[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » допомога як малозабезпечена сімя
допомога як малозабезпечена сімя
AdminДата: Понеділок, 24 Лютого 2014, 15:32 | Сообщение # 16
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Tatka ()
Доброго дня! Скажіть, на яку допомогу я можу розраховувати якщо моїй дитині 4 місяці, я з 18 липня в декретній відпустці, чоловік не працює. Я отримую лише допомогу 810 грн. Чоловік і дитина мають статус чорнобильців.


Спробуйте оформити допомогу по догляду за дитиною до 3-х років у підвищеному розмірі
 
AdminДата: Понеділок, 24 Лютого 2014, 15:34 | Сообщение # 17
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
яку мені повині виплачувати допомогу малозабезпеченій сімі. в чоловіка зарплата 687гр. діти 6 місяців. 4роки 8років


Цього не достатньо для розрахунку допомоги
 
AdminДата: Понеділок, 24 Лютого 2014, 15:36 | Сообщение # 18
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, сім*я складається з 3 людей: батько, мати та 2-х річна дитина. Я працюю, заробітна плата складає 3000,00грн (з відрахуваннями 2500,00грн.), дружина перебуває в декретній відпустці та навчається на заочній формі навчання(1.02.2014р. отримає диплом про вищу освіту) + отримуємо 130грн. допомога на дитину.У власності немає ні житл. приміщення ні ділянки. Чи маємо ми право на призначення нашій сімї статуса "малозабезпеченої" або на якусь іншу допомогу.
Дякую!


розрахунок у файлі
Прикрепления: 8918276.txt (1.2 Kb)
 
AdminДата: Понеділок, 24 Лютого 2014, 15:38 | Сообщение # 19
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Доброго вечора. Напишіть, чи може моя сімя вважатись малозабезпеченою, коли чоловік знаходить у декретній відпустці по догляду з а дитиною до 3-х років, моя зарплатня становить 1500грн у місяць, аліменти по 1-й дитині 250 грн. та майна ніякого не маємо


Уточніть вік дітей та дохід чоловіка.
 
AdminДата: Понеділок, 24 Лютого 2014, 15:39 | Сообщение # 20
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата олена ()
Доброго дня!Наша сім'я складається з 3-ох осіб я мама у дикретній відпустці, чоловік приватний підприємець з нульовим доходом і дитина 2 місяці.Скажіть будь-ласка чи маєм ми право на допомогу як малозабезпечена сім'я?


Допомога малозпбеспеченим сім'ям розраховується на підставі всіх доходів родини.
 
Гость ОЛЯДата: Середа, 05 Березня 2014, 13:29 | Сообщение # 21
Группа: Гости





доброго дня пiдкажiть будь ласка! Я не одружена ,дитинi 8мiсяцiв(син на батьковiй фамiлiî) . Батько дитини не оформлений, та на бiржi не перебувае. Я отримую 130грн+810грн. Землi та нерухомостi нема. Чи вийде малозабезпечена сiмя? Та чи варто намагатись збiльшувати мiнiмальну допомогу на дитину-не 130грн, а вище? Пiдкажiть,незнаю куди бiльше звернутись!
 
AdminДата: Понеділок, 17 Березня 2014, 21:19 | Сообщение # 22
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ОЛЯ ()
доброго дня пiдкажiть будь ласка! Я не одружена ,дитинi 8мiсяцiв(син на батьковiй фамiлiî) . Батько дитини не оформлений, та на бiржi не перебувае. Я отримую 130грн+810грн. Землi та нерухомостi нема. Чи вийде малозабезпечена сiмя? Та чи варто намагатись збiльшувати мiнiмальну допомогу на дитину-не 130грн, а вище? Пiдкажiть,незнаю куди бiльше звернутись!


Допомога по догляду за дитиною до 3 років у підвищеному розмірі - 270 грн.

Допомога малозабезпеченим родинам - 370 грн

Розміри примірні.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » допомога як малозабезпечена сімя
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.