[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Не можу розібратись з допомогою мал. заб. сімям (кажуть може бути 500-600 грн, а виходить 250 в с/з)
Не можу розібратись з допомогою мал. заб. сімям
Гость ТарасДата: Понеділок, 03 Лютого 2014, 11:34 | Сообщение # 1
Группа: Гости





чоловік - дохід за місяць 1200грн, доходів від землі немаю, паїв теж,
жінка - 150грн на дитину, яка вже має 2,2 роки і допомогу 30000 приблизно вже виплатили
склад сімї:
жінка
син
мама її і тато (кол вій, повна вислуга) - пенсіонери (мають пенсії приблизно 1500, 2000)
я приписаний вдома

в соц./з кажуть мені дати довідки про доходи, про те що не уходжую за пенсіонером і не маю пенсії, довідку про додаткові доходи з соц/з, бо я з іншого району, а в тому де жінка таке всяке хочуть....потім приблизно кажуть вийде 240
тобто 150+240 грубо 400

поможіть розібратись
буду вдячний)
 
Гость ТарасДата: Понеділок, 03 Лютого 2014, 13:03 | Сообщение # 2
Группа: Гости





ДОПОВНЕННЯ ДО ПИТАННЯ!

склад сімї рахувати так?
я - чоловік - 1200
дружина - 180
дитина 2,2 роки

скільки тоді виходить якщо документи подавати в лютому?

дякую
 
Гость ЛЕСЯДата: Понеділок, 03 Лютого 2014, 15:02 | Сообщение # 3
Группа: Гости





Я ЖІНКА В МЕНЕ ДОХІД 1300 ГР В МІСЯЦЬ МАЮ ДИТИНУ 10 РОКІВ ...БІЛЬШЕ ДОХОДІВ НЕМАЕ ..З ЧОЛОВІКОМ В РОЗЛУЧЕНІ ЧИ МАЕ НАША СІМЯ ПРАВО НА ДОПОМОГУ
 
AdminДата: Понеділок, 17 Березня 2014, 21:29 | Сообщение # 4
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость Тарас ()
чоловік - дохід за місяць 1200грн, доходів від землі немаю, паїв теж,
жінка - 150грн на дитину, яка вже має 2,2 роки і допомогу 30000 приблизно вже виплатили
склад сімї:
жінка
син
мама її і тато (кол вій, повна вислуга) - пенсіонери (мають пенсії приблизно 1500, 2000)
я приписаний вдома

в соц./з кажуть мені дати довідки про доходи, про те що не уходжую за пенсіонером і не маю пенсії, довідку про додаткові доходи з соц/з, бо я з іншого району, а в тому де жінка таке всяке хочуть....потім приблизно кажуть вийде 240
тобто 150+240 грубо 400

поможіть розібратись
буду вдячний)


Допомога на дитину до 3 рокі складає 130 грн. (мінімальний розмір)
Підвищенний розмір може скласти 688 грн.

(Відповідно Закону при оформлені допомоги мінімальний розмір цієї допомоги у дохід не береться, тобто 130 грн до доходу родини не береться. Тільки 1200х6 місяців)

А до розрахунку допомоги малозабеспеченим береться весь дохід (Допомога скадатиме 32 грн.)

Ваші батьки та батьки дружини не входять до Вашого складу родини і їх пенсій чи інші доходи не беруться. (прописано у Методиці розрахунку сукопного доходу)

Нібито все.
 
AdminДата: Понеділок, 17 Березня 2014, 21:30 | Сообщение # 5
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ЛЕСЯ ()
Я ЖІНКА В МЕНЕ ДОХІД 1300 ГР В МІСЯЦЬ МАЮ ДИТИНУ 10 РОКІВ ...БІЛЬШЕ ДОХОДІВ НЕМАЕ ..З ЧОЛОВІКОМ В РОЗЛУЧЕНІ ЧИ МАЕ НАША СІМЯ ПРАВО НА ДОПОМОГУ


Розмір допомоги буде маленький (16 грн)
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Не можу розібратись з допомогою мал. заб. сімям (кажуть може бути 500-600 грн, а виходить 250 в с/з)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.