[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Розрахунок допомоги
Розрахунок допомоги
ГостьДата: Понеділок, 11 Листопада 2013, 15:13 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Я - одинока мати. Виховую дітей 13 і 6 років.
Отримую щомісячну допомогу 720 грн. (як одинока мати) та заробітну плату 2100 грн.
Земельної ділянки не маю. Авто не маю. Інших джерел прибутку не маю. проживаю у власній квартирі.

Чи належить мені отримувати допомогу як малозабезпеченій сім"ї? Яким буде її розмір?
 
ГостьДата: Середа, 13 Листопада 2013, 22:03 | Сообщение # 2
Группа: Гости





Доброго вечора. Мені було відмовлено у наданні допомоги для малозабезпеченої сім"ї при переоформленні документів. Чоловік отримує допомогу на біржі 500 грн (06 міс.), 2 дітей (син 10 років дочка 2 роки),я в декреті по догляду за дитиною по досягненню нею 3-річного віку. Чи враховуються соціальна допомога на малозабезпечену сім"ю в сукупний дохід за попередні 6 місяців, яку я отримувала з фонду соцзахисту?
 
AdminДата: Неділя, 17 Листопада 2013, 22:36 | Сообщение # 3
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Я - одинока мати. Виховую дітей 13 і 6 років.
Отримую щомісячну допомогу 720 грн. (як одинока мати) та заробітну плату 2100 грн.
Земельної ділянки не маю. Авто не маю. Інших джерел прибутку не маю. проживаю у власній квартирі.

Чи належить мені отримувати допомогу як малозабезпеченій сім"ї? Яким буде її розмір?


Рішення у файлі
Прикрепления: 3863981.txt (1.2 Kb)
 
AdminДата: Неділя, 17 Листопада 2013, 22:40 | Сообщение # 4
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Доброго вечора. Мені було відмовлено у наданні допомоги для малозабезпеченої сім"ї при переоформленні документів. Чоловік отримує допомогу на біржі 500 грн (06 міс.), 2 дітей (син 10 років дочка 2 роки),я в декреті по догляду за дитиною по досягненню нею 3-річного віку. Чи враховуються соціальна допомога на малозабезпечену сім"ю в сукупний дохід за попередні 6 місяців, яку я отримувала з фонду соцзахисту?


Відповідно методики ні.
"При цьому до сукупного доходу не включається відповідна допомога, для призначення якої обчислюється сукупний дохід."
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Розрахунок допомоги
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.