[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Admin  
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Загальні питання » Догляд за психічно хворим
Догляд за психічно хворим
мішаДата: Субота, 16 Березня 2013, 16:26 | Сообщение # 1
Группа: Гости





В сім'ї є земельна ділянка площею 1.2 га, якою користується 7чол. Чи можна оформити догляд за псих хворим, який в цій сім'ї проживає? Дякую
 
мішаДата: Субота, 16 Березня 2013, 16:40 | Сообщение # 2
Группа: Гости





додатково: середньомісячний сукупний дохід сімї в розрахунку на 1 особу приблизно 1.4 тис.грн., 5 дорослих і 2 дітей, інвалід псих хворий 2 групи
 
AdminДата: Вівторок, 19 Березня 2013, 09:11 | Сообщение # 3
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Уцьому виді допомоги не все так промто як у інших. Сукупний дохід обраховується за спеціальною методикою. В склад сім'ї включаються теж не всі.

Щодо Вашого питання про землю - 1,2 га входить в дохід того члена сім'ї на якого оформлена земля.
 
мішаДата: Вівторок, 19 Березня 2013, 12:00 | Сообщение # 4
Группа: Гости





Дякую за відповідь. А скажіть будласка хто не входить в моєму випадку до складу сім'ї: може інвалід 2 групи? І чи включається його дохід в сукупний дохід сім'ї? Дякую!
 
AdminДата: Середа, 20 Березня 2013, 09:23 | Сообщение # 5
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Скажіть,ким вам приходиться інвалід 2 групи, і входить до вашої родини (чоловік, дружина, неповнолітні діти, неодружені діти). Це поперше, по друге хто буде здійснювати догляд?
 
мішаДата: Середа, 20 Березня 2013, 10:05 | Сообщение # 6
Группа: Гости





Інвалідом є моя сестра з якою я проживаю. Догляд буду здійснювати я. Землі своєї немаю, доходів теж.
 
мішаДата: Середа, 20 Березня 2013, 10:31 | Сообщение # 7
Группа: Гости





Чи правильно я розумію "..як різниця між 3-ма прож.мінімуми на кожного члена сім'ї та серед.місячним сукупним доходом сім'ї..", якщо сім'я 7 чол, то (7¤3)=21прож.мін-сер.міс.дохід сім'ї?
 
AdminДата: Середа, 20 Березня 2013, 11:32 | Сообщение # 8
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
1. Сестра не входить до складу Вашої роди та не береться у дохід.
2. Ви правильно зрозуміли, але превірте склад сім'ї: Ви, Ваша дружина, діти (неповнолітні та неодружені).
Цитую з Постанови:
"До складу сім'ї особи, яка звертається за призначенням допомоги на догляд, включаються чоловік, дружина; рідні, усиновлені та підопічні діти цих осіб, а також діти до досягнення ними 23 років, які навчаються у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання і не мають власних сімей, незалежно від місця проживання або реєстрації; неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I чи II групи або інвалідами I групи і проживають разом з батьками; непрацездатні батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з ними і перебувають на їх утриманні у зв'язку з відсутністю власних доходів (це якщо відсутня пенсія). До складу сім'ї не включаються особи, визнані інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу, які за висновком лікарської комісії медичного закладу потребують постійного стороннього догляду і не належать до зазначених членів сім'ї, та особи, які перебувають на повному державному утриманні."

Батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з ними і мають пенсію, дохід від землі (будь-які доходи) в склад сім'ї та в сукупний дохід неберуться.

3. Розмір допомоги на догляд розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім'ї та середньомісячним сукупним доходом сім'ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж мінімальна заробітна плата.

4. В більшості випадкі цей вид допомоги призначається у розмірі мінімальної заробітної плати.
 
мішаДата: Середа, 20 Березня 2013, 12:02 | Сообщение # 9
Группа: Гости





Дуже дякую за обгрунтовану відповідь!
 
мішаДата: Середа, 20 Березня 2013, 17:16 | Сообщение # 10
Группа: Гости





Вибачте, що перепитую. В сільській раді видали довідку про ск.сім'ї де сестра-інвалід теж вписана, навпроти неї стоїть позначка "інвалід". Чи правильно видали довідку, чи варто її переписати?
 
AdminДата: Четвер, 21 Березня 2013, 08:54 | Сообщение # 11
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Все правильно, це показує що ви дійсно здійснюєте догляд за інвалідом.

В управлінні діють за законодавсчим актом, тому до складу не візьмуть. (я Вам цитував з Постанови хто входить до складу сім'ї і чиї доходи беруться.)
 
мішаДата: Четвер, 21 Березня 2013, 09:41 | Сообщение # 12
Группа: Гости





Дуже вдячний!
 
мішаДата: Четвер, 24 Жовтня 2013, 18:00 | Сообщение # 13
Группа: Гости





Доброго дня пане адміне. Ситуація така: я поновив документи для отримання допомоги по догляду за псих хворим ще 27 серпня, а коштів до сьогодні (24 жовтня) ще не отримав. З чим це може бути пов'язано? Дякую!
 
AdminДата: Середа, 27 Листопада 2013, 11:32 | Сообщение # 14
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Якщо Ви отримали повідомлення про призначення допомоги - це затримка фінансквання.
 
AdminДата: Четвер, 02 Січня 2014, 20:11 | Сообщение # 15
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Гость ()
Доброго дня, шановний адміне. Звертаюсь до вас з проханням роз'яснити ситуацію. В мене мама інвалід 2групи (психічнохвора).Чи можу я отримувати допомугу по догляду за нею, якщо в мене є дитина 9 місячного віку і чи вплине це на виплату дитячих грошей після року. Щиро дякую.


Відповідно законодавства можете, необхвжно надати пакет документів:
заява;
документ, що посвідчує особу;
довідка про склад сім'ї із зазначенням прізвищ, імен та по батькові, родинних зв'язків членів сім'ї;
довідки про доходи кожного члена сім'ї;
висновок лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу;
довідки про наявність і розміри земельних ділянок, виділених для ведення особистого підсобного господарства, городництва, сінокосіння, випасання худоби, та земельної частки, виділеної унаслідок розпаювання землі.

Це вплине якщо Ви отримуєте підвищений розмір допомоги до 3-х років або малозабезпечені. (збільшиться дохід родини)
 
Форум » Допомоги, субсидії та компенсації » Загальні питання » Догляд за психічно хворим
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.