[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Добрий день!!
Добрий день!!
ВалентинаДата: Середа, 05 Червня 2013, 19:56 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Добрий день!!! Скажіть, будь ласка! Я офіційно не працюю, розлучена по першій дитині і мати одиначка по другій. По першій дитині я отримую аліменти в розмірі 50 гр в місяць. Другому виповнилося 3 роки і державної допомоги я вже не отримую. Останні пів року мені давали статус малозабезпеченої сім,ї, а зараз відмовили навіть у допомозі для матері-одиначки! І тим паче малозабезпеченої!!! обгрунтовуючи це тим що останні пів року дохід перевищував мінімум. Але ж це була державна допомога!! Чи правомірні ці дії!?? Інших доходів я не маю, ні землі, ні квартири, ні транспорту...
 
AdminДата: Середа, 05 Червня 2013, 20:06 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата (Валентина)
а зараз відмовили навіть у допомозі для матері-одиначки!


Це як?

Допомога одинокій матері платиться до досягнення дитиною 18 років. Зараз розмір має бути 291,60 грн. (дитина до 6 років). Я ще зрозумію допомога одинокій матері по доходах (там майже всім відмова), але не основний розмір.

Напишіть Ваші виплати за 6 попередніх місяців і вкажіть що з них що.(приклад: допомога малозабеспеченим, допмога одинока мати, аліменти і так далі) щоб я зміг провести розрахунок.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Добрий день!!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.