[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
AssAssIn13Дата: П`ятниця, 10 Серпня 2012, 15:14 | Сообщение # 31
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня мене звати Іра, підкажіть будьласка в мене троє дітей 14 років старшому інвалід дитинства я здійсьнюю доглд за ним, другим 13 років і 4 роки, чоловік (без роботи) на центер зайнятості не зарегістрований.
Дохід сімї: 1160 в місяць получаю за дитину. В мене ще є петання, чи поставлють чоловіка в центер зайнятості ві до 01/08/2012 здійсьнював догляд за перестарілим с звязку смерті він припинив, чи можна подавати на малозабеспечених? Що треба зробити?


Сообщение отредактировал AssAssIn13 - Субота, 11 Серпня 2012, 17:07
 
Гость ОленаДата: Неділя, 12 Серпня 2012, 21:51 | Сообщение # 32
Группа: Гости





Доброго вечора.Підскажіть будь-ласка.Чи можу я отримувати допомогу як малозабезпечена?В одній квартирі проживають дитина 1рік 10 місяців,мати та батьки мати.Я непрацювала та не працюю.отримую допомогу по догляду за дитиною до трьох років 130 гривень та як одинока мати 273гривні.

Вибачте за затримку з відповідью.
ВІДПОВІДЬ.

Ви можете отримувати дві допомоги.
1. Допомога малозабезпечиним сім'ям - приблизний розмір 650 грн. (Ваші батьки не беруться до сукупного дохлду Вашої сім'ї. Відповідно до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї - Ваша сім'я це Ви і дитина )
2. Допомога по догляду за дитиною до 3-х років по доходах - приблизний розмір - 770 грн. (ситуація з обчисленням доходу таж сама)
Зауважу, що Ви можете звертатися за допомогами одночасно, але тільки перший раз. (Якщо ні, то допомоги будуть братися в доход одна до одної).
 
ГостьДата: Понеділок, 13 Серпня 2012, 10:29 | Сообщение # 33
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Сім"я складається з 4 членів сім"ї ( 2 дітей, віком від 6 до 18років) та ( чоловік інвалід дитинства 2 група)
Сукупний дохід сім"ї за 6 місяців складає19300 грн.

Уточніть вік дітей, будь ласка. (важливо для надбавки)
 
аллаДата: Понеділок, 13 Серпня 2012, 11:12 | Сообщение # 34
Группа: Гости





Доброго дня Розрахуйте, будь-ласка, допомогу по доходах як малозабезпеченій сімї.
з/п чоловіка за 6 міс 2800.Старшій дитині 8р.Щомісяця отримую на другу дитину (1.3 місяців): 866,67грн (частина одноразової мат допомоги при народженні)+130грн. (щомісячна мат допомога)

ВІДПОВІДЬ:

Приблизний розмір складає - 1600 грн, за умови якщо подані достовірні данні.
 
AssAssIn13Дата: Понеділок, 13 Серпня 2012, 13:50 | Сообщение # 35
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня мене звати Іра, підкажіть будьласка в мене троє дітей 14 років старшому інвалід дитинства я здійсьнюю догляд за ним, другим 13 років і 4 роки, чоловік (без роботи) на центер зайнятості не зарегістрований.
Дохід сімї: 1160 в місяць получаю за дитину. В мене ще є петання, чи поставлють чоловіка в центер зайнятості ві до 01/08/2012 здійсьнював догляд за перестарілим с звязку смерті він припинив, чи можна подавати на малозабеспечених? Що треба зробити?
____________________________________
Якщо чоловік оформеться за перестарілими який буде розрахунок на малозабеспечених

ВІДПОВІДІ:
на перше питання по допомозі малозабезпеченими.
Ви маєте право на допомогу але її розмір залежить від сукупного доходу. Ви пишите, що чоловік здійснював догляд, але його дохід Ви не вказуєте.
Якщо доходу не має - 2300 грн, є розмір зменбшеться.
При оформленні допомоги треба писати пояснювальну (що Ви даєте достовірні данні і готові відповідати при перевірці), в більшості випадків цього достатньо.
на друге питання
Постановка на облік не відноситься до компітенції управлінь праці, тому допомогти ми не зможемо
на трете питання
Зараз це не відобразиться на допомозі.
Якщо оформлення буде через управління то дохід візьметься до розрахунку


Сообщение отредактировал AssAssIn13 - Понеділок, 13 Серпня 2012, 13:55
 
ГостьДата: Понеділок, 13 Серпня 2012, 17:04 | Сообщение # 36
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Сім"я складається з 4 членів сім"ї ( 2 дітей, віком від 6 до 18років) та ( чоловік інвалід дитинства 2 група)
Сукупний дохід сім"ї за 6 місяців складає19300 грн.

Уточніть вік дітей, будь ласка. (важливо для надбавки) --

Дітям 11 років-двійня

ВІДПОВІДЬ

У допомозі малозабезпеченим буде відмовлено так, як сукупний дохід сім'ї перевищує або дорівнює прожитковому мінімуму для сім'ї.
Середньомісячний дохід складає 3216,67 грн, апрожитковій для Вашої сім'ї - 2963,02 грн.
 
Гость ОленаДата: Понеділок, 20 Серпня 2012, 14:21 | Сообщение # 37
Группа: Гости





Доброго дня.Підскажіть будь-ласка чи правильно нараховують мені допомогу і чи можу я бути як малозабезпечена?Проживаю з дитиную 1рік 10 місяців,чоловіка немае.за останні пів року отримувала по 950 грн(грудень-травень).з червня по грудень 1250.отримую допомогу до трьох років по 130 гривень та як одинока мати.

Конкретизуйте своє питання.
Для розрахунку допомоги малозабезпеченим потрібні доходи Вашої сім'ї.
(До доходу береться допомога до 3-х років (за 6 місяців перед зверненням), допомога одинокої матері (за 6 місяців перед зверненням)
 
ГостьДата: П`ятниця, 24 Серпня 2012, 15:08 | Сообщение # 38
Группа: Гости





Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи належиться допомога, якщо в мене зарплата 581 грн. на місяць, у чоловіка 1300 грн. на місяць, маємо дитину 8 років, землі та автомобіля не маємо, квартира одна, великих і дорогих покупок давно не робили.

ВІДПОВІДЬ:

У допомозі малозабезпеченим буде відмовлено так, як сукупний дохід сім'ї перевищує або дорівнює прожитковому мінімуму для сім'ї.
Середньомісячний дохід складає 1881 грн, апрожитковій для Вашої сім'ї - 1406 грн.
 
ГостьДата: П`ятниця, 24 Серпня 2012, 17:50 | Сообщение # 39
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Сім"я складається з 4 членів сім"ї: діти 1 і 3 роки,
чоловік 8 місяців безробітний, був зареєстрований в центрі занятості, присвоено статус безробітного та виплат не отримував був знятий з обліку,
я отримую по догляду за дитиною 906грн. Інших грошових надходжень за останні 8 місяців не було, окрім одиноразової виплати при народженні другої дитини.

ВІДПОВІДЬ:

Ви маєте право. Приблизний розмір може складати 1180 грн. За чоловіка треба написати пояснювальну, що не прицює і не отрімує доходів.
 
ГостьДата: Понеділок, 27 Серпня 2012, 19:03 | Сообщение # 40
Группа: Гости





Я Оля, хотіла би знати, чи положена мені допомога малозабезпеченним сім'ям. Моя сім'я складається з двох дітей? віком вісім і шість років, та я. Дохід за пів року нашої сім'ї складає 8800

ВІДПОВІДЬ:

Ви маєте право. Приблизний розмір може складати 890 грн.
Якщо Ви є одинокою матірью, то розмір допопмоги буде більшим.
 
Гость ЕленаДата: Четвер, 30 Серпня 2012, 11:16 | Сообщение # 41
Группа: Гости





Здравствуйте,,я мама двох дітей старшій дитині 6 років я стою на обліку як одинока мама,меншій 3 місяці з батьком другої дитини ми в шлюбі,чоловік на даний момент офіційно не працює в центрі зайнятості на обліку не стоїть старшу дитину не усиновлював,підскажіть будь ласка на які види допомоги і в якому розмірі ми можимо розраховувати?

ВІДПОВІДЬ:
Спробуйте оформити допомогу по догляду за дитиною до 3-х років (по доходам), допомогу малозабезпеченими можлива ільки з підтвердженням доходів (на данний момент пояснювальна не діє)
 
ГостьДата: Четвер, 30 Серпня 2012, 20:48 | Сообщение # 42
Группа: Гости





Доброго дня. Розрахуйте мені будь-ласка прожитковий мінімум для моєї сім ї - я-31працездатний, жінка 28 працездатна, двоє дітей 1,1 та 3,5 роки. я працюю, жінка- по догляду. Дякую за швидку відповідь (думаю сьогодні-завтра оформлять чи ні малозабезпеченість) доходи не можу точно вказати- 2 місяці назад подавали на доп до 3х з дох, але листа відповідь ще не отримали.

Додано (30 Серпень 2012, 12:01)
---------------------------------------------
якщо це важливо (попереднє звернення про сім ю з 4х осіб, мені-31) місце проживання і роботи- Київ

Ваше місце роботи та проживання для нас не має значення. Ми намагаємося допомогти кожній сім'ї.

ВІДПОВІДЬ

Для встановлення права на допомогу, треба знати Ваші точні доходи. На даний момент я можу лише назвати прожитковий мінімум для Вашої сім'ї 1975,89 грн. Якщо Ваш середньомісячний дохід меньший за прожитковий мінімум, то Ви маєте право на отримання допомоги.

Додано (30 Серпень 2012, 20:48)
---------------------------------------------
дуже вам вдячний

 
Гость Тетяна.Дата: Понеділок, 03 Вересня 2012, 12:07 | Сообщение # 43
Группа: Гости





Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, дізнатися чи може наша сім"я,яка складається з трьох осіб, розраховувати на допомогу. Дохід за 6 місяців становить 14160,00 грн., ще отримую на дитину (одинока мати) близько 340,00грн. Дитина чоловіком не всиновлена.

Додано (03 Вересень 2012, 12:07)
---------------------------------------------
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, дізнатися чи може наша сім"я,яка складається з трьох осіб, розраховувати на допомогу. Дохід за 6 місяців становить 14160,00 грн.(березень-серпень), ще отримую на дитину (одинока мати) близько 340,00грн.щомісячно. Дитина чоловіком не усиновлена,

Вточніть будь ласка вік дитини.
 
ГостьДата: Вівторок, 04 Вересня 2012, 22:19 | Сообщение # 44
Группа: Гости





Добрий день.Ми проживаем удвох я и син,сину 10 р,вин інвалид,я по догляду за ним оформлена,маем в мисяць 1400 гр,чи маем право рахуватись малозабеспеченой симьею?

ВІДПОВІДЬ

Нажаль ні, Ваш середньомісячний дохід (1400 грн) перевищує прожитковий мінімум для Вашої сім'ї (1261 грн).
 
ГостьДата: Середа, 05 Вересня 2012, 09:57 | Сообщение # 45
Группа: Гости





Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
Сім"я складається з 4 членів сім"ї ( 2 дітей: 1дитина- віком 8років, 2дитина -2роки). дохід чоловіка-9900грн. за останні 6 міс. , я в декреті за останні 6 міс.отримувала по 840 грн.на 2 дитину(5040 за 6 міс.) і по 440/міс. по догляду за дитиною до 3-х років(2640 за 6 міс.).

ВІДПОВІДЬ

Ви не маєте права на допомогу, бо середньомісячний дохід, який дорівнює 2930, перевищую прожитковий мінімум сім'ї - 2163 грн.
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.