[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » допомога як малозабезпечена сімя
допомога як малозабезпечена сімя
Гость ІринаДата: Четвер, 14 Березня 2013, 14:11 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Доброго дня,чи маю я право на допомогу як малозабезпечена сімя,моя сімя складається з 4 чоловік:чоловік-працює,дохід за 6 місяців6600грн,я працювала тільки останній місяць і зараз зареєструвалась в центрі зайнятості,і двоє дітей віком 5 і15 років
 
AdminДата: Четвер, 14 Березня 2013, 15:09 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Вкажіть Ваші доходи. Ви повинні 3 місяця перед зверненням працювати або перебувати у центрі зайнятості.
 
ЛіанаДата: Четвер, 14 Листопада 2013, 10:25 | Сообщение # 3
Группа: Гости





Доброго дня. Жінка має дитину 2 роки, у шлюбі не перебуває, батько дитини не бере участі у вихованні і матеріально не допомагає.Чи може вона вважатися малозабезпечиною сім"єю і що для цього потрібно зробити???
 
AdminДата: Неділя, 17 Листопада 2013, 22:34 | Сообщение # 4
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Ліана ()
Доброго дня. Жінка має дитину 2 роки, у шлюбі не перебуває, батько дитини не бере участі у вихованні і матеріально не допомагає.Чи може вона вважатися малозабезпечиною сім"єю і що для цього потрібно зробити???


Статус малозабезпеченої родини надається тільки після призначення допомоги. Для призначення допомоги треба надати докменти про доходи родини та написати заяву в управління праці за місцем проживання.
 
ГостьДата: Субота, 30 Листопада 2013, 12:56 | Сообщение # 5
Группа: Гости





Скажите пожалуйста могу я оформить соц выплаты на малозабезпечену семью, если я студентка учусь на комерции, муж учится заочно на бюджетной форме и у нас сыну 3 года?
 
ГостьДата: Неділя, 22 Грудня 2013, 10:00 | Сообщение # 6
Группа: Гости





Доброго дня! чи можемо ми отримувати соціальну допомогу якщо чоловік ніде не працює, я також і я є студенткою, дитині 3 роки.
 
AdminДата: Четвер, 02 Січня 2014, 18:45 | Сообщение # 7
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Скажите пожалуйста могу я оформить соц выплаты на малозабезпечену семью, если я студентка учусь на комерции, муж учится заочно на бюджетной форме и у нас сыну 3 года?


Так. Треба надати довідки з навчальних закладів та про доходи
 
AdminДата: Четвер, 02 Січня 2014, 18:46 | Сообщение # 8
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Доброго дня! чи можемо ми отримувати соціальну допомогу якщо чоловік ніде не працює, я також і я є студенткою, дитині 3 роки.


Якщо чоловік не навчається, не працює та не перебуває в центрізайнятості - ні
 
ГостьДата: Середа, 22 Січня 2014, 21:58 | Сообщение # 9
Группа: Гости





Добрий вечір,чи маю я право на допомогу,я розведена,виховую 6 річну доньку,отримую аліменти -450грн і заробітну плату-1218грн,інших доходів немає?Дякую
 
TatkaДата: Четвер, 23 Січня 2014, 12:18 | Сообщение # 10
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Скажіть, на яку допомогу я можу розраховувати якщо моїй дитині 4 місяці, я з 18 липня в декретній відпустці, чоловік не працює. Я отримую лише допомогу 810 грн. Чоловік і дитина мають статус чорнобильців.
 
ГостьДата: Неділя, 26 Січня 2014, 19:45 | Сообщение # 11
Группа: Гости





яку мені повині виплачувати допомогу малозабезпеченій сімі. в чоловіка зарплата 687гр. діти 6 місяців. 4роки 8років
 
ГостьДата: Четвер, 30 Січня 2014, 16:06 | Сообщение # 12
Группа: Гости





Доброго дня! Підкажіть будь ласка, сім*я складається з 3 людей: батько, мати та 2-х річна дитина. Я працюю, заробітна плата складає 3000,00грн (з відрахуваннями 2500,00грн.), дружина перебуває в декретній відпустці та навчається на заочній формі навчання(1.02.2014р. отримає диплом про вищу освіту) + отримуємо 130грн. допомога на дитину.У власності немає ні житл. приміщення ні ділянки. Чи маємо ми право на призначення нашій сімї статуса "малозабезпеченої" або на якусь іншу допомогу.
Дякую!
 
ГостьДата: Вівторок, 11 Лютого 2014, 20:47 | Сообщение # 13
Группа: Гости





Доброго вечора. Напишіть, чи може моя сімя вважатись малозабезпеченою, коли чоловік знаходить у декретній відпустці по догляду з а дитиною до 3-х років, моя зарплатня становить 1500грн у місяць, аліменти по 1-й дитині 250 грн. та майна ніякого не маємо
 
оленаДата: Понеділок, 24 Лютого 2014, 12:21 | Сообщение # 14
Группа: Гости





Доброго дня!Наша сім'я складається з 3-ох осіб я мама у дикретній відпустці, чоловік приватний підприємець з нульовим доходом і дитина 2 місяці.Скажіть будь-ласка чи маєм ми право на допомогу як малозабезпечена сім'я?
 
AdminДата: Понеділок, 24 Лютого 2014, 15:30 | Сообщение # 15
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Добрий вечір,чи маю я право на допомогу,я розведена,виховую 6 річну доньку,отримую аліменти -450грн і заробітну плату-1218грн,інших доходів немає?Дякую


розрахунок у файлі
Прикрепления: 1548435.txt (1.2 Kb)
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » допомога як малозабезпечена сімя
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.