[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Загальні питання
Загальні питання
AdminДата: Неділя, 16 Грудня 2012, 21:15 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Висловлюйте свої питання, які не модна віднести до інших тем форуму

Тема закрита. Всі питання писати у форумі "Загальні питання" http://upszn-orda.at.ua/forum/12
 
AdminДата: Неділя, 16 Грудня 2012, 21:15 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Висловлюйте свої питання, які не модна віднести до інших тем форуму

Тема закрита. Всі питання писати у форумі "Загальні питання" http://upszn-orda.at.ua/forum/12
 
ГостьДата: Неділя, 16 Грудня 2012, 21:15 | Сообщение # 3
Группа: Гости





что положено мне получать,я живу без мужа,на первого ребенка получаю пенсию по утрате кормильца,на второго мать одиночку
 
AdminДата: Неділя, 16 Грудня 2012, 21:18 | Сообщение # 4
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Quote (Гость)
что положено мне получать,я живу без мужа,на первого ребенка получаю пенсию по утрате кормильца,на второго мать одиночку


Можно попробовать оформить помощь малообеспеченым семьям. Для этого нужны Ваши доходы.
 
ЛенаДата: Неділя, 16 Грудня 2012, 21:18 | Сообщение # 5
Группа: Гости





скажiть будь ласка чи маю я право на допомогу дитинi якщо я розведена i чоловiк не платить алiменти,а я дитину утримую сама

Можно спробувати оформити допомогу дитині, коли один з батьків не може утримувати дитину або його місце знаходження не відоме (здається так допомога називається).
Але Вам необхідно звернутися до управління праці, бо в цій допомозі є багато нюансів. Детальнвше росповісти не можу так, як в нашому управління такою допомогою користуються дуже мало отримувачів.
 
русланДата: Неділя, 16 Грудня 2012, 21:18 | Сообщение # 6
Группа: Гости





доброго дня.підкажіть будь-ласка.я працюю дохід за 6 місяців 2936 грн.2 дітей.11 років,і 1 рік,дружина у декретній відпустці,но дружина з дітьми зареестрована в селі,чи враховуються доходи членів її родини які прописані,батько ,перебуває на обліку,мати непрацює,доглядає за бабушкою,офіційно.і прописаний брат.офіційно працює. дякую.

Ні, не враховуються. Доходи Вашої родини це Ваша заробітна плата та допомога, яку нараховують дружині. Місце прописки не впливає на сукупний дохід сім'ї.
 
ГостьДата: Неділя, 16 Грудня 2012, 21:19 | Сообщение # 7
Группа: Гости





якщо батько не працює, а в сімї є 2-є дітей до 18 років чи має мати право на соціальну податкову пільгу

Це питання не відноситься до компетенції управління.
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Загальні питання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.