[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
ГостьДата: Середа, 05 Вересня 2012, 11:31 | Сообщение # 46
Группа: Гости





Доброго дня.Підскажіть чи можу я отримувати допомогу як малозабезпечена,якщо сім"я складається з двох осіб я та дитина 1рік 11 місяців?Я не працюю та не працювала.Отримую допомогу як одинока мати та до 3 років.За останні пів року отримала по 980 гривень за місяць.

ВІДПОВІДЬ

Відповідно до Вашого доходи, Ви можете отримувати допомогу у розмірі приблизно 76 грн.
 
МаринаДата: Четвер, 06 Вересня 2012, 12:59 | Сообщение # 47
Группа: Гости





Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, дізнатися чи може наша сім"я,яка складається з трьох осіб (я з чоловіком студенти, денної форми навчання, дитині - 3,5 років) розраховувати на допомогу. Дохід сім'ї - степендія за 6 місяців - 4740грн.

ВІДПОВІДЬ

Ви маєте право на допомогу та можете отримувати приблизно 540 грн.
 
Гость Мама ЕвыДата: Четвер, 06 Вересня 2012, 23:15 | Сообщение # 48
Группа: Гости





Добрый день! Подскажите пожалуйста имею ли я право на помощь малообеспеченным семьям: я нахожусь в декретном отпуске, ребенку 9 месяцев, на ребенка - 710.83+130,00, одинокая мать-275,10, живем в однушке 37кв.

Додано (06 Вересень 2012, 23:15)
---------------------------------------------
Гость Мама Евы, Семья из 2 человек , - я и ребенок. Квартира моей мамы.

ОТВЕТ:

В помощи будет отказано так, как среднемесячный доход превышает прожиточный минимум для семьи. В Вашем случае разница маленькая всего 128 грн. но Закон есть Закон и мы хотим помочь но не всегда получается.
Вам будет положена другая помощь - по уходу за ребенком до 3-х лет (по доходам) - приблизительный размер 470 грн. Обратитесь в свое управление труда и соц защиты
 
ГостьДата: П`ятниця, 07 Вересня 2012, 23:13 | Сообщение # 49
Группа: Гости





У нас 3 дітей: 7,3 і 1. Я в деккретній відпустці, чоловік влаштувався на роботу 01.09.2012 Получаємо доп. по догляду за дитиною до 3 років з доходом, а також за третю дитину по 1303 грн. Чоловік до цього нігде не працював. Чи маємо право на допомогу як малозабезпечені і в якому розмірі? Дякую Також маємо пільги на компослуги 50% (За 6 міс приблизно 860грн)

ВІДПОВІДЬ
Право Ви маєте, тільки розмір я розрахувати не можу, бо не вказані доходи від допомоги до 3-х років (130грн + ??? грн)
 
Гость АннаДата: Неділя, 09 Вересня 2012, 13:49 | Сообщение # 50
Группа: Гости





Доброго дня. Чи має право моя родина на допомогу, якщо дружина працює офіційно, за 6 місяців доход - 7200, чоловік працює за трудовою угодою без трудової книжки 10 днів у місяць, його дохід - 1800. В родині є дитина 5 років. Інших доходів родина не має.

ВІДПОВІДЬ

Ні не має, бо сукупний середньомісячний дохід ( 1500 грн) перевищує прожитковий для Вашої сім'ї (1219,37 грн)
 
ГостьДата: Понеділок, 10 Вересня 2012, 23:18 | Сообщение # 51
Группа: Гости





щодо питання№48, наші точні доходи: доп до 3 років-4367, за третю дитину- 7819,14, пільги на компослуги - 735,28

ВІДПОВІДЬ

Розмір Вашої допомоги може приблизно складати 1000 грн.
 
ЛюдаДата: Понеділок, 10 Вересня 2012, 23:52 | Сообщение # 52
Группа: Гости





Доброго вечора. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання будь- якої допомоги, крім соціальної на дитину до 3-х років. Я в декретній відпустці і отримую 480 грн на місяць, а в чоловіка середній дохід в місяць 1785грн. Дякую .

ВІДПОВІДЬ

Ні, не має. Середньомісячний дохід перевищує прожитковий Вашої сім'ї.
 
ГостьДата: Четвер, 13 Вересня 2012, 12:04 | Сообщение # 53
Группа: Гости





Доброго дня!
Скажіть будь ласка, яку допомогу може отримувати наша сім'я, крім 130 гривень?
Дитина 1,5 року.
Мій чоловік не українець. Тільки отримав посвідку на постійне місце проживання. Не працював і не працює.

ВІДПОВІДЬ

У всіх допомогах, які обраховуються через сукупий дохід сім'ї Вам буде відмовлено.
Зараз дуже важливий факт роботи або перебування у центрі зайнятості всіх працездатних членів сім'ї.
 
Гость РоксоланаДата: П`ятниця, 14 Вересня 2012, 00:42 | Сообщение # 54
Группа: Гости





Доброї ночі! чи має право наша сім"я на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Сім"я складається з 5 членів сім"ї (2 дітей, віком до 6 років і 1 дитина від 6 до 18років)
Сукупний дохід сім"ї за 6 місяців складає 30, 250 грн.
Землі в користуванні немає

ВІДПОВІДЬ

Ні, права не має. Середньомісячний дохід (5041,67 грн) перевищує прожитковий Вашої сім'ї (2919,69 грн).
 
ГостьДата: П`ятниця, 14 Вересня 2012, 11:22 | Сообщение # 55
Группа: Гости





Добрий день!!! скажіть будь-ласка а як виплачується допомога по доходах??? якщо я здала документи коли дитині виповнилось 3міс їх заплатять за один місяць чи за всі три???

ВІДПОВІДЬ
Допомога по доходах виплачується з першого числа місяця, в якому поступило звернення.
Наприклад: Ви написали заяву та надали необхідний пакет документів 26 числа серпня місяця. Розрахунок проведеться з 01.08.12 по 31.01.13 (6 місяців).
Наданий Вами пакет документів не діє на попередні місяці. (Відповідно до Закону "Допомога сім'ям з дітьми" та Порядку призначення та виплати відповідної допомоги)
 
ГостьДата: П`ятниця, 14 Вересня 2012, 13:16 | Сообщение # 56
Группа: Гости





доброго дня
сім*я двоє батьків (сукупний дохід - 25000)
діти - 4 (двоє до шести років, двоє - до 18)
землі немає

ВІДПОВІДЬ

Приблизний розмір складе 396 грн.
 
ГостьДата: П`ятниця, 14 Вересня 2012, 23:44 | Сообщение # 57
Группа: Гости





Добрий день!Скажіть,будь-ласка,чи маю право на державну допомогу якщо: Сім"я скадається з 3 чол. .Мати і 2 дітей 6-10 років.Мати одинока, інвалід 3 гр. не працюю.Отримую 975грн.-пенсії і 824грн.-допомогу одиноким матерям на двох дітей. Дякую!

ВІДПОВІДЬ

З обного боку Ви мажте право і приблизний розмір може складати 2000 грн., з іншого боку Ви маєте працювати або перебувати у центрі зайнятості.

Вам обов'язково треба подати документи, а питання призначення допомоги буде розглядати комісія.
 
ГостьДата: Неділя, 16 Вересня 2012, 17:41 | Сообщение # 58
Группа: Гости





Добрий день! Скажіть, будь-ласка, моя сім,я скаладається 4-х осіб, двоє дорослих, двоє дітей (13 р. і 1,5р.). Я знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною (дохід 996грн), чоловік працює неофіційно і отримує 750 грн. на місяць. Чи маємо ми право на допомогу? Дякую

ВІДПОВІДЬ

Проблема у тому, що Ваш чоловік не може підтвердити свій дохід, або його відсутність. Право на допомогу може дати комісія, яка розгляне Ваші докумети.
Документи треба подати у свое управління праці та написати додаткову заяву на розгляд цих документів комісією. (інспектори повинні Вам підсказати як написати заяву)
 
ГостьДата: Неділя, 16 Вересня 2012, 20:05 | Сообщение # 59
Группа: Гости





Доброго дня Розрахуйте, будь-ласка, допомогу по доходах як малозабезпеченій сімї.
з/п чоловіка за міс 2150.Дитині 7міс.Щомісяця отримую на дитину 745грн (частина одноразової мат допомоги при народженні)+130грн. (щомісячна мат допомога) .
прописані і проживаєм з моїми батьками.

ВІДПОВІДЬ

Ви не маєте права на допомогу. Ваш середньомісячний дохід сім'ї перевищує прожитковий мінімум для Вашої родини.
Ваші батьки до обрахунку не беруться так, як Ви самостійна родина. (відповідно до методики обрахунку сукупного доходу)
 
ГостьДата: Понеділок, 17 Вересня 2012, 15:10 | Сообщение # 60
Группа: Гости





Мене звати Юлія, підскажіть чи маю я право на допомогу від держави якщо, я, мати однієї дитини 3,5 років, перебуваю на обліку в центрі зайнятості. Мій дохід за остані 6 місяців 11000грн.Чоловік остані 6 місяців не працював, доходу не мав, але якщо на момент звернення до управління праці стане на облік до центру зайнятості, він виплати отримувати не буде оскільки до цього перебував на обліку в центрі зайнятості. Землі не маємо.

ВІДПОВІДЬ

Ви не маєте права на допомогу. Ваш середньомісячний дохід сім'ї перевищує прожитковий мінімум для Вашої родини.
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.