[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin, Юрій  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » чи маю я право на допомогу
чи маю я право на допомогу
ГостьДата: Понеділок, 08 Квітня 2013, 12:59 | Сообщение # 1
Группа: Гости





доброго дня. моя сімя складається з 5 чоловік:
1)син 6 місяців, 2)син 6 років,3)чоловік на біржі - дохід 513грн/міс,4) мама пенсіонерка загального захворювання та психічно хвора- пенсія 960грн/міс,5) я отримую на 2 дитину 1630грн/міс та допомогу по догляду за психічно хворою мамаю 1134грн/міс.
Але з нами приписаний мій брат він за кордоном, у нього там своя сімя,матеріально не допомагає.Отже наш сукупний дохід складає за 6 місяців 22857грн. тому що чоловік зареєструвався на біржі у лютому і тільки раз виплачувалась допомога,до того він пів року ніде не працював,також чоловік з нами не приписаний,але фактично проживає.
Землі не маємо. загальна площа 39,5м.господарство має в користуванні 0,06га(це з довідки про склад сімї)
 
AdminДата: Середа, 05 Червня 2013, 20:12 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Інформація у файлі

І для довідки.
До складу Вашої родини входять: Ви, чоловік та діти. (місце реєстраці значення не має)
Прикрепления: 8149781.txt (0.9 Kb)
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім 'ям » чи маю я право на допомогу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.