допомога на дитину після 3 років - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Admin, Юрій 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » допомога на дитину після 3 років
допомога на дитину після 3 років
Гость АндрійДата: Вівторок, 19 Лютий 2013, 17:36 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Доброго вечора моєму сину в березні виповнюється 3 роки, підкажіть чи варто продовжувати дикретну відпустку і який розмір допомоги буде нараховуватися при тому що стан сімї такий: дохід за 6 місяців 11000, склад сімї 3 чоловік, 2 працездатних, і дитина 3 роки, землі немає, і більше ніяких доходів. Буду дуже вдячний або хоч дайте формулу розрахунку.
 
AdminДата: Понеділок, 04 Березень 2013, 20:17 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 10
Статус: Offline
1. Допомога до 3-х років виплачується по день народження дитини. Після того як дитині виповниться 3 роки допомога не ппатиться.
2. Розрахунок допомоги малозабезпеченим у файлі.
3. Дикретна відпустка не має відношення до допомоги малозабезпеченим і подовжується до 6 років тільки за висновком лікарської комісії.
Прикрепления: 2401327.zip(1Kb)
 
наталяДата: Понеділок, 15 Липень 2013, 00:24 | Сообщение # 3
Группа: Гости





доброго дня. У нас трое дітей 6р., 2,11р., 5 міс. Ми малозабезпечена сімя. Яка допомога нам належить? Як іі вирахувати. І чи на усіх діток?
 
AdminДата: Субота, 20 Липень 2013, 20:34 | Сообщение # 4
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата (наталя)
доброго дня. У нас трое дітей 6р., 2,11р., 5 міс. Ми малозабезпечена сімя. Яка допомога нам належить? Як іі вирахувати. І чи на усіх діток?


Допомога малозабезпечимим визначаеться як різниця між прожитковим мінімумом родини та сукупним середньомісячним дохідом родини.
 
СашаДата: Неділя, 08 Вересень 2013, 21:00 | Сообщение # 5
Группа: Гости





Доброго дня! Моя сім'я складається з трьох осіб: я, дружина і син 3 роки. Моя заробітна плата складає 1300 гр., дружина не працює. Чи призначається соціальна допомога в такому випадку.
 
AdminДата: Вівторок, 10 Вересень 2013, 08:42 | Сообщение # 6
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата (Саша)
Доброго дня! Моя сім'я складається з трьох осіб: я, дружина і син 3 роки. Моя заробітна плата складає 1300 гр., дружина не працює. Чи призначається соціальна допомога в такому випадку.


На момент звернення за пунктом 10 Порядку призначення допомоги працездатні члени родини повинні працювати, навчатися або перебувати у центрі зайнятості та мати статус безробітнього.

Це не стосується осіб які доглядають за дитиною до 3-х років.
 
ІваннаДата: Четвер, 26 Вересень 2013, 16:31 | Сообщение # 7
Группа: Гости





Доброго дня! Моя сім'я складається з 3-х чоловік: я, чоловік та син (минуло 3 роки). Чоловік не працює, щомісяця на дитину отримую по 1148грн. Чи можемо ми претендувати на виплати як малозабезпечена сім'я?
 
AdminДата: П`ятниця, 04 Жовтень 2013, 13:55 | Сообщение # 8
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата (Іванна)
Доброго дня! Моя сім'я складається з 3-х чоловік: я, чоловік та син (минуло 3 роки). Чоловік не працює, щомісяця на дитину отримую по 1148грн. Чи можемо ми претендувати на виплати як малозабезпечена сім'я?


Відповідно до порядку ні (п.10 Порядку призначення допомоги)
 
ГостьДата: Вівторок, 05 Листопад 2013, 16:27 | Сообщение # 9
Группа: Гости





доброгого дня,моєму синові в січню буде 3 роки,мій чоловік не працює,і я також,чи будемо ми получати гроші як мине дитині 3 роки???
 
іраДата: Вівторок, 05 Листопад 2013, 16:36 | Сообщение # 10
Группа: Гости





я не розумію таких дурних правил в україні,ЯК ЦЕ ТАК ЯКЩО БАТЬКИ ПРАЦЮЮТЬ,ТО ДІСТАВАТИМУТЬ ГРОШІ НА ДИТИНУ,А ЯК НЕ ПРАЦЮЮТЬ,ТО НІ)))ЦЕ МАЛО БУТИ Б НАВПАКИ,Я НАПРИКЛАД НЕ МОЖУ ПІТИ НА РОБОТУ,БО НЕМАЮ З КИМ ЛИШИТИ ДИТИНУ,А ЧОЛОВІК НЕМОЖЕ ЗНАЙТИ РОБОТУє,ВСЮДИ ТО 500 ГРИВЕНЬ ПЛАТЯТЬ ТО 700 )))І ЯК МИ МАЄМО ПРОЖИТИ ЗА ТАКІ ГРОШІ ЦІЛИЙ МІСЯЦЬ,???ПОЯСНІТЬ МЕНІ???НА ВАС ТРЕБА В ПРОКУРАТУРУ ПОДАВАТИ,ЯКИЙ СВІТ ЗАРАЗ НАСТАВ)))
 
ОленаДата: Вівторок, 12 Листопад 2013, 17:05 | Сообщение # 11
Группа: Гости





Добрий день, скажіть, будь ласка, чи можу я отримувати допомогу на дитину, сину 4.5 роки, якщо зараз я у продовженій відпустці по догляду за дитиною відповідно лікарського висновку. Нас в сім"ї троє - я, чоловік і син. Працює, відповідно, лише чоловік. І яка (сума) повинна бути у чоловіка зарплата, щоб таку допомогу виплачували. Дякую.
 
ГостьДата: Середа, 13 Листопад 2013, 23:22 | Сообщение # 12
Группа: Гости





Здравствуйте! Подскажите пожалуйста как я могу оформить пособие малообеспеченным семьям.? Сейчас я получаю пособие по уходу за ребенком до 3х лет по 1147 грн ежемесячно, 13 января 2013 года ребенку исполняется 3 года, проживаю и прописана с дочкой в доме своего отца, не мать одиночка но мужа нет и всправке о составе семьи он не числится, больше никаких доходов, кроме этих 1147 грн не получаю. На работе за мной закреплено место на время декрета. Как будет правильнее поступить: взять справку об уходе за ребенком до 6 лет, или уволиться и стать на биржу, в каком случае я могу оформить это пособие?
 
ГостьДата: Четвер, 14 Листопад 2013, 13:14 | Сообщение # 13
Группа: Гости





у серпні моїй донечці буде 3 рочки, чоловік має догляд за перестарілим. чи повина я теж працювати, щоб отримувати соц.допомогу?
 
AdminДата: Неділя, 17 Листопад 2013, 22:18 | Сообщение # 14
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата іра ()
я не розумію таких дурних правил в україні,ЯК ЦЕ ТАК ЯКЩО БАТЬКИ ПРАЦЮЮТЬ,ТО ДІСТАВАТИМУТЬ ГРОШІ НА ДИТИНУ,А ЯК НЕ ПРАЦЮЮТЬ,ТО НІ)))ЦЕ МАЛО БУТИ Б НАВПАКИ,Я НАПРИКЛАД НЕ МОЖУ ПІТИ НА РОБОТУ,БО НЕМАЮ З КИМ ЛИШИТИ ДИТИНУ,А ЧОЛОВІК НЕМОЖЕ ЗНАЙТИ РОБОТУє,ВСЮДИ ТО 500 ГРИВЕНЬ ПЛАТЯТЬ ТО 700 )))І ЯК МИ МАЄМО ПРОЖИТИ ЗА ТАКІ ГРОШІ ЦІЛИЙ МІСЯЦЬ,???ПОЯСНІТЬ МЕНІ???НА ВАС ТРЕБА В ПРОКУРАТУРУ ПОДАВАТИ,ЯКИЙ СВІТ ЗАРАЗ НАСТАВ)))


Закон є закон. Він суровий, але його треба виконувати. Допомоги це державні кошти, а де державні кошти там дуже багато правил.
А що стосується правил - вони дійсно інколи доходять до абсурду. Але ми не можено ничого вдіяти.
 
AdminДата: Неділя, 17 Листопад 2013, 22:19 | Сообщение # 15
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Олена ()
Добрий день, скажіть, будь ласка, чи можу я отримувати допомогу на дитину, сину 4.5 роки, якщо зараз я у продовженій відпустці по догляду за дитиною відповідно лікарського висновку. Нас в сім"ї троє - я, чоловік і син. Працює, відповідно, лише чоловік. І яка (сума) повинна бути у чоловіка зарплата, щоб таку допомогу виплачували. Дякую.


Вкажіть Ваші доходи для розрахунку приблизної суми допомоги.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » допомога на дитину після 3 років
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

При копіюванні матеріала з сайту обов'язкове посилання на джерело.