[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » допомога на дитину після 3 років
допомога на дитину після 3 років
AdminДата: Неділя, 17 Листопада 2013, 22:28 | Сообщение # 16
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста как я могу оформить пособие малообеспеченным семьям.? Сейчас я получаю пособие по уходу за ребенком до 3х лет по 1147 грн ежемесячно, 13 января 2013 года ребенку исполняется 3 года, проживаю и прописана с дочкой в доме своего отца, не мать одиночка но мужа нет и всправке о составе семьи он не числится, больше никаких доходов, кроме этих 1147 грн не получаю. На работе за мной закреплено место на время декрета. Как будет правильнее поступить: взять справку об уходе за ребенком до 6 лет, или уволиться и стать на биржу, в каком случае я могу оформить это пособие?


Для оформления помощи берется во внимание работает человек или состоит на учете в центре занятости. А потом общитуется доход.

Не факт что Вас поставят на учет в центре занятости и 6 месяцев Вас не спасут. Лучше остаться с работой.

Все подробности в файле
Прикрепления: _10_0.txt (1.2 Kb)
 
AdminДата: Неділя, 17 Листопада 2013, 22:31 | Сообщение # 17
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
доброгого дня,моєму синові в січню буде 3 роки,мій чоловік не працює,і я також,чи будемо ми получати гроші як мине дитині 3 роки???


Ні - допомоги призначатись не будуть.
Допомога малозабезпеченим - відповідно п 10.
 
ГостьДата: Середа, 20 Листопада 2013, 16:23 | Сообщение # 18
Группа: Гости





Цитата Admin ()
Вкажіть Ваші доходи для розрахунку приблизної суми допомоги.

Зарплата чоловіка 3тис. грн
 
ДианаДата: Четвер, 21 Листопада 2013, 19:43 | Сообщение # 19
Группа: Гости





Добрий день, скажіть будь ласка, чи можу я отримати допомогу як малозабезпечена сімя. склад симї я чоловик син і теща но вона інвалид 3 групи. Чоловік працюе но як сезонний робітник не на державній роботі а я не працюю. дякую
 
ГостьДата: П`ятниця, 06 Грудня 2013, 20:13 | Сообщение # 20
Группа: Гости





Доброго дня! Старшому синові 3,8місяців, донечці 2місяці. Чоловік не працює я у декреті. Чи може бути допомога на старшого сина?
 
ГостьДата: Вівторок, 17 Грудня 2013, 13:42 | Сообщение # 21
Группа: Гости





доброго дня,пiдкажіть я на початку грудня здала документи на дитину до 3-х років і мені виплатили 156 грн чому не виплатили повну суму?
 
ГостьДата: Середа, 18 Грудня 2013, 18:16 | Сообщение # 22
Группа: Гости





старшій дитині виповнилося 3р.я в декретн.відп.з другою дитиною чоловік не працює.чи можу я отримувати допомогу на старшу дитину
 
AdminДата: Вівторок, 24 Грудня 2013, 22:36 | Сообщение # 23
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Диана ()
Добрий день, скажіть будь ласка, чи можу я отримати допомогу як малозабезпечена сімя. склад симї я чоловик син і теща но вона інвалид 3 групи. Чоловік працюе но як сезонний робітник не на державній роботі а я не працюю. дякую


Ви перебуває по догляду за дитиною?

Теща до розрахунку не береться
 
AdminДата: Вівторок, 24 Грудня 2013, 22:38 | Сообщение # 24
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Доброго дня! Старшому синові 3,8місяців, донечці 2місяці. Чоловік не працює я у декреті. Чи може бути допомога на старшого сина?


На момент звернення та 6 місяців перед зверненням працездатні члени родини повинні працювати, навчатися, перебувати у центрі зайнятості
 
AdminДата: Вівторок, 24 Грудня 2013, 22:41 | Сообщение # 25
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
доброго дня,пiдкажіть я на початку грудня здала документи на дитину до 3-х років і мені виплатили 156 грн чому не виплатили повну суму?


По цьому питанню треба розбиратися на місці. Потрібна Ваша справа і документи, по них і робится розрахунок.
 
AdminДата: Вівторок, 24 Грудня 2013, 22:42 | Сообщение # 26
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
старшій дитині виповнилося 3р.я в декретн.відп.з другою дитиною чоловік не працює.чи можу я отримувати допомогу на старшу дитину


Про яку допомогу йде розмова?
 
ГостьДата: Середа, 22 Січня 2014, 15:59 | Сообщение # 27
Группа: Гости





Добрий день!Підкажіть будь ласка яка допомога надається державою в нашій ситуації :багатодітна сім"я 5 чол.-дочці- 8 років,сину -4 роки,меньшому -1 рік,я в декретній відпусці,чоловік працює -з/п 3500-4300 грязна,живемо в гуртожитку 17 кв.м (не приватизований),пільги по оплаті комунальних послуг.Підскажіть чи маємо ми статус малозабезпеченої сім"ї,які ще можна отримати рекомендації по розширенню житлової площі?Дуже дякую.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » допомога на дитину після 3 років
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.