[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Admin  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Загальні питання » Догляд за психічно хворим
Догляд за психічно хворим
ГостьДата: Середа, 12 Березня 2014, 16:54 | Сообщение # 16
Группа: Гости





скажіть будь-ласка якщо комісія відмовтлась видати довідку,спираючись на те що психічно хворому непотрібний догляд,чи можливо через суд добитись догляду
 
marfa123456789Дата: Понеділок, 02 Лютого 2015, 16:56 | Сообщение # 17
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
добрий день!в мене така ситуація і я шукаю поради...справа в тому, що в мене є брат, інвалід дитинства 2 група, він живе зі мною, батьків бавно в нас немає, я хочу оформити по догляду за ним свого чоловіка, який живе з нами.чи має право мій чоловік оформити по догляду на себе.дякую

Додано (02 Лютий 2015, 16:56)
---------------------------------------------
добрий день!в мене така ситуація і я шукаю поради...справа в тому, що в мене є брат, інвалід дитинства 2 група, він живе зі мною, батьків бавно в нас немає, я хочу оформити по догляду за ним свого чоловіка, який живе з нами.чи має право мій чоловік оформити по догляду на себе.дякую

 
AdminДата: Субота, 28 Березня 2015, 12:08 | Сообщение # 18
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
скажіть будь-ласка якщо комісія відмовтлась видати довідку,спираючись на те що психічно хворому непотрібний догляд,чи можливо через суд добитись догляду


Не наша компетенція, спробуйте звернутися до вищого закладу охорони здоро'я
 
AdminДата: Субота, 28 Березня 2015, 12:09 | Сообщение # 19
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата marfa123456789 ()
добрий день!в мене така ситуація і я шукаю поради...справа в тому, що в мене є брат, інвалід дитинства 2 група, він живе зі мною, батьків бавно в нас немає, я хочу оформити по догляду за ним свого чоловіка, який живе з нами.чи має право мій чоловік оформити по догляду на себе.дякую


Відповідно зоконодавства може.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Загальні питання » Догляд за психічно хворим
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.