Чи можем отримувати допомогу? - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Admin, Юрій 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Чи можем отримувати допомогу?
Чи можем отримувати допомогу?
ok108Дата: Понеділок, 22 Квітень 2013, 13:22 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Якіі види допомоги у звязку з народженням дитини ми можемо отримувати? І які довідки для цього потрібні?
Ми живемо в громадянському шлюбі. В сімї одна дитина - 2 місяці. Дочка носить прізвище батька. Чоловік і я не працюємо. На біржі праці не стоїмо. Не є приватними підприємцями. Чи можемо ми отримувати допомогу як малозабезпечена сімя? Чоловік в жовтні продав квартиру. чи треба предявляти довідку про доходи з податкової? Дякую
 
AdminДата: Четвер, 25 Квітень 2013, 10:40 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 383
Репутация: 10
Статус: Offline
Види допомог:
1) допомога у зв'язку з вагітністю та пологами ;
2) допомога при народженні дитини ;
3) допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

Для призначення допомоги при народженні дитини органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення
паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:

1) заява одного з батьків (опікуна), що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини для виплати допомоги у зв'язку з народженням дитини, виданий відділом реєстрації актів цивільного стану, або довідка для призначення допомоги при народженні дитини, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) рад. Жінки, які постійно проживають (зареєстровані) на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Цитата (ok108)
Чи можемо ми отримувати допомогу як малозабезпечена сімя?


Ні. На підставі п. 10 Порядку призначення та виплати допомоги:
" 10. Соціальна допомога не призначається у разі, коли:
працездатні члени малозабезпеченої сім'ї не працюють, не служать, не вчаться за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги (крім осіб, які в установленому порядку визнані безробітними та за інформацією центрів зайнятості не порушують законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванню) "
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Чи можем отримувати допомогу?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.