[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » чи має моя сім"я право на соц допомогу (чи має моя сім"я право на соц допомогу)
чи має моя сім"я право на соц допомогу
SergДата: Понеділок, 04 Березня 2013, 13:09 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день.
Мене звати Сергій.
Склад сім"ї - я, працюю, заробітна плата 2200 грн/міс, дружина - була на обліку в ЦЗ ,виплата 800 грн/міс, зараз - догляд за другою дитиною- вік-2 міс, одна дитина віком 11 років, друга - 2 міс. Земельних ділянок не маємо, житлом не володіємо, прописані за різними адресами: я у своїх батьків- в складі-батько, я і мати (пенсіонери). Дружина у своїх батьків у складі матері, батька та двох наших вищезазначених дітей. Але живемо ми постійно разом , - знімаємо квартиру.
Скажіть будь ласка, чи має моя сім"я право на соц допомогу і який її розмір.
Дякую.

Мій дохід за 6 міс складає 13680 грн, дружина тільки оформила заяву на виплати на 2 дитину до 4 років - 800 грн+130грн на матір. (але ще не нараховували).


Сообщение отредактировал Serg - Вівторок, 05 Березня 2013, 11:23
 
AdminДата: Понеділок, 04 Березня 2013, 20:03 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Вкажіть Ваш сукупний дохіж за 6 місяців. По опису пипання я не можу правильно підрахувати Ваш сукупний дохід.(Виплати на дитину теж входять до доходу - крім великої суми розової на дитину 9 тисяч )
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » чи має моя сім"я право на соц допомогу (чи має моя сім"я право на соц допомогу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.