[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Допоможіть порахувати розмір допомоги (неможу розібратись з розміром допомоги)
Допоможіть порахувати розмір допомоги
AzotkaДата: Середа, 14 Травня 2014, 21:56 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
у мене сімя чоловік, я і дитина - 9місяців, працює лише чоловік його зарплата - 1265 грн відповідно за 6 місяців -7590 грн. Земельної ділянки немає, житла власного немає, є автомобіль придбаний півтори роки тому. чи є ми малозабезпеченою сімєю, та на який розмір допомоги можна розраховувати
 
AdminДата: Понеділок, 30 Червня 2014, 12:30 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розрахунок у файлі
Прикрепления: _10_1.txt (1.2 Kb)
 
AlinaДата: Субота, 05 Липня 2014, 11:12 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня допоможіть порахувати чи буду я отримувати допомогу як малозабезпечена, якщо у чоловіка заробітна плата 625 грн в місяць. Я в декретній відпустці, але дитині вже 2 роки, отримувала допомогу 764,17 грн. і 801,65 грн. Іншого доходу не маємо, земельної ділянки також немає!
 
vika90490Дата: Середа, 23 Липня 2014, 12:03 | Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня!підскажіть будь-ласка розмір допомоги.чоловік приватний підприємець дохід 700 гривень в місяць я отримую допомогу на дитину 810 гривень.інших доходів немаємо.землі також немаємо.чи можемо отримувати допомогу яу малозабезпечені і скільки?

Сообщение отредактировал vika90490 - Середа, 23 Липня 2014, 12:09
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Допоможіть порахувати розмір допомоги (неможу розібратись з розміром допомоги)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.