[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » підкажіть будь ласка...
підкажіть будь ласка...
mci88Дата: Середа, 05 Червня 2013, 18:55 | Сообщение # 1
Группа: Гости





підкажіть будь ласка... у нас сім"я з 4 чоловік , чоловік студент, до кінця червня цього року, я у дикретній відпустці по догляді за дитиною (4 місяці), старшому сину 6,5 років... зараз нам призначена допомога по догляду до 3 років, і допомога як малозабезпеченій сім"ї, запитання таке : можу я оформити чоловіка в дикретну відпустку по догляду за дитиною до 3х років, чи збережуться за нами ці обидві допомоги?....( я буду виходити на неповний робочий день з 1 серпня ) як правильно оформити на чоловіка дикрет?
 
AdminДата: Середа, 05 Червня 2013, 19:25 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
А Вам не обов'язково переоформлювати допомогу по догляду за дитиною до 3х років на чоловіка. Відповідно до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми цитую:
"Не припиняється виплата допомоги особам, що працюють у режимі неповного робочого часу, вдома, у виборчій комісії, в тому числі у
день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, або провадять підприємницьку діяльність. "
Вам тільки потрібно повідомити що це непоаний робочий день.(може бути наказ, витяг або довідка де буде вказано що Ви працюєте у режимі неповного робочого дня).
Бажаєте переоформити на чоловіка то пакет документів звичайний, але якщо була оформлена допомога до 3-х років по доходах її можуть зняти, бо змінюється заявник.

З допомогою малозабезпечиним все складніше. У Вас змінеться дохід за певний період - це привід зупинити допомогу.
" 12. У разі коли особами, які входять до складу сім'ї, навмисно подано недостовірні відомості чи приховано відомості, що
вплинули або могли вплинути на встановлення права на соціальну допомогу та визначення її розміру, виплата соціальної допомоги припиняється з місяця, в якому виявлено порушення. На наступний строк допомога може бути призначена не раніше ніж через шість місяців починаючи з першого числа місяця виявлення порушення."

Або можливий перерахунок допомоги на прикінці її терміну, але це треба вирішувати на місці (в управлінні) на відповідальності працівників управління.
(Скажу одразу цей варіант може не спрацювати не кожний працівник візьме на себе відповідальність)
 
mci88Дата: Неділя, 09 Червня 2013, 23:18 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже дякую за відповідь...))
 
galina13071Дата: Субота, 19 Жовтня 2013, 20:43 | Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
добрий день!через 3 неділі мене знімають з центру зайнятості.роботи непредоставили.чоловік працюе офіційно,зарплата 1300грв.2 дітей.одному 6 років а другому 14.чи можу я звернутись за допомогою?як краще зробити?дякую!
 
AdminДата: Неділя, 20 Жовтня 2013, 20:33 | Сообщение # 5
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата galina13071 ()
добрий день!через 3 неділі мене знімають з центру зайнятості.роботи непредоставили.чоловік працюе офіційно,зарплата 1300грв.2 дітей.одному 6 років а другому 14.чи можу я звернутись за допомогою?як краще зробити?дякую!


Можете звернутися поку ще перебуваєте у ЦЗ, потім будуть проблеми з отриманням допомоги.
Розрахунок допомоги у файлі.
Прикрепления: _10_0.txt (1.1 Kb)
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » підкажіть будь ласка...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.