[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна допомога сім'ям з дітьми » Перерахунок по доходах до 3 років
Перерахунок по доходах до 3 років
АленаДата: Середа, 16 Жовтня 2013, 03:57 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Маю 3 дітей—за першою отримую допомогу як одинока мати 291 грн,на другу дитину не отримую нічого але до вересня отримувала по 130 грн,на третю маю 1391,8+130.Чоловік не працює,на обліку не знаходиться.У вересні подала на перерахунок,отримуватиму тепер доплати по 884 грн.ПИТАННЯ—ЧИ ПРАВИЛЬНО МЕНІ НАРАХУВАЛИ ЦЮ ДОПОМОГУ? Якщо так—то чому минулих півроку я отримувала доплату 1269 грн при тому що дохід тоді був більший на 600 грн?Чи могла статися така ситуація якщо ті півроку розраховували на 5 чоловік,а цих півроку на 4 чоловіки?І ЩЕ—ЧИ МАЮ Я ПРАВО ПЕРЕОФОРМИТИ ДОМОМОГУ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ ЩОБ ОТРИМУВАТИ ЇЇ У ПІДВИЩЕНОМУ РОЗМІРІ?
 
АленаДата: Середа, 16 Жовтня 2013, 04:09 | Сообщение # 2
Группа: Гости





Додаю—я в декретній відпустці,дітям 5 років,3 роки і 1,5 роки
 
AdminДата: Неділя, 20 Жовтня 2013, 21:09 | Сообщение # 3
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Одинока мати підвищена не вийде - дохід перевищує.

Ви маєте статус багатодітної родини?
якщо так то враховується грошовий еквівалент пільг які надають огранізації (наприклад пільги на світло, вугілля, проїзд та інше). Для більш точних даних зверніться до управління з письмовою заявою (якщо не захотять розповісти)
 
ГостьДата: Четвер, 31 Жовтня 2013, 15:00 | Сообщение # 4
Группа: Гости





Статус багатодітної сім'ї маємо,але пільгами не користуємося.У нас нічого не хочуть пояснювати,заяву боюся писати,бо якщо на цих півроку розрахували правильно то звідки тих півроку взялося 1269? А як напишу заяву,зроблять перевірку і прийдеться їм виплачувати назад ті гроші...от і маю тепер
 
ГостьДата: Четвер, 31 Жовтня 2013, 15:04 | Сообщение # 5
Группа: Гости





Тобто враховують грошовий еквівалент? Це якщо я пільгами не користуюся то мені їх мають додавати грошима? В нас тут взагалі ніхто нічого не хоче говорити,а таких мам як я у нас в місті багато,поясніть будьласка благаю!
 
AdminДата: Середа, 27 Листопада 2013, 11:03 | Сообщение # 6
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Тобто враховують грошовий еквівалент? Це якщо я пільгами не користуюся то мені їх мають додавати грошима? В нас тут взагалі ніхто нічого не хоче говорити,а таких мам як я у нас в місті багато,поясніть будьласка благаю!


грошовий еквівалент враховують якщо він є. Пільги багатодітним грошима не відають (ті що враховуються у сукупний дохід)
 
KsushkaДата: Середа, 22 Січня 2014, 17:32 | Сообщение # 7
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий вечір. Хотіла поцікавитися. Я ніде не працювала, зараз сиджу з маленькою дитиною отримую 940 гривень в місяць. чоловік вів підприємницьку діяльність, але вже більше 3 років діяльності не здійснює, подає нульові звіти і ніде офіційно не працює. Чи можемо ми отримати допомогу на дитину по доходах до 3 років і яка сума цієї допомоги буде?
 
AdminДата: П`ятниця, 07 Лютого 2014, 16:40 | Сообщение # 8
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Ksushka ()
Добрий вечір. Хотіла поцікавитися. Я ніде не працювала, зараз сиджу з маленькою дитиною отримую 940 гривень в місяць. чоловік вів підприємницьку діяльність, але вже більше 3 років діяльності не здійснює, подає нульові звіти і ніде офіційно не працює. Чи можемо ми отримати допомогу на дитину по доходах до 3 років і яка сума цієї допомоги буде?


Можите оформити, треба написати заяву про оформлення допомоги.

Розрахунок допомоги у файлі
Прикрепления: 5096140.txt (0.8 Kb)
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна допомога сім'ям з дітьми » Перерахунок по доходах до 3 років
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.