[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
yulya889Дата: Вівторок, 09 Жовтня 2012, 00:05 | Сообщение # 76
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Підкажіть будь-ласка,чи враховуються декретні при розрахунку доходу для отримання допомоги по догляду за дитиною до 3-х річного віку понад 130 грн.?? І якою статтею закону це передбачено???

ВІДПОВІДЬ:

Що Ви маєте на увазі під "декретними", якщо лікарняний лист - так, допомога при народженні дитини - частково (місячний розмір), допомога до 3-х років 130,00 грн. - ні.
Це питання регулює Методика обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги. Детальніще про те, що враховується у дохід - пункт 5.
 
Гость галинаДата: Вівторок, 09 Жовтня 2012, 10:55 | Сообщение # 77
Группа: Гости





Доброго дня.Підкажіть будь-ласка,чи має наша сімя право на допомогу,якщо сімя складається з 4-х чоловік:чоловік працює-заробітна плата 1200грн/міс,.син- 4,5роки і я у декретній відпустці(дитині 6міс,)отримую щомісячно допомогу 1070грнюземлі не маємо,,дякую

ВІДПОВІДЬ

Ви не маєте права на допомогу. Ваш середньомісячний дохід сім'ї (2270 грн) перевищує прожитковий мінімум для Вашої родини (2004 грн).
 
ГостьДата: Вівторок, 09 Жовтня 2012, 17:13 | Сообщение # 78
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо: Сім"я складається з 4 членів сім"ї двох дітей віком 5 років і 12 років мама не працює татовий дохіт за 6 місяців складає16547гр

Якщо Ваша мама не перебуває у центрі зайнятості то не маєте

Додано (09 Жовтень 2012, 17:13)
---------------------------------------------
мама по догляду за дитиною

По догляду за дитиною? У складі Вашої родини діти 5 та 12 років, а догляд здійснюється до 3 років. (вийняток до 6 - дитина інвалід та є заключення мед комісії, що дитина потребує сторонього постійного догляду.)
Поясніть, будь ласка, якщо я шось не зрозумів.
 
ГостьДата: Середа, 10 Жовтня 2012, 12:29 | Сообщение # 79
Группа: Гости





Добрий вечір. Підскажіть чи виходить в нас допомога по доходах до 3-х років, якщо в чоловіка зарплата 1544 грн., я в декреті і отримую допомогу на дитину 744,17 грн+130грн. Землі немає. Сімя складається з 3-х чоловік. Порахуйте Будь ласка

ВІДПОВІДЬ
Так допомога подогляду за дитиною до 3-х років по доходах вийде, приблизній розмір 209 грн.
 
ГостьДата: Середа, 10 Жовтня 2012, 13:00 | Сообщение # 80
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо: Сім"я складається з 4 членів сім"ї двох дітей віком 5 років і 12 років мама не працює татовий дохіт за 6 місяців складає16547гр мама по догляду за дитиною

Читайте питання http://upszn-orda.at.ua/forum/3-22-692-16-1349792024
 
ГостьДата: Середа, 10 Жовтня 2012, 14:10 | Сообщение # 81
Группа: Гости





Добрий день мене звати Оксана. у мене таке питання Я знаходжусь в декр.відпустці по догляду за дитиною 7 місяців дитині,другій дитині 6 років минуло,чоловік працює офіційно і має з,п- 1200грн.у місяць, я получаю на дитину 1600 грн Чи маємо ми право на держ.допомогу як малозабезпечена сімя???

ВІДПОВІДЬ

Ваша родина не має права на допомогу так, як Середньомісячний дохід (2800 грн) перевищує прожитковий мінімум для сім'ї (2004 грн).
 
Сенченко ЮлияДата: Середа, 10 Жовтня 2012, 15:56 | Сообщение # 82
Группа: Гости





Здравствуйте. Семья из 3 человек. Муж - зарплата 2600 грн., жена в декрете, ребенок 1 год 8 месяцев. С землёй ситуация следующяя, у нас 17 соток огорода при доме, но земля не приватизирована, за неё мы платим налог на землю. Имеет ли наша семья право на помощь как малообеспеченные? Спасибо!

ОТВЕТ

Среднемесячный доход вашей семьи превышает прожиточный минимум семьи (1236,89 грн). (И это без дохода жены - вы его не указали).
 
ГостьДата: Середа, 10 Жовтня 2012, 17:49 | Сообщение # 83
Группа: Гости





Доброго дня. Мене звати Наталія. Наша сім"я складається з трьох осіб, зокрема дитини віком 1,6 років. Чоловік працює, доход за 6 місяців 14561,60, я в декретній відпустці отримую по 130 грн в місяць. Чи може наша сім"я отримувати допомогу? І в якому розмірі? землі ми не маємо. Дякую.

ВІДПОВІДЬ

Ви не маєте права на допомогу. Ваш середньомісячний дохід сім'ї (2556,93 грн )перевищує прожитковий мінімум для Вашої родини (1236,81).
[b]
 
ГостьДата: Четвер, 11 Жовтня 2012, 02:13 | Сообщение # 84
Группа: Гости





Доброго вечора! Мене звати Тетяна. Підскажіть будь-ласка,чи можу я отримувати допомогу як малозабезпечена сім"я, якщо так то в якому розмірі? Вмене троє дітей 13,11і 2роки. чоловік офіційно працює з 10 травня2012року. заробітня плата1100грн. на місяць я знаходжусь в декретній відпусці по догляду за дитиною до трьох років отримую одноразову виплату при народженні дитини 1250грн. та по догляду до трьох років680грн на місяць. Паїв у користуванні наша сім"я немає, Пільги 50відсотків на газ і світло як багатодітна сім"я ми маємо, Дякую!

Додано (11 Жовтень 2012, 02:13)
---------------------------------------------
До повідомлення№83.пільги у нас складають193грн. за 6 місяців. 2 питання: 29 березня 2013 року я виходжу з декретної відпустки на роботу із мінімальною заробітньою платою чи буду я мати право на малозабезпечену?

ВІДПОВІДЬ

Ви маєте права на допомогу. Приблизний розмір 690 грн

По другому питанню. Це все залежить від сукупного доходу сім'ї та від мінімальних прожиткових мінімумів. На даний час вони не відомі. Розрахунок можно спробувати зробити після 1 січня 2013 року
 
ГостьДата: Четвер, 11 Жовтня 2012, 08:46 | Сообщение # 85
Группа: Гости





все вірно

Вибачте, а це до якого питання ?
 
МаринаДата: Четвер, 11 Жовтня 2012, 13:27 | Сообщение # 86
Группа: Гости





Здравствуйте! Подскажите пожалуйста! Если муж уволился 2 месяца назад с работы, на бирже не стоит. Откажут в помощи как малообеспеченным.

ОТВЕТ

Да будет отказ. На момент обращение и 3 месяца перед обращением, он должен работать, быть в центре занятости или учится - согласно п10 Порядка назначение данной помощи.
 
ГостьДата: Четвер, 11 Жовтня 2012, 13:41 | Сообщение # 87
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо: Сім"я складається з 4 членів сім"ї двох дітей віком 5 років і 12 років мама не працює татовий дохіт за 6 місяців складає16547гр
Группа: Гости

все вірно

ВІДПОВІДЬ

Скоріше за всього буде відмова. Ви підлягаєте під пункт 10 Порядку призначення та виплати допомоги.
 
ГостьДата: Четвер, 11 Жовтня 2012, 23:18 | Сообщение # 88
Группа: Гости





Доповнення до питання№83:я отримала сьогодні виплату чи могли б Ви мені роз"яснити за що та які нарахування(просто в нас у соц захисті відповідають:"самі все побачите")1зарахування-1343,32 2зарахування-1250,00 3зарахування-756,45


ВІДПОВІДЬ
Це складно зробити бо я не бачу Вашоі справи та особового рахунку. По кінцевій сумі не можна зрозуміти призначення. На мою думку 1250,00 допомога на 3 титину, 756,45 - це може бути допомога до 3 років з урахування доходів, 1343,32 - може бути допомога малозабезпеченим (період оформлення травень-червень). Але я можу і помилятися, бо не має листа призначення.
Ще є один момент. Після кожного призначення певної допомоги Вам повинні були надати (або надіслати) Повідомлення про призначення допомоги (Воно формується автоматично з нашої програми разом з розпорядженням про призначення допомоги (лист призначень)). Слідуючого разу при оформлені допомог поцікавтися про повідомлення. (Не надсилання є порушення).

Сподіваюсь, що Ви зрозуміли що до чого.
 
ГостьДата: П`ятниця, 12 Жовтня 2012, 08:04 | Сообщение # 89
Группа: Гости





добрий день.мене звуть ольга .в мене двое дiтей :10рокiв старша i 9мiсяцiв менша.чоловiка дохiд за 6мicяцiв-14550грн. плюс його вi дпускнi ще 2420грн.мiй дохiд-150грн.i 5580 отримала на дитину за 6 мiсяцiв

ВІДПОВІДЬ

Ви не маєте права на допомогу. Ваш дохід (3783,33 грн) перевищує прожитковий мінімум для родини (2146,61 грн).
 
ГостьДата: Субота, 13 Жовтня 2012, 00:33 | Сообщение # 90
Группа: Гости





Щиро вдячна Вам!
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.