[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
ГостьДата: Вівторок, 18 Вересня 2012, 15:58 | Сообщение # 61
Группа: Гости





доброго дня.у нас народилася друга дитина я оформляю документи на допомогу.чи можу я оформити як мало забезпечена та по доходам коли я та чоловікН не працюємо перша дитина має 7 років, і чоловік має ще земельну ділянку,крім цього він прописаний в іншому місці.Дякую за відповідь

ВІДПОВІДЬ

Різне місце прописки тільки збільшує пакет документів. Зараз дуже важливий факт роботи або перебування у центрі зайнятості всіх працездатних членів сім'ї.
Виходячи зі сказаного Вам буде відмова
 
ГостьДата: Вівторок, 18 Вересня 2012, 17:43 | Сообщение # 62
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Чоловік не працює і не зарестрований в центрі зайнятості, має не офіційний підробіток 1000 грн.
Я в дикретній відпустці , маю донечку 3 місяці , отримую допомогу 880 грн. на дитину. Дякую

ВІДПОВІДЬ

Ваше звернення повинна розглянути комісія так, як чоловік не працює, не навчається та не зарестрований в центрі.
 
ГостьДата: П`ятниця, 21 Вересня 2012, 13:42 | Сообщение # 63
Группа: Гости





Добрий день! мене звати Марина. Підскажіть будь ласка, чи маю я право на допомогу по доходах до 3-х років, якщо сімя складається з трьох осіб: я, чоловік і дитина 6 місяців. Зарплата чоловіка складає 10023 грн (березень-серпень), я в декретній відпустці, отримую допомогу на дитину 744,17 грн + 130 грн (до 3-х років), маємо землю - 0,0571 га. Розрахуйте будь ласка!!!

ВІДПОВІДЬ

Приблизний розмір 159 грн
Вибачте я помилився у розрахунку. приблизний розмір 167 грн


Додано (21 Вересень 2012, 13:42)
---------------------------------------------
Добрий день ще раз! Вибачте за наполегливість, але чи не могли б ви пояснити як розраховується допомога по доходах? Будь ласка!!! В моєму випадку ви написали що допомога буде становити приблизно 159 грн. Допоможіть розібратися в законах!!!!

ВІДПОВІДЬ

Для визначення розміру беруться всі доходи сім'ї, за вийнятком 130 грн. (в допомогу до 3-років по доходах основний розмір - 130 грн не береться.), складаються та діляться на 6 місяців (середньомісячний дохід). Потім визначається середньомісячний дохід на 1 особу (середньомісячний дохід поділити на кількість членів сім'ї)
Від прожиткового мінімуму для працездатної особи (вихначається Законом України "Про державний бюджет на 2012 рік" ) віднімається средньомісячний дохід на одного члена сім'ї та віднімається 130. Залишок і є Ваш розмір.
 
ГостьДата: Понеділок, 24 Вересня 2012, 22:16 | Сообщение # 64
Группа: Гости





Добрий вечір.Наша сім'я складається з 4-ох людей.Я,чоловік та двоє дітей.(1 дитина 2 роки,2 дитина 3 роки).Я на даний момент перебуваю у декреті.Дохід чоловіка за пів року(з березня по червень) складає 22413,15грн.Чи можемо ми отримати допоиогу?

ВІДПОВІДЬ

Для визначення права та розміру треба знати всі Ваші доходи. Ви вказали дохід чоловіка, а Ваші доходи (допомога на дитину до 3-х років + допомога при народженні)?


Додано (24 Вересень 2012, 22:14)
---------------------------------------------
На даний момент я отримую 130 гривень на молодшу дитину.

Додано (24 Вересень 2012, 22:16)
---------------------------------------------
я отримала допомогу при народженні,виплачували протягом 2 років.

А розмір допомоги чи дату народження дитини (тоді самі визначемо розмір)? Зрозумійте, розміри допомоги у кожного різні, розміри визначаються від дати народження дитини. Методика визначення теж різні. (наприклад: з 01.01.2009 по 31.12.2010, з 01.01.2011 по 07.04.2011, з 08.04.2011 по 31.12.2011 - відповідно до цих методик розміри допомоги різні)
 
ГостьДата: Вівторок, 25 Вересня 2012, 14:01 | Сообщение # 65
Группа: Гости





Одинока мати, працюю зарплата за 6-ть місяців-4780грн, доньці 3,5 років, отримую мінімальну допомогу одинокої матері (30% прожиткового мінімума для дитини). Прописана з батьками. Розрахуйте допомогу малозабезпеченої сім`ї. Дякую!!!

ВІДПОВІДЬ:

Приблизний розмір допомоги може складати 220 грн.
 
ГостьДата: П`ятниця, 28 Вересня 2012, 12:15 | Сообщение # 66
Группа: Гости





1.Скажіть будь ласка! чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Сім"я складається з 5 членів сім"ї (3 дітей 7міс,2роки та 6 років)
Працює чоловік, заробляє 2000 грн на місяць
землі не має

ВІДПОВІДЬ

Для визначення права та розміру треба знати всі Ваші доходи. Ви вказали дохід чоловіка, а Ваші доходи?
Скоріше за всього Права на отримання допомоги не буде. Сукупний дохід перевище прожитковий Вашої сім'ї (2919 грн)
 
Гость ТетянаДата: П`ятниця, 28 Вересня 2012, 16:47 | Сообщение # 67
Группа: Гости





Доброго дня, Чи можемо ми отримати допомогу? Моя з/п - 1829,60 грн., у чоловіка - мінімалка. Отримую від держави на доньку - 343,20 ( одинока мати, дитина не всиновлена)

ВІДПОВІДЬ

Ви не маєте права на допомогу. Ваш середньомісячний дохід сім'ї перевищує прожитковий мінімум для Вашої родини.
 
Гость СофіяДата: П`ятниця, 28 Вересня 2012, 21:28 | Сообщение # 68
Группа: Гости





Доброго вечора. Підкажіть, будь-ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
чоловік не працює, зареєстрований як ПП, але діяльності не веде, доходів не отримує, на обліку в центрі зайнятості не стоїть,я в декреті (дитині 2 міс.), буду отримувати допомогу по догляду за дитиною до трьох років і одноразову допомогу при народженні дитини(приблизно 850 грн.), землі не маємо.Буду щиро вдячна.

ВІДПОВІДЬ

Вашому чоловіку потрібно надати довідку з Податкової інспекції про відсутність длходу. На момент звернення треба Ваші доходи за попередні 6 місяців.
Право можно визначити тільки після визначення сукупного доходу.
 
ГостьДата: Понеділок, 01 Жовтня 2012, 14:36 | Сообщение # 69
Группа: Гости





Доброго дня!
Сім'я складається з двох осіб (матері та дитини). Дохід за місяць - 1967,00. Допомога по догляду за дитиною до трьох років - 130. В дикрентій відпустці знаходиться бабуся, допомогу отримує вона.
Чи маю я право на отримання допомоги як малозабезпечена сім'я?
Дякую.

ВІДПОВІДЬ

Ваша сім'я не має права на отримання допомоги. Сукупний дохід перевищує прожитковий мінімум для родини.
 
ГостьДата: Середа, 03 Жовтня 2012, 09:26 | Сообщение # 70
Группа: Гости





дайте будь-ласка відповідь за 24 вересня 2012 року.Дякую.

Додано (03 Жовтень 2012, 09:26)
---------------------------------------------
Додаю відповідь на питання за 24 вересня.Дуже дякую.
Молодша дитина народжена 22серпня 2010 року. Допомогу на неї я отримала 24 000грн.І виплачували протягом 2-ох років.Остання виплата була в липні 2012 року.
Старша дитина народжена 27липня 2009 року.Допомогу на неї я отримала 12 000грн.

ВІДПОВІДЬ.

Ваш сукупний дохід склав 26553 грн (допомога до тьох років + допомога при народжені дитини (840х4 місяці, по липень 2012)+доход чоловіка).Середньомісячний 4425, 50 грн
Прожитковий мінімум для Вашої родини 1975,89 грн.
Провівши розрахунок повідомляю:
У допомозі малозабезпеченим сім'ям буде відмовлено так, як сукупний (середньомісячний) дохід перевищуе прожитковий мінімум для родини.
 
ГостьДата: Четвер, 04 Жовтня 2012, 22:14 | Сообщение # 71
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
. дохід чоловіка за 6 місяців (з 04.12 по 09,12) складає 23980,36 грн, дружини - 3300 грн (за цей же період), знаходиться на обліку в центрі зайнятості. На утриманні троє дітей віком: 1- 15 років, 2 - 4,8 років, 3 - 3,7 років. Дякую...

ВІДПОВІДЬ

Ваша сім'я не має права на отримання допомоги. Сукупний (середрьомісячний) дохід (4546,73 грн) перевищує прожитковий мінімум для родини (2961,89 грн).
 
ГостьДата: П`ятниця, 05 Жовтня 2012, 14:50 | Сообщение # 72
Группа: Гости





Добрий день. Підскажіть пожалуста, я розлучена, працюю, зарплата 1350грн, дитині 15 років, аліментів не отримую. Чи можу я отримати соціальну допомогу?

ВІДПОВІТЬ:

Ви маєте право на допомогу і її розмір може складати 72 грн
 
Гость людаДата: П`ятниця, 05 Жовтня 2012, 23:49 | Сообщение # 73
Группа: Гости





семя 4человека дети 5 лет и 7 мес я в декрете доход 1060гр в мес муж чп оформлен но нет дохода уже 9 мес положена ли нам помощь

ВІДПОВІТЬ:

Ви маєте право на допомогу і її розмір може складати 1064 грн
 
ГостьДата: Понеділок, 08 Жовтня 2012, 16:17 | Сообщение # 74
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:я вдекреті дитині 1,3 роки отримую 1000 та 240 що дитина не відвідує дит сад є ще дитина 10 років у чоловіка заробітна плата 2500

ВІДПОВІДЬ

Ви не маєте права на допомогу. Ваш середньомісячний дохід сім'ї перевищує прожитковий мінімум для Вашої родини.
 
НаталяДата: Понеділок, 08 Жовтня 2012, 22:56 | Сообщение # 75
Группа: Гости





Добрий вечір!я навчаюсь отримую степендію 270грн+900грн на дитину(дитині 4місяці),чоловік місяць назад закрив підприємницьку діяльність,тепер безробітний,не стоїть на біржі!чи можлива допомога?

ВІДПОВІДЬ

Ви не маєте права на допомогу. На момент звернення Ваш чоловік повинен перебувати у центрі зайнятості, працювати або навчатися.
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.