Головна » 2016 » Січень » 21 » Шановні отримувачі житлових субсидій!
09:43
Шановні отримувачі житлових субсидій!

Звертаємо Вашу увагу на те,що енергетичні ресурси треба використовувати економно,це є вигідним і для Вас,і для Уряду нашої країни.

Розмір субсидії розраховується виходячи з об’ємів соціальної норми споживання,що визначена постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг.Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання.Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду,електроенергію),на які надається субсидії.

          Сумма субсидії,яку органи соціального захисту населення переказують на рахунки виконавців/виробників комунальних послуг для оплати їх вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг,може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг ніяким чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

          Наголошуємо,що споживати комунальні послуги економно та вигідно.Якщо ви використаєте весь обсяг газу(чи іншої послуги),нічого повертати не потрібно,ви все рівно будете користуватись субсидією.

         Якщо у вас виникають запитання,телефонуйте нам:

         -2-19-54    -2-19-45  чи звертайтеся особисто. Ми чекаємо Вас та Ваших дзвінків!

Категорія: Загальна інформація | Переглядів: 165 | Додав: Admin | Теги: 2016, надання субсидій, субсидія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

/body>