[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » допомога малозабезпеченим (Чи маю я право на призначення допомоги)
допомога малозабезпеченим
ЛідіяДата: Вівторок, 28 Січня 2014, 23:01 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Я маю статус багатодітної матері - 3 дітей до 18 років. Ми з чоловіком були на обліку в центрі зайнятості. Мене знято з обліку 28.10.13, а чоловіка 14.11.14. При зверненні до управління праці в січні цього року мені було відмовлено в прийнятті документів на допомогу як малозабезпеченій. Але ж в законі сказано, що відмова може бути якщо ніде не
працював і т.д. три місяці до місяця звернення. Чи маю я право на допомогу?
 
AdminДата: Понеділок, 17 Березня 2014, 21:16 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Лідія ()
Я маю статус багатодітної матері - 3 дітей до 18 років. Ми з чоловіком були на обліку в центрі зайнятості. Мене знято з обліку 28.10.13, а чоловіка 14.11.14. При зверненні до управління праці в січні цього року мені було відмовлено в прийнятті документів на допомогу як малозабезпеченій. Але ж в законі сказано, що відмова може бути якщо ніде не
працював і т.д. три місяці до місяця звернення. Чи маю я право на допомогу?


Ні. п.10 Порядку призначення та виплати допомоги.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » допомога малозабезпеченим (Чи маю я право на призначення допомоги)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.