[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна допомога сім'ям з дітьми » я хочу оформити підвищену допомогу по догляду за дитиною
я хочу оформити підвищену допомогу по догляду за дитиною
InnaДата: Понеділок, 01 Квітня 2013, 08:11 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Добрий день підскажіть будь ласка, я хочу оформити підвищену допомогу по догляду за дитиною( це у мене друга дитина),але перша дитина ні в дитсадочок,ні школу не відвідує(тобто в школу йому в цьому році), потрібна довідка де навчається дитина, а вона на даний момент не навчаеться,чи зможу я отримати допомогу без довідки?
 
AdminДата: Понеділок, 01 Квітня 2013, 08:24 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Так можете.
 
ГостьДата: П`ятниця, 07 Червня 2013, 09:36 | Сообщение # 3
Группа: Гости





Я хочу оформити підвищену допомогу до досягнення дитиною 3-х віку! які документи мені потрібні??
 
AdminДата: Середа, 31 Липня 2013, 16:41 | Сообщение # 4
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Всі доходи крім допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.
Довідка з мвсця проживання.
Довідка про землю, або її відсутність.
Заяву та декларацію Ви оформите в управлінні.
 
irinaДата: Четвер, 10 Жовтня 2013, 21:16 | Сообщение # 5
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий вечір. Підскажіть, будь ласка, які документи потрібні, щоб отримати підвищену допомогу по догляду за дитиною до 3-х років, якщо зареєстровані ми з чоловіком в різних районах області, а проживаємо разом в обласному центрі, чоловік не працює, не є ФОП і не перебуває на обліку в ЦЗ? Дякую за допомогу.
 
ВаляДата: П`ятниця, 11 Жовтня 2013, 14:59 | Сообщение # 6
Группа: Гости





Хочу оформити допомогу по доляду до 3 років по доходах дитині 5 місяців чоловік не працює
 
AdminДата: Неділя, 20 Жовтня 2013, 21:14 | Сообщение # 7
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата irina ()
Добрий вечір. Підскажіть, будь ласка, які документи потрібні, щоб отримати підвищену допомогу по догляду за дитиною до 3-х років, якщо зареєстровані ми з чоловіком в різних районах області, а проживаємо разом в обласному центрі, чоловік не працює, не є ФОП і не перебуває на обліку в ЦЗ? Дякую за допомогу.


Довідки про доходи, про землю (або її відсутнісь), про скла сім'ї, заява та декларація (в управлінні. можно взяти з нашого сайту)
 
AdminДата: Неділя, 20 Жовтня 2013, 21:15 | Сообщение # 8
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Валя ()
Хочу оформити допомогу по доляду до 3 років по доходах дитині 5 місяців чоловік не працює


Звнрніться в управління з документами.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна допомога сім'ям з дітьми » я хочу оформити підвищену допомогу по догляду за дитиною
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.