[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Допомога
Допомога
ireningДата: Понеділок, 30 Червня 2014, 11:52 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день. Я з квітня 2014року отримую півищену допомогу до 3 років, її повині були виплачувати 6 міс. А як тепер буде? з 1 липня 2014р мені призупинять її виплачувати? Чи все-таки виплатять по жовтень, так, як я її оформила ще до 1 липня? Дякую.
І ще таке питання, чи можу я оформити допомогу, як малозабезпечена сім'я, якщо сім'я складається з 3-ох членів, я , чоловік і дитина 1,11р, я знаходжуся в декретній відпусці, отримую 764грн щомісяця( буду отримувати поки дитині не виповниться 2р), 130 грн+ підвищений розмір допомоги, незнаю чи враховують його при нарахування допомоги але він становить 700 грн, чоловік не працює,але у центрі зайнятості не стоїть на обліку, маємо лише земельну ділянку для садівництва -6 соток, чи нам відмовлять через те, що чоловік не стоїть на біржі? Дякую за відповідь


Сообщение отредактировал irening - Понеділок, 30 Червня 2014, 11:54
 
AdminДата: Понеділок, 30 Червня 2014, 12:20 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Відповідно до Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» з 1 липня 2014 року скасовується виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (виплачувалась у розмірі 130 грн). У вашому випадку може бути подовжена допомога при народженні до 3 років (Законодавчого підтвердження поки не має, розмови йдуть).
Цитата irening ()
чи можу я оформити допомогу, як малозабезпечена сім'я


Так буде відмова через те, що чоловік не стоїть на біржі. Це 10 пункт Порядку призначення допомоги.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Допомога
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.