[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » чи належить мені допомога як малозабезпеченій?
чи належить мені допомога як малозабезпеченій?
ЛіліяДата: Неділя, 13 Жовтня 2013, 09:19 | Сообщение # 1
Группа: Гости





моя сім"я - я, дитина 5років і дитина до 3-х років.Дохід в місяць 1345грн.- в себе включає одиноку маму на 1 дитину , 130грн і ще доплата по доходах. По аліменти не зверталась, так як батько дитини, в якої встановлено батьківство, купив нам квартиру в рахунок оплати аліментів. Чи можу я крім збільшеної допомоги до 3 років, отримувати ще соціальну допомогу, як малозабезпечена сім"я? Я вже 3 рази через кожні 6місяців подавала документи на збільшення допомоги до 3років і мені ніразу не запропонували оформити ще й соц .доп. як малозабезпеченій.
 
ГостьДата: Четвер, 17 Жовтня 2013, 13:16 | Сообщение # 2
Группа: Гости





Здравствуйте у меня зарплата среднемесечная 2663 лвое детей 11 и 13 лет в разводе алименты не получаю не подавала имею я право на помощь?
 
ГостьДата: Четвер, 17 Жовтня 2013, 15:09 | Сообщение # 3
Группа: Гости





Доброго дня. Скажіть будьласка чи належить мені допомога як малозабезпеченій сімї... Я (інвалід 3 гр.) отримую пенсію в розмірі 890 грн., я і мій чоловік стоїмо в центрі зайнятості майже пів року, маємо статус безробітніх. Діти 5 і 9 років.
Дякую.
 
AdminДата: Субота, 19 Жовтня 2013, 12:13 | Сообщение # 4
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Лілія ()
моя сім"я - я, дитина 5років і дитина до 3-х років.Дохід в місяць 1345грн.- в себе включає одиноку маму на 1 дитину , 130грн і ще доплата по доходах. По аліменти не зверталась, так як батько дитини, в якої встановлено батьківство, купив нам квартиру в рахунок оплати аліментів. Чи можу я крім збільшеної допомоги до 3 років, отримувати ще соціальну допомогу, як малозабезпечена сім"я? Я вже 3 рази через кожні 6місяців подавала документи на збільшення допомоги до 3років і мені ніразу не запропонували оформити ще й соц .доп. як малозабезпеченій.


Ви маєте право на допомогу.
Детальний розрахунок у файлі.
Прикрепления: _2013_3.txt (0.9 Kb)
 
AdminДата: Субота, 19 Жовтня 2013, 12:16 | Сообщение # 5
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Здравствуйте у меня зарплата среднемесечная 2663 лвое детей 11 и 13 лет в разводе алименты не получаю не подавала имею я право на помощь?


Відмова. Сукупний дохід перевищує прожитковому мінімуму для сім'ї

Детально у файлі
Прикрепления: 5210679.txt (0.9 Kb)
 
AdminДата: Субота, 19 Жовтня 2013, 12:25 | Сообщение # 6
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Доброго дня. Скажіть будьласка чи належить мені допомога як малозабезпеченій сімї... Я (інвалід 3 гр.) отримую пенсію в розмірі 890 грн., я і мій чоловік стоїмо в центрі зайнятості майже пів року, маємо статус безробітніх. Діти 5 і 9 років. Дякую.


Якщо крім пенсії у Вас не має інших доходів то допомога буде надаватися у розмірі який вказано у файлі.
Прикрепления: 8428187.txt (0.9 Kb)
 
ГостьДата: Неділя, 27 Жовтня 2013, 23:16 | Сообщение # 7
Группа: Гости





Доброго вечора.скажіть будь ласка чи маю я право на допомогу як малозабезпечена.моя сімя складаєть з 3осіб.дитина 8 міс.чоловік і я. У чоловіка дохід за 3міс .4,5 тис.це без взяких зборів(тобто грязними) а у мене за 6міс. 8760.
 
Гость ГалинаДата: Вівторок, 29 Жовтня 2013, 23:48 | Сообщение # 8
Группа: Гости





Доброго вечора.
Таке запитання; Сімя 2 особи(я і дитина 2 роки).Я у декретній відпустці до 3-х років, єдиний дохід - щомісячна підвищена допомога по догляду за дитиною до 3-х років прибл.744 грн./місяць.Аліментів від батька, що визнав дитину не отримую. Чи маю я ще право на отримання допомоги і якої саме? Дякую)))
 
AdminДата: Четвер, 02 Січня 2014, 19:18 | Сообщение # 9
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость Галина ()
Доброго вечора.
Таке запитання; Сімя 2 особи(я і дитина 2 роки).Я у декретній відпустці до 3-х років, єдиний дохід - щомісячна підвищена допомога по догляду за дитиною до 3-х років прибл.744 грн./місяць.Аліментів від батька, що визнав дитину не отримую. Чи маю я ще право на отримання допомоги і якої саме? Дякую)))


У Вас вийде допомога малозабезпеченим.
Розрахунок у файлі
Прикрепления: 0493686.txt (1.1 Kb)
 
AdminДата: Четвер, 02 Січня 2014, 19:21 | Сообщение # 10
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Доброго вечора.скажіть будь ласка чи маю я право на допомогу як малозабезпечена.моя сімя складаєть з 3осіб.дитина 8 міс.чоловік і я. У чоловіка дохід за 3міс .4,5 тис.це без взяких зборів(тобто грязними) а у мене за 6міс. 8760.
Прикрепления: 0855020.txt (1.1 Kb)
 
ГостьДата: Вівторок, 07 Січня 2014, 22:28 | Сообщение # 11
Группа: Гости





Доброго вечора.Я отримував допомогу як малозабезпечена сімя до 2014 року.Моя сімя складається з 5-ти осіб дружина-зарплата 1300гр.,син-19років закінчив коледж в липні 2013 року ніде не працував,у ЦЗ не звертався,дочка-17років вчиться заочно в університеті,не працює, дочка-5 з половиною років,Я був оформлений у декретну відпустку до 6-ти років.У грудні 2013 року я звільнився(без виходу з декрету)за власним бажанням.Скажіть будь ласка чи можу я отримати допомогу у 2014 році?Дякую-))
 
ГостьДата: Вівторок, 21 Січня 2014, 21:38 | Сообщение # 12
Группа: Гости





Добрий вечір! Наша сімя складається з 4 осіб. Дружина в декретній відпустці по догляду до 3-х років. Чоловік працює, але не офіційно, в центрі зайнотості не стоїть, діти 3,4 роки та 1,9 років. Управління праці виплачує соціаль ну допомогу в розмірі 1300 грн., Чи маємо ми право на таку домогу (знайшла на одному сайті) "в январе 2014 года будут увеличены доплаты на детей малообеспеченным семьям. Так, на каждого ребенка в возрасте от 3 до 13 лет, родители будут получать 180 грн ежемесячно, для детей с 14 лет — по 360 гривен в месяц." ? Чи можемо ми отримувати таку допомогу на нашу дитину, яка старша за 3 роки?
 
ГостьДата: Вівторок, 04 Лютого 2014, 16:55 | Сообщение # 13
Группа: Гости





Здравстуйте ,подскажите пожалуйста....Нас в семье 3, -я ,муж и ребенок (3 годика),муж официально не работает,я работаю в школе(0,75%-1435гр.) жилья,машины нет...имеем ли мы право получать помощь..спасибо
 
МаринаДата: Неділя, 09 Лютого 2014, 03:18 | Сообщение # 14
Группа: Гости





Підкажіть, будь-ласка, чи можу розраховувати я на соціальну допомогу, я не працюю, доглядаю за дитиною-інвалідом 14 років (інвалідність встановлена до 18 років), друга дитина має 9 р.Наш дохід сімейний складається з 1300гр(пенсія дитини + по догляду) і аліменти від батька 600 гр.Буду вдячна за вашу відповідь.
 
ТетянаДата: Понеділок, 10 Лютого 2014, 22:25 | Сообщение # 15
Группа: Гости





Доброго вечора.Скажіть будь-ласка чи може вийти соціальна допомога.Сім"я складається з 4 осіб сину до шести,дочці 8.Моя заробітна зарплата за пів року становить 9144,68,а чоловіка за пів року 12885,73,землі немає.Буду вдячна.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » чи належить мені допомога як малозабезпеченій?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.