[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Я одинока мама. хочу оформити малозабезпеченість (В соц.захисті сказали що це неможливо)
Я одинока мама. хочу оформити малозабезпеченість
pIRAtkaДата: Понеділок, 23 Вересня 2013, 20:50 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, мене звати Ірина.
Я є одинокою мамою, виховую доньку 2роки і10 місяців.
Хочу оформити малозабезпеченість після закінчення декретної відпустки. Всі мої доходи - це 130 грн. по догляду за дитиную + 291 грн. доп. для одинокої мами + 870 грн. - допомога по догляду за дитиною до 3х років по доходах. Загальний середньомісячний дохід = 1291грн. Іншого доходу не мала і не маю.
В центрі соц. захисту сказали що я не маю права розраховувати на допомогу малозабезпеченій сімї після закінчення декрету, враховуючи такий сукупний дохід.
В в наказі про затвердження методики обчислення сукупного доходу сімї для всіх видів соціальної допомоги я прочитала, що до .
сукупного доходу не включається відповідна допомога, для призначення якої обчислюється сукупний дохід.
Чи це означає , що ці 870 грн. які розраховувались згідно сукупного доходу за попередній період не будуть враховуватися при обчислення сук.дох. для допомоги як малозабезпеченій сімї?
Чи працівники соц. захисту були праві, що я на таку допомогу розраховувати не можу?
 
AdminДата: Вівторок, 24 Вересня 2013, 08:26 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Ви написали, що 870 допомогапо догляду до 3 років по доходах. А Ви звертаєтесь за малозабезпеченими - це різні допомоги з різним джерелом фінансування.

В управлінні соціального захисту Вам сказали вірно що не маєте права. Детально у розрахунку.
Прикрепления: _2013_2.txt (0.9 Kb)
 
pIRAtkaДата: Вівторок, 24 Вересня 2013, 09:32 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Так, ви праві. Зараз я отримую допомогу по догляду за дитиною дор трьох років. Та мене цікавить чи зможу я оформити малозабезпеченість, коли дитині виповниться 3 роки і я вийду на роботу. Тобто коли допомога по догляду припиниться.Мене цікавлять найближчі шість місяців після закінчення декретної відпустки. Якщо не можу розраховувати на малозабезпеченість, то чи змогли б ви мені пояснити що значить ця фраза в наказі про затвердження методики обчислення сукупного доходу сімї для всіх видів соціальної допомоги, що "до сукупного доходу не включається відповідна допомога, для призначення якої обчислюється сукупний дохід".?
Буду дуже вдячна за відповідь. А якщо допомога мені вийде, буду також вдячна за її розрахунок. Ще раз дякую!!!
 
AdminДата: Вівторок, 24 Вересня 2013, 09:42 | Сообщение # 4
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Ваші доходи на момент закінчння допомоги по догляду за дитиною до 3 років не змінятся і прожитковий мінімум сім'ї також. Тож буде відмова.
Цитата (pIRAtka)
до сукупного доходу не включається відповідна допомога, для призначення якої обчислюється сукупний дохід"


У допомогу по догляду за дитиною до 3 років по доходах не входить допомога по догляду за дитиною до 3 років основний розмір (130 грн.)

Більш точний результат можно отримати в місяць звернення.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Я одинока мама. хочу оформити малозабезпеченість (В соц.захисті сказали що це неможливо)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.