Допомога малозабезпеченим - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Admin, Юрій 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Допомога малозабезпеченим
Допомога малозабезпеченим
ГостьДата: Понеділок, 13 Травень 2013, 09:38 | Сообщение # 1
Группа: Гости





Доброго вечора! Моя сім»я складається з п»яти чоловік і носить статус багатодітної. Дітям—16,6,і 3 роки. Старша донька-інвалід з дитинства і я перебуваю у відпустці по догляду за дитиною-інвалідом до 18 р-допомога 1230 грн, плюс отримую на неї 363 грн. як одинока мати.Чоловік-іноземець, має посвідку на пост.проживання в Україні, офіційно не працює, неофіційно підробляє, але не постійно, маючи вік-45 років ,неможливо знайти йому роботу… Землі і нерухомого майна у власності немає...Чи маю я право оформити допомогу як малозабезпечена сім»я?
 
AdminДата: Понеділок, 13 Травень 2013, 09:39 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 383
Репутация: 10
Статус: Offline
за пунктом 10 Порядку - відмова
 
ГостьДата: Понеділок, 13 Травень 2013, 11:13 | Сообщение # 3
Группа: Гости





Будь ласка, конкретніше, якщо можна!! На який Порядок Ви вказуєте? Дайте посилання на цей документ. Юристи кажуть, що через комісію я маю право оформити цю допомогу.
 
AdminДата: Понеділок, 13 Травень 2013, 11:41 | Сообщение # 4
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 383
Репутация: 10
Статус: Offline
Постанова від 24 лютого 2003 р. N 250 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
"10. Соціальна допомога не призначається у разі, коли: працездатні члени малозабезпеченої сім'ї не працюють, не служать, не вчаться за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги "
 
ГостьДата: Понеділок, 13 Травень 2013, 12:23 | Сообщение # 5
Группа: Гости





Дякую, прокоментуйте ще таке:"багатодітна сім"я та сім"я, що виховує дитину-інваліда, має право претендувати на призначення даної допомоги через рішення комісії, навіть, якщо один із працездатних членів такої сім"ї не працює".
 
AdminДата: Понеділок, 13 Травень 2013, 14:05 | Сообщение # 6
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 383
Репутация: 10
Статус: Offline
У Вас питання які неможливо роз'яснити на форумі. вам необхідно звернутися до свого управління праці.

У кожному управлінні є методики, правила та рекомендації від Міністерства та департаменту обласної адміністрації, якими вони забов'язані користуватися. На кожний закон є багато таких документів.
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » Допомога малозабезпеченим
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.