[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » соціальні виплати
соціальні виплати
СвітланаДата: Вівторок, 12 Березня 2013, 22:19 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Розрахуйте будь-ласка на яку допомогу я можу розраховувати якщо; я отримую 725 гривень допомоги на дитину (26.11.2011р.н.), чоловік не працює з квітня 2010. Окрім нас у домі прописані ще 4и особи, у власності моєї матері є пай, який зданий в оренду і за який вона отримала у вересні минулого року 4500 кг.пшениці, що в перерахунку дорівнювало 810грн.інших доходів немає. Наперед вдячна за відповідь.
 
СвітланаДата: Середа, 13 Березня 2013, 01:36 | Сообщение # 2
Группа: Гости





вибачте за опечатку 450кг. пшениці
 
AdminДата: Четвер, 14 Березня 2013, 14:02 | Сообщение # 3
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Вам буде выдмова за пунетом 10 Порядку призначення та виплати допомоги. (чоловік не працює, не перебуває у центрі зайнятості).

У сукупний дохід родини береться тільки доходи членів ВАШОЇ родини (ВИ, чоловік та неповнолітні діти). Мами, тата, бабусі та дідусі до складу родини не беруться, відповідно до методики розрахунку сукупного доходу для призначення усіх соціальних допомог.
 
СвітланаДата: Середа, 20 Березня 2013, 15:14 | Сообщение # 4
Группа: Гости





Тобто, я правильно зрозуміла,що мені окрім обов'язкових 130грн. більше не нарахують.? І що пай власником якого є моя мама, не повинен враховуватися до моїх доходів.?Чоловік не перебуває на обліку у центрі зайнятості. А куди мені можна звернутися якщо до доходів моєї сім'ї враховують дохід від паю.? Дякую
 
AdminДата: Середа, 20 Березня 2013, 15:44 | Сообщение # 5
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Допомога малозабезпеченим Вам буде відмова п 10 Порядку.
Підвищенний розмір допомоги до 3-х рокі складає 775 грн. (додатково до 130 грн.)

Цитата (Світлана)
Чоловік не перебуває на обліку у центрі зайнятості. А куди мені можна звернутися якщо до доходів моєї сім'ї враховують дохід від паю.?


Сукупний дохід обраховується за Методикою обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальних допомог (затверджена наказом Мінпраці 15.11.2001 № 486/202/524/455/3370 - наказ спільний з Мінекономіки, Мінфіном, Держкомстатом)

Цитата (Світлана)
А куди мені можна звернутися якщо до доходів моєї сім'ї враховують дохід від паю.?


У ту організацію чи установу де подавали документи з заявою на перерахунок (чи на роз'яснення по призначяенню)
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » соціальні виплати
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.