. Згідно статті 14 бюджету буруться відсотки від прожиткового. До них додаються підвищення (тільки для дітей 10%, 20% або 30%). Всі результати сумуються та отримуємо прожитковий мінімум сім'ї.
 
ГостьДата: Середа, 14 Листопада 2012, 14:28 | Сообщение # 140
Группа: Гости





Здравствуйте! Наша семья состоит из 3-х человек. Муж работает официально 4 месяца. Зарплата 1200грн. Я нахожусь в декрете. Ребенку 1 год и 9 месяцев. Собственного имущества нет. Получала помощь по доходам 850грн. Теперь когда пришла переоформлять принесла справку о доходах мужа за 4 месяца. Скажите пожалуйста какая сумма мне будет начислена по доходам?

ВІДПОВІДЬ
Якщо у 850 не входить 130 грн, то приблизний розмір 430 грн.


Спасибо! В эти 850 грн. входит 130грн. Тогда сколько получается?

Тоді 480 грн

Додано (14 Листопад 2012, 14:28)
---------------------------------------------
спасибо вам большое.

 
УлянаДата: Середа, 14 Листопада 2012, 21:15 | Сообщение # 141
Группа: Гости





Доброго вечора! Скажіть будь ласка, якщо у мого чоловіка, який на цей момент оформлений підприємцем є рахунок у банку, на який в 3-ій місяць перед народженням дитини надійде дуже велика сума грошей . 2 міс перед народженням дитини він припинить свою діяльність.Чи матиме наша сім'я право на матеріальну допомогу як малозабезпечена на слідуючі 6 міс після тих, в які ми братимемо по 130 грн ( тобто з 6-12 міс.) Підприємцем був 3 міс. Дякую!

Додано (14 Листопад 2012, 21:15)
---------------------------------------------
І якщо маємо таке право, то яка сума допомоги?

ВІДПОВІДЬ

Якщо Ваш чоловік не стане до Центру занятості то права на допомогу не буде (відповідно до п 10 Порядку призначення). Розмір на перед не розраховується.
 
ГостьДата: П`ятниця, 16 Листопада 2012, 14:41 | Сообщение # 142
Группа: Гости





Добрий день. Скажіть будь ласка, виплата у сумі 130 грн належить всім без винятку?

ВІДПОВІДЬ

Всім крім працюючих
 
ГостьДата: П`ятниця, 16 Листопада 2012, 19:28 | Сообщение # 143
Группа: Гости





оя сім*я складається із 4-х чоловік( я, чоловік, дитина 6р та 7 місяців) я отримую приблизно 1100 на одну дитину декрет, чоловік в місяць 1900грн державна служба)допоможіть розрахувати
чи зможу я після цього отримати дотації як малозахищеніaсім*я. та яка сумма (хоч приблизно)

Додано (16 Листопад 2012, 19:28)
---------------------------------------------
моя сім*я складається із 4-х чоловік( я, чоловік, дитина 6р та 7 місяців) я отримую приблизно 1100(130грн + 960на другу дитину )я в декреті, чоловік в місяць 1900грн державна служба)допоможіть розрахувати
чи зможу я після цього отримати дотації як малозахищеніaсім*я. та яка сумма (хоч приблизно)

Результат розрахунку
Прикрепления: 142.txt (1.0 Kb)
 
ГостьДата: Неділя, 18 Листопада 2012, 16:15 | Сообщение # 144
Группа: Гости





Отримуємо допомогу по догляду за дитиною до трьох років. У дохід враховувалися сінокіс і пасовища, з листопада у нас вже не має корови. Чи повинна я декларувати цю землю, якщо звертаюсь за допомогою у грудні. Дякую!!!

ВІДПОВІДЬ

Вказувати треба, адже дохід береться за попередні 6 місяців
 
ГостьДата: Неділя, 18 Листопада 2012, 22:28 | Сообщение # 145
Группа: Гости





Доброго дня. Сім'я складається з трьох чоловік. Дитині 1,7 років. Обоє батьків інваліди дитинства 3 групи (не працюють) Отримують мінімальну пенсію.
На даний час батько з сімєю не проживає, але і офіційно не розлучені (приписаний в іншому місті)
Чи має мама право на допомогу малозабезпеченій сімї або інший вид допомоги

Результат розрахунку
Прикрепления: 144.txt (1.0 Kb)
 
ГостьДата: Вівторок, 20 Листопада 2012, 14:02 | Сообщение # 146
Группа: Гости





Я мати одиночька двох дiтей 1р. i 6 р.Доходи: 890-при народженнi,580-до трьох рокiв по доходам.Яку суму я повинна получати як мати одиночька на двох дiтей?

Розмір виплати на дитину одиноким матерям на 12 місяць 2012 року:
діти до 6 років - 288,30 грн;
діти від 6 до 18 - 359,10 грн.

У Вашому випадку на 2 дітей 647,40 грн.

Розрахунок малозабезпечених
Прикрепления: 145.txt (1.0 Kb)
 
ГостьДата: Середа, 21 Листопада 2012, 22:05 | Сообщение # 147
Группа: Гости





Доброго дня! Я не працюю, маю двох дітей, старшу доньку 7 років і меншу доньку 5 місяців.Чоловік на даний момент не працюючий, розрахувався 13 червня, дохід за травень і червень складає суму 3000грн., землі не маємо.Розрахуйте, чи получиться у нас якас допомога чи ні???Дякую...

Додано (21 Листопад 2012, 22:05)
---------------------------------------------
Доброго дня! Я не працюю, маю двох дітей, старшу доньку 7 років і меншу доньку 5 місяців.Чоловік на даний момент не працюючий, розрахувався 13 червня, дохід за травень і червень складає суму 3000грн., землі не маємо.Розрахуйте, чи получиться у нас якас допомога чи ні???Розрахуйте, яка сума получиться.Дякую...

ВІДПОВІДЬ

Якщо Ваш чоловік не перебуває у центрі зайнятості тоді відмова відповідно до Порядку призначення і виплати допомоги.
Розрахунок провети не має можливості - не вказані всі доходи. (Допомога при народженні дитини, допомога до 3 років, лікарняний, якщо сплачувало підприємство)
 
Гость ТаняДата: Четвер, 22 Листопада 2012, 14:46 | Сообщение # 148
Группа: Гости





Добридень. Прошу допомоги чи можна звертатись за оформленям соц допомоги. Про нас
Сім’я: я, чоловік, діти 15, 12, 10, 7
Доходи за місяць
Чоловік 1600 грн, я по додляду за дитиною інв 1160грн, студент коледжу з вересня 550 грн, 3 школярів
Оплачуємо 50% за газ чи це сумується в дохід?

ВІДПОВІДЬ

Пільговий еквівалент враховується до сукупного доходу
 
ГостьДата: Четвер, 22 Листопада 2012, 18:00 | Сообщение # 149
Группа: Гости





Добрий вечір! Я мати і виховую двох дітей 7 і 12 років розлучена на аліменти не подавала. Моя заробітня плата 1400гр. Чи можу я отримувати допомогу і скільки?

Розрахунок
Прикрепления: 148.txt (1.0 Kb)
 
Гость мартаДата: Четвер, 22 Листопада 2012, 18:13 | Сообщение # 150
Группа: Гости





Доброго дня чи рахуємось ми як малозабезпечена сімя,коли я в декреті за 2 дитиною її 9 місяців,а другому синові 5 років,але я не працювала.А мій чоловік рахується на біржі по догляду за пристарілим і получає в місяць 18.34 дякую

ВІДПОВІДЬ

Щоб визначити Ваше право на допомогу треба вказати доходи всіх членів сім'ї
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.