[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » робота за сумісництвом під час декретної відпустки (на які види допомог може розраховувати одинока мати)
робота за сумісництвом під час декретної відпустки
ГостьДата: Середа, 10 Липня 2013, 15:49 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Доброго дня! Я одинока мати, перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до 3 років з підприємства, у серпні планую виходити на роботу на 0,5 ставки по сумісництву на інше підприємство (фармацевтичний працівник). Наразі отримую допомогу 130 грн та 294 грн як одинока мати. На початку липня подала документи на отримання допомоги як малозабезпечена сім"я. Питання полягає в наступному: чи буду я отримувати допомогу як малозабезпечена, по догляду до 3 років, по доходах? чи буде братися до уваги дохід з роботи за сумісництвом? чи потрібно на даному етапі доводити до відома органи управління праці, чи вже через півроку, коли знову буде потрібно оформляти допомогу? Дякую.
 
AdminДата: Субота, 20 Липня 2013, 20:43 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата (Гость)
чи буду я отримувати допомогу як малозабезпечена, по догляду до 3 років, по доходах?

Визначить розмір доходів.

Цитата (Гость)
чи буде братися до уваги дохід з роботи за сумісництвом?


Так до сукупного доходу беруться всі доходи. В довіці про доходи повинно бути вказано що Ви працюєте на 0,5 ставки (щоб не було проблем з допомогою до 3 років)

Цитата (Гость)
чи потрібно на даному етапі доводити до відома органи управління праці, чи вже через півроку, коли знову буде потрібно оформляти допомогу?


Якщо допомогу оформлено, то не треба зараз повідомляти.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » робота за сумісництвом під час декретної відпустки (на які види допомог може розраховувати одинока мати)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.