[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Щодо підвищеної допомоги на дитину до 3х років
Щодо підвищеної допомоги на дитину до 3х років
МаринаДата: Понеділок, 04 Лютого 2013, 17:11 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня!
1. кількість працездатних членів сім'ї - 2 ( я та чоловік);
2. одна дитина, 2 місяці;
3. наявність землі у особистому користуванні - немає.

Цікавить таке питання: з 07.09.2012 я вийшла в декретну відпустку, з 11.01.2013 - у відпустку по догляду за дитиною до 3х років (дитина народилася 20.11.2012 р). Зарплатня на роботі була 1300 грн, декретних отримала 7000 грн. Чоловік не працює. Хотілось би знати, чи маю я право на підвищену допомогу, ніж 130 грн і як приблизно розрахувати цю суму? Також скажіть, будь-ласка, які додаткові документи потрібно надавати для офорлення цієї підвищеної допомоги - копії трудових книжок моєї та чоловіка і мою довідку про доходи? (Допомогу при народженні дитини ще не отримувала, одночасно оформлятиму і ту і іншу).
Завчасно дякую!


Сообщение отредактировал Марина - Понеділок, 04 Лютого 2013, 22:30
 
AdminДата: Вівторок, 05 Лютого 2013, 20:38 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розмір підвищення приблизно 411 грн.
Розрахунок простий и проводиться за формулою:
(прожитковий мінімум на працедатного - (сукупний дохід за 6 місяців/6)/кількість членів сім'ї)) - 130 грн. = приблизний розмір.
Що стосується документів.
Довідки про доходи, копія трудової чоловіка (факт що він не працює), довідка про склад сім'ї - для підвищеного розміру.
Для основного розміру - копію наказа або витяг з наказу.
 
МаринаДата: Середа, 06 Лютого 2013, 16:24 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже дякую за зрозумілу та оперативну відповідь!
От тільки, я забула уточнити, що в центрі зайнятості чоловік не стоїть. Скажіть, це не завада? І якщо все-таки це необхідно-то чи можна йому стати на облік в центрі зайнятості і одразу ж оформити допомогу?
 
AdminДата: Середа, 06 Лютого 2013, 22:26 | Сообщение # 4
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Для допомоги до 3 рокі - незавада.
Проблеми з'являться якщо будете оформлювати допомогу малозабезпеченим, там буде відмова.
 
МаринаДата: П`ятниця, 08 Лютого 2013, 20:36 | Сообщение # 5
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Чи правильно я розумію: підвищена допомога по догляду за дитиною до 3х років (тобто вища за 130грн) - це і є допомога малозабезпеченим сім"ям?
І ще одне: чоловік прописаний разом зі своїми батьками, а я - у своїх. Проживаємо ми в половині будинку, який належить бабусі чоловіка, але повністю окремо. Зараз я хочу з дитиною прописатися тут. Чи означає це, що до складу сім"ї включатимуться всі - і батьки і бабуся чоловіка?? Як нам кращевийти з такої ситуаціі?
Роз"ясніть будь-ласочка!)
 
ЮрійДата: Понеділок, 11 Лютого 2013, 19:37 | Сообщение # 6
Группа: Гости





Допомога малозабезпеченим і підвищений розмір допомоги до 3-х років - це різні речі. Дві окремих допомоги, які платяться по різним законодавчим актам.

До складу Вашої сім'ї входять: дружина, чоловік та неодружені діти. До розрахунку допомог - дідусі і бабусі, а також Ваші батьки не беруться.
 
МаринаДата: Вівторок, 12 Лютого 2013, 14:15 | Сообщение # 7
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже дякую, все зрозуміло! Ато в ці органи всі підеш - ніхто нічого не розповість.
 
ГостьДата: П`ятниця, 07 Червня 2013, 14:52 | Сообщение # 8
Группа: Гости





Доброго дня! Я отримую підвищену допомогу на дитину вже рік, а 5 міс тому мій батько пригнав авто і ми його оформили на мене, тобто я власник. Татове ім'я ніде не фігурує, оскільки машина прибула з закордону. Тепер у соцстрасі з мене вимагають док, звідки в мене кошти на це авто. Чи можливо написати їм розписку про те, що це авто куплене за весільні гроші та попередні заощадження? Де взяти довідку про вартість авто і чи вона взагалі потрібна? Дякую
 
AdminДата: Субота, 20 Липня 2013, 20:57 | Сообщение # 9
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розписка не допоможе. Річ може йти про приховання доходів. Скоріше за всього допомогу заберуть.
 
АндріанаДата: Понеділок, 12 Серпня 2013, 20:20 | Сообщение # 10
Группа: Гости





Добрий день,з якого числа я можу звертатись за повишеною допомогою по доходах,якщо родила 11.12.2012,а лікарняні закінчились 20.01.2013?За шість міс.я не отримую доходу,чоловік на мінімалці,перша дитина,в соцбезі сказали що в вересні прийти,але дитині вже є 8 місяців,що робити?Підскажіть будь-ласка.
 
AdminДата: Вівторок, 13 Серпня 2013, 10:02 | Сообщение # 11
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Право Ви маєте з дня коли почидається допомга до 3 років, тобто з 21.01.2013.
Розмір та деталі допомоги у файлі
Прикрепления: _2013_2.txt (0.8 Kb)
 
ГостьДата: Четвер, 22 Серпня 2013, 10:09 | Сообщение # 12
Группа: Гости





Добрий день! Наша сім.я отримує допомогу до 3-х років.(Дитині 1р.10 міс).Цього року чоловік вступає на заочне навчання (контракт),чи треба про це повідомляти в совбез,і як це вплине на розмір виплат?Дякую за увагу!
 
AdminДата: Четвер, 29 Серпня 2013, 13:50 | Сообщение # 13
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата (Гость)
Добрий день! Наша сім.я отримує допомогу до 3-х років.(Дитині 1р.10 міс).Цього року чоловік вступає на заочне навчання (контракт),чи треба про це повідомляти в совбез,і як це вплине на розмір виплат?Дякую за увагу!


На допомогу до 3 рокыв в розмыры 130 грн це не як не вплине
 
ГостьДата: Субота, 14 Вересня 2013, 17:19 | Сообщение # 14
Группа: Гости





Добрий день!Мене звати Тетяна у мене пять діток найменшому рік загальний дохід становить 3716 це 600 аліменти 654 одинока мама 1400 одноразова 130 до трьох років 550 стипендія оформила до трьох років по доходам призначили 436гривень чи це вірно чи мають платити більше
 
AdminДата: Понеділок, 16 Вересня 2013, 09:15 | Сообщение # 15
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата (Гость)
Добрий день!Мене звати Тетяна у мене пять діток найменшому рік загальний дохід становить 3716 це 600 аліменти 654 одинока мама 1400 одноразова 130 до трьох років 550 стипендія оформила до трьох років по доходам призначили 436гривень чи це вірно чи мають платити більше


Думаю вірно.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Щодо підвищеної допомоги на дитину до 3х років
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.