[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » я як мати - одиначка считаюсь мало забезпеченою?
я як мати - одиначка считаюсь мало забезпеченою?
ГостьДата: Понеділок, 25 Березня 2013, 09:17 | Сообщение # 1
Группа: Гости





я як мати - одиначка считаюсь мало забезпеченою?
и скільки я повинна получати від совбеза як одиначка та малозабезпечена разом?
 
AdminДата: Вівторок, 26 Березня 2013, 09:36 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Малозабезпечена сім'я визначається відповідно до Ваших доходів та складу сім'ї.

Ваших даних недостатньо для надання відповіді.
 
Гость аллаДата: Середа, 04 Грудня 2013, 14:03 | Сообщение # 3
Группа: Гости





доброго дня! скажит пожалуста мои дитини 17грудня мае бути 3 роки.я числюсь як мати одиночка коли мени потрибно переоформити справки ?я непрацюю немаю земельнои дилянки паив скильки я маю получати як мало забезпечина и мати одиначка разом ?
 
Гость аллаДата: Середа, 04 Грудня 2013, 14:11 | Сообщение # 4
Группа: Гости





я проживаю у будинку матири у будинку приписани мама .папа.дочка моя .я.и мий брат але вин непроживае коло нас.
 
AdminДата: Понеділок, 16 Грудня 2013, 14:07 | Сообщение # 5
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Допомога одиноким матерям виплачується відповідно довідки рагсу, для визначення розміру на статусу необхідно знати доходи родини.
 
Гость АлёнаДата: Вівторок, 21 Січня 2014, 01:01 | Сообщение # 6
Группа: Гости





добрый вечер!Хочу оформиться как малообеспеченная,подскажите,пожалуйста,получится ли у меня?я мать одиночка,ребенку 1год,живем вдвоем,я нигде не работаю,копию трудовой им дала(уволена по собственному желанию).вщитывается ли сюда ежемесячная помощь при рождении ребенка?подскажите формулу
 
ГостьДата: Понеділок, 10 Лютого 2014, 11:47 | Сообщение # 7
Группа: Гости





Добрий день. я як одинока мати дитини 3года с половиной за пол года я получала 290грн если переофор.скоко буду получать.и чи вийде малозапеспечина...
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » я як мати - одиначка считаюсь мало забезпеченою?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.