Головна » 2013 » Квітень » 12 » Разова грошова допомога ветеранам війни до 9 травня в 2013 році
19:50
Разова грошова допомога ветеранам війни до 9 травня в 2013 році

Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» ветеранам війни передбачена виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги.


Урядом 13 березня 2013 року прийнято постанову № 149 «Деякі питання виплати у 2013 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».
Отже, цього року щорічна разова грошова допомога до 5 травня надаватиметься у таких розмірах:
- інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
інвалідам I групи - 2415 гривень;
інвалідам II групи - 2110 гривень;
інвалідам III групи - 1895 гривень;
- особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 2415 гривень;
- учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків - 745 грн.
- членам сімей загиблих, та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та інших причин, які не одружилися вдруге - 375 грн.
- учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 135 грн.
Фінансування виплати здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.
У зв’язку з тим, що у ветеранів війни виникають питання стосовно виплати, отримання разової грошової допомоги, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Октябрської районної у м. Полтаві ради надає відповіді на ці запитання.
Категорія: Соціальні виплати | Переглядів: 1755 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

/body>