[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Розрахунок допомоги одинокій багатодітній матері (Яку остаточну суму я маю право отримувати?)
Розрахунок допомоги одинокій багатодітній матері
ОксанаДата: Понеділок, 04 Березня 2013, 23:05 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Допоможіть будь-ласка порахувати:
Я мати трьох дітей-учнів 10,14,16 років.діти не працюють ніде.
З чоловіком розлучена і спільно не проживаю(в нас різні місця реєстрації)Він є законним їх батьком.
Живу у квартирі з дітьми та матір’ю, яка є власністю цієї квартирі. Квартира площею 29 кв.м. Мати допомагає мені у вихованні дітей. Мати працює і отримує 1100грн. щомісяця.
Я вже два місяці як не працюю(знову вагітна, на третьому місяці).До того працювала і отримувала 1200 грн. на місяць.
Якщо я правильно зрозуміла теми на форумі, то я маю право отримувати допомогу і як одинока мати, і на дітей та себе як малозабезпечена сім’я.
Допоможіть будь-ласка порахувати, скільки ж я можу отримувати в сукупності на 2013 рік - допомогу і як одинока мати та на дітей та себе як малозабезпечена сім’я?
Велике ДЯКУЮ за допомогу.
 
AdminДата: Вівторок, 26 Березня 2013, 09:52 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
1. Одинока мати - це особа яка народила дитину не перебуваючи у шлюбі про що свідчать документи з місця реєстрації дитини. Ви були одружені отже на допомогу одинокій матері не маєте права.
2. На момент звернення на 6 місяців перед цим ви повинні працівати, перебувати у центрі зайнятості або навчатися. (відповідно до порядку призначення та виплати допомги). У допомозі може бути відмова.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Розрахунок допомоги одинокій багатодітній матері (Яку остаточну суму я маю право отримувати?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.