[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » чи виходить нам виплати по малозабезпеченості
чи виходить нам виплати по малозабезпеченості
ГостьДата: Субота, 20 Липня 2013, 20:30 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Добрий день наша сім'я складається з 3 дітей (2,6,12 років) я не працюю , у чоловіка дохід 2000 грн у місяц, чи виходить нам виплати по малозабезпеченості
 
AdminДата: Субота, 20 Липня 2013, 20:32 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Ви не вказали всі Ваші доходи.
 
НаталіяДата: Понеділок, 02 Вересня 2013, 15:02 | Сообщение # 3
Группа: Гости





Доброго дня! Нас четверо6 я, чоловік і двоє дітей 8 місяців і 6 років. Чоловік ніде не працює, отримуємо допомогу до 3 років - 1001.04+698.93, Чи маємо право на допомогу по малозабезпеченості?
 
AdminДата: Вівторок, 03 Вересня 2013, 10:05 | Сообщение # 4
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата (Наталія)
Доброго дня! Нас четверо6 я, чоловік і двоє дітей 8 місяців і 6 років. Чоловік ніде не працює, отримуємо допомогу до 3 років - 1001.04+698.93, Чи маємо право на допомогу по малозабезпеченості?


За п 10 Порядку призначення і виплати допомоги ні. Чоловік повинен працювати, навчатися або перебувати у центрі зайнятості.
 
ГостьДата: П`ятниця, 25 Жовтня 2013, 12:50 | Сообщение # 5
Группа: Гости





доброго дня.нас 3 в сім"ї я счоловік і дитина 8 місяців.чоловік стоїть у центрі зайнятості отримує зараз десь 1300 грн.йому залишилось стояти там до грудня.чи можеммо ми зробити малозабезпечену
 
ГостьтаняДата: Вівторок, 03 Грудня 2013, 19:40 | Сообщение # 6
Группа: Гости





у меме сім.я з 3 чоловік .чоловікова зарплата1160.а я інвалід 3 групи 994 чи може нас бути допомога як малозабеспечена дитині 11 років
 
AdminДата: Четвер, 02 Січня 2014, 18:56 | Сообщение # 7
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гостьтаня ()
у меме сім.я з 3 чоловік .чоловікова зарплата1160.а я інвалід 3 групи 994 чи може нас бути допомога як малозабеспечена дитині 11 років


Розрахунок у файлі
Прикрепления: 7281109.txt (1.1 Kb)
 
ЮліяДата: Вівторок, 14 Січня 2014, 15:30 | Сообщение # 8
Группа: Гости





Чи новина я отримувати допомогу як малозабезпечина родина якщо я не працюю не стою на біржі виховую дитину 5років отримую лише аліменти 2450грн за останні 6місяців іншого доходу не маємо?
 
ЛинаДата: Вівторок, 14 Січня 2014, 21:16 | Сообщение # 9
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Підскажіть будь ласка чи виходить нам допомога як малозабеспечений сімї, я не замужем дитині 6 місяців батько дитини з нами не живе, на аліменти я неподавала, земельних ділянок и житла на мені немає. Живу з своїми батьками, отримую 810+130. ще подала на допомогу по доходах но мені її ще ненарахували.
 
tanjaДата: Четвер, 16 Січня 2014, 15:50 | Сообщение # 10
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Підскажіть будь ласка яка сума виходить на дитину в мене на місяць.... Я ніде непроцюю дитині у березні 4 роки Е ДОВІДКА ІЗ ЛІКАРНІ ЩО ДИТИНА ІНВАЛІД із чоловіком розлучена .ДОХІД АЛІМЕНТІВ В МІСЯЦЬ 150ГРН...ЗЕМЛІ НЕМАЮ....ЗА НАВЧАННЯ В РІК ОПЛАЧУЮ 2247ГРН....І ІЩЕ ПОВИННО ІТИ ГІРСЬКЕ СУМИ ГІРСЬКОГО НЕЗНАЮ....НАПЕРЕД СПАСИБІ!!!!!!!!!
 
sergcvДата: Понеділок, 20 Січня 2014, 15:20 | Сообщение # 11
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
доброго дня.Підскажіть будь ласка чи виходить нам допомого як малозабезпечина сім"я. Я не працюю і дружина також не працює. У нас маленька дитина 3 місяці.І які потрібно документи щоб оформити.Дякую
 
Гость оляДата: Середа, 26 Лютого 2014, 14:18 | Сообщение # 12
Группа: Гости





доброго дня. Пiдкажiть будь-ласка що робити.
Мене звуть Оля, у мене хлопчику 8мiсяцiв, у шлюбi не перебуваю, але дитина на батьковому прiзвещi. Працювала до декрету на держ.роботi -тер.центр соц.обслуговування населення.
Отримую 130грн+810грн. iншого доходу немае. Нерухомостi та землi також. У соц.захистi сказали що 130грн -се що повинна отримувати, але ж це мiнiмальна допомога! Чи можу я розраховувати на бiльшу сумму допомоги по догляду за дитиною. А також при подачi документiв на малозабезпечену сiмю чи варто у довiдцi про склад сiмï зазначати що батько дитини проживае з нами але не приписаний, тому що вiн нiде не оформлений на бiржi працi не стоïть, а отже можуть вiдмовити?
Дохiд за 6мiсяцiв (130+810)*6=5640грн
пiдкажiть будь-ласка як правильно поступити в цiй ситуацiï, на що дiйсно я маю право вимагати-оскiльки в соц.захистi нiчого не розяснять, а лише хамлять неначе iз свого гаманця грошi видають.
 
lenarib4ukДата: Понеділок, 25 Січня 2016, 17:48 | Сообщение # 13
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго вечора! Допоможіть пожалуста вирахувати чи мені належать виплати! Наша сімя складається із 3 осіб- чоловік непрацює, я в дикретній відпустці, отримую допомогу на дитину у розмірі 860грн, і ще є синок йому 1рік і 5місяців! Дякую!
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » чи виходить нам виплати по малозабезпеченості
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.