[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
катяДата: Субота, 15 Грудня 2012, 13:04 | Сообщение # 181
Группа: Гости





вчора о 15.15 я написала повiдомлення. менi прийшов розрахунок з якого я незрозумiла чи можу отримати соц. виплату.у нас дохiд з1 липня по 31грудня становить 19176 грн. а з нового року дохiд за мiсяць становитиме 2219 грн.прошу дати вiдповiдь чи зможу оформити соц. допомогу з 1 сiчня 2013 року?

В файлі розрахунку є строчка розмір допомоги - це показує, що Ви маєте право на допомогу і її розмір складає ..... грн.

Прикрепления: -M_2013-180.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: Неділя, 16 Грудня 2012, 16:37 | Сообщение # 182
Группа: Гости





доброго дня.розрахуйте будь ласка допомогу по доходах.чоловік працює без оформлення,отримує 900 грн в міс.я отримувала попередні місяці по доходах 800 грн і 130 грн.в мене дитина 2роки.дякую

В цій темі обговорюється допомога малозабезпеченим сім'ям. Якщо Вас цікавить ця допомога, то Вам буде може бути відмова. Ваш чоловік офіційно не підтвердить свої доходи, тому буде вважатися непрацюючим. Відповідно до порядку - відмова. З іншого боку справу можуть передати на розгляд комісії, тоді рішення виносить вона.

Розміщуйте Ваші повідомлення відповідно до тем.
 
МаринаДата: Середа, 19 Грудня 2012, 23:12 | Сообщение # 183
Группа: Гости





Я одинока мати виховую 2 дітей 1,5років і 2місяці яку суму я маю отримувати на дітей


Станом на 1 грудня 576, 60 грн
 
ГостьДата: Субота, 22 Грудня 2012, 17:19 | Сообщение # 184
Группа: Гости





Підкажіть,будь ласка,чи можу я оформитись на допомогу малозабезпеченим сім'ям?Я незаміжня,знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною по мед.показникам,є довідка ЛКК.Дитині 3 роки.Сукупний дохід за попередні 6міс. становить 6598,26грн.
Отримую допомогу як одинока мати
----------------------------------------------------

Ваш розрахунок
Прикрепления: -187.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: Субота, 22 Грудня 2012, 21:48 | Сообщение # 185
Группа: Гости





добрий вечір.Підкажіть будь-ласа,якщо наша сімя складається із 4 -х чоловік,троє дітей 10,12,14років,я їхня мама ніде не працюю,на біржі не стою,отримую аліменти від чоловіка у розмірі 300 гривень щомісяця. Чі я можу отримувати якусь домомогу від держави?

Можливе призначення допомоги малозабезпеченим сім'ям, але через комісію.
Необхідно звернутися до управління праці з необхідними документами. (довідки: про склад сім'ї, про землю, про аліменти.)
 
ГостьДата: Середа, 02 Січня 2013, 23:36 | Сообщение # 186
Группа: Гости





Допоможіть будь-ласка, наша сімя складається з 3-х осіб, дитині 8 місяців, чоловік працює неповний робочий день і отримує заробітну плату 700 грн., я в декретній відпустці і отримую 760 грн. допомоги на дитину та 130 грн. по догляду за дитиною, землі, паю та майна не маємо. 16 січня буде півроку як закінчилась відпустка з звязку з вагітністю та пологами(тобто доходів з місця роботи не має).На яку допомогу від держави я можу розраховувати?Дякую.

Допомогу до 3 років по доходах (приблизно 530 грн), Допомогу малозабезпеченим буде відмова
 
ТетянаДата: Четвер, 03 Січня 2013, 12:25 | Сообщение # 187
Группа: Гости





Добрий день. Скажіть будь ласка чи має право наша родина на отримання допомоги. Сім"я складається з 3-х осіб (дитина 3,5 роки), я не працюю (займаюсь репетиторством англ. мови), чоловік вже 6 місяців як не стоїть у центрі зайнятості (самостійно шукає роботу). Дякую.

На жаль ні. Ваша родини підпадає під пункт 10 Порядку призначення та виплати допомоги.
 
Мар'янаДата: Четвер, 03 Січня 2013, 15:44 | Сообщение # 188
Группа: Гости





ДОБРОГО ДНЯ.МЕНЕ ЗВАТИ МАР'ЯНА,В МЕНЕ СИНОЧОК 2 РОЧКИ,ЧОЛОВІК НЕ ПРАЦЮЄ,Я В ДИКРЕТІ,ХОТІЛА Б ЗНАТИ СКІЛЬКИ МЕНІ ПЛАТИТИМУТЬ ДО 3 РОКІВ.

Основний розмір 130 грн. Для збільшення розміру треба знати всі Ваші доходи.
 
Гость катяДата: Четвер, 03 Січня 2013, 16:14 | Сообщение # 189
Группа: Гости





Я мама 4 дітей 2 студентки які прописані за місцем навчання син 11років син інвалід дитинства 2роки 11міс.
чоловік непрацює і на біржі нестоїть. дохід з 1.07.2012 до 31.12.2012 склав 21100 земля 0,25га для ОБЖД 1,15га для с/г робіт.
питання чи враховуються діти студенти?
чи виходить соц. допомога?
чи є передбачена інша якась допомога?

Почну по черзі Ваших питань.
1) Діти які навчаються, враховуються до складу Вашої родини.
2) Допомога не вийде, бо чоловік не працює і не перебуває у центрі зайнятості (п. 10 Порядку)
3) Ні, інших допомог не має.
 
Гость ЮліяДата: Четвер, 03 Січня 2013, 21:21 | Сообщение # 190
Группа: Гости





Доброго дня! Мене звати Юлія. В мене така ситуація: я чекаю на народження другої дитини (старшому 5 років), чоловік стоїть на біржі, а я отримувала мін. зарплату. Фактично в квартирі ми проживаємо в трьох, але прописані в квартирі і батьки чоловіка. Підкажіть будь-ласка, чії доходи беруться до уваги при розрахунку: тільки наші з чоловіком, чи всих прописаних?

Доходи повинні братися тільки Ваші та Вашого чоловіка. Ваші батьки не входять до складу сім'ї, тому їхні доходи не беруться (допомога на них теж не розраховується)
 
АлександраДата: Неділя, 06 Січня 2013, 03:34 | Сообщение # 191
Группа: Гости





Здравствуйте. Подскажите пожалуйста,семья из 3-х человек, у меня двое детей старшему 4года и меньшему 2 месяца. Я в декрете. С мужем в разводе. Мой доход составляет 968грн. на ребенка и 400грн. алиментов. Смогу ли я оформиться, если да то сколько примерно выйдет? Мой доход за последние 6 месяцев 1936 грн. и алиментов за пол года 2400 вместе 4336грн. Спасибо.

Расчет в файле
Прикрепления: 191.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: Неділя, 06 Січня 2013, 10:08 | Сообщение # 192
Группа: Гости





sad добрий день! скажіть будь-ласка чи маю я право на пільги малозабезпеченої сім;ї якщо в мене троє дітей 9,7та 4 рочків. на дох я отримую допомогу одинокої матері 4200грн/6 міс. я не працюю,чоловік працює не офіційно 6000-6100грн/6міс

пільги малозабезпеченої сім
???
Не зрозумів.
Допомога малозабезпеченим розрахунок у файлі, а пільги надають багатодітним (троє і більше дітей).
Прикрепления: -M_2013.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: Неділя, 06 Січня 2013, 12:16 | Сообщение # 193
Группа: Гости





доброго дня підскажіть будь-ласка я одинока мама моїй дитині 6 місяців я отримую усі допомоги які передбаченно законодавством,допомогу як малозабезпеченна теж отримую але виходить що наступні пів року я не буду отримувати допомогу як малозабезпеченна тому що ці пів року мені допомагала держава і мої доходи в нормі .Чому так?і навіщо тоді мені потрібно повторно подавати документи на малозабезпечену якщо і так очевидно що статус мені не дадуть в соц.захисті мені сказали"А ви спробуйте може і дадуть"це як так???Є ЯКИЙСЬ ЗАКОН ,А НЕ МОЖЕ ДАДУТЬ МОЖЕ НЕ ДАДУТЬ!!!дякую

Правильно сказали. Треба спробувати. Допомога залежить від розрахунку, щоб його провести треба взяти всі ваші доходи. Буває так, що попередній розрахунок може бути не точним і допомогу призначать у якомусь розмірі. Розмір для статуса не важливий. Навіть якщо розмір допомоги становить 1 грн. Ви вже маєте стутус малозабезпеченої сім'ї.
 
ГостьДата: Понеділок, 07 Січня 2013, 22:42 | Сообщение # 194
Группа: Гости





Добрый вечер! Подскажите пожалуйста у нас возникла такая ситуация: я мама двоих детей 14 лет и 1.1годя получаю. пособие на детей в размере 906.25 и пособие по доходах в размере 867.57 в общей сумме 1773.57 жили в однокомнатной квартире муж в ней не прописан купили в октябре 2012г. двухкомнатную квартиру муж в ней тоже не прописан и без работный сейчас в январе надо оформлять пособие по доходам подскажите смогу ли я в моей ситуации оформить пособие по доходах. Заранее спасибо!

Прописка мужа на это не влияет. Весь вопрос в том что он безработный. Если сослатся на пункт 10 будет моментальный отказ. Но если дело попадет на расмотрение комисии то возможно помощь назначат. Все зависит от решения комисии.
Еще один момент, в декларации есть графа покупка недвижимости. Как эта информация повлеяет на ход назначения, я сказать не могу в моей практике таких случаев не было
 
ГостьТаняДата: Вівторок, 08 Січня 2013, 21:56 | Сообщение # 195
Группа: Гости





Добрий день.Допоможіть розрахувати прожитковий мінімум для нашої сім"ї: дружина, чоловік і дитина 2 роки 10місяців. Чоловік зареєстрований у центрі зайнатості отримує 2500 в місяць, я-130 допомога до трьох років. Чи маємо ми право допомогу як малозабезпечена сім"я?

Розрахунок у файлі
Прикрепления: 8731828.txt (0.9 Kb)
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.