[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Субсидії та пільги (Надання роз'яснень)
Субсидії та пільги
AdminДата: Вівторок, 23 Жовтня 2012, 13:34 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
В цій темі обговорюються питання надання субсій та пільг

До уваги!!!
Шановні відвідувачі форуму


Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі "Житлові субсидії та пільги"
http://upszn-orda.at.ua/forum/11

[/b]
 
AdminДата: Вівторок, 23 Жовтня 2012, 13:34 | Сообщение # 2
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
В цій темі обговорюються питання надання субсій та пільг

До уваги!!!
Шановні відвідувачі форуму


Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі "Житлові субсидії та пільги"
http://upszn-orda.at.ua/forum/11

[/b]
 
ГостьДата: Середа, 31 Жовтня 2012, 09:33 | Сообщение # 3
Группа: Гости





Доброго ранку! Підскажіть будь ласка чи має право на субсидію моя мама: вона працює і отримує зарплату 960 грн., батько на пенсії(він колишній військовослужбовець)-1340 грн., інших доходів немає Вони проживають в квартирі площею 50 кв.м. Опалення в квартирі електричне і в опалювальний сезон оплачують лише за тепло 500 грн (+-20грн.). В квартирі прописані 3 чоловік, але їхній син там не проживає. Порахуйте будь ласка і опишіть(якщо вам не тяжко як це обраховується). Можливо потрібні ще якісь дані, то напишіть які.

ВІДПОВІДЬ

Обрахунок
1. Розрахувати сукупний дохід сім'ї (дохід всіх членів сім'ї помножених на 6 місяців)
2. Визначити середньомісячний дохід (дохід отриманий у пункті 1 поділити на 6)
3. Визначаєте так названий "потолок" середньомісячний сукупний дохід помножте на 15%
4. Сумуємо всі платежі за місяць (на які треба субсидія) і від неї віднімаємо те, що получилося у пункті 3.
5. Якщо "потолок" більший то на субсидію права сім' не має.

Якщо є люди які приписані але не проживають треба складати акт про цей факт, тоді доходи цієї людини не беруться.
Якщо субсидія на оплату житла то вона дається не на всю площу а на 31,5


Додано (26 Жовтень 2012, 10:34)
---------------------------------------------
Добрий день ще раз. Скажіть будь ласка, які документи потрібно подавати на оформлення субсидії? Чи потрібно враховувати прожитковий мінімум для вирахування субсидії? В моєї мами вийшла сума 2351 грн плати за електроенергію напротязі із жовтня до квітня включно, я відняла 345 грн.("потолок"), я так зрозуміла що мама має право на субсидію по комун.послугам, чи можливо що я не так щось зрозуміла? Буду щиро вдячна!!!

Додано (31 Жовтень 2012, 09:33)
---------------------------------------------
дайте будь ласка відповідь на питання!

ВІДПОВІДЬ
Вибачте за затримку відповіді, були деякі технічні проблеми, які не дали змоги у повній мірі працювати з сайтом та форумом.

1. Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає вповноваженій особі сільської (селищної) ради за місцем проживання:
- заяву;
- декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у жилому приміщенні;
- довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у жилому приміщенні (для працюючих);
- довідку про розмір земельної ділянки яка знаходиться в користуванні сім'ї.
- довідку про наявність земельних та майнових паїв( якщо такі є в користуванні сім'ї).
Після цього вповноваженою особою документи здаються до органу праці та соціального захисту населення.
2. Прожитковий мінімум для розрахунку субсидій не береться.
3. Визначається загальний місячний розмір плати, а не з жовтня по квітень (вказано у попередній відповіді :))
Тримайте для ознайомлення цей Наказ Міністерства соціальної політики, в ньому детально описана медодика розрахунку з прикладами. (наказ великий тому не має сенсу цитувати його на форумі). Також є стаття на сайті присвячена субсідії.
Субсидії дуже складна річ, більшість роботи виконує програмний комплекс (розрахунок та розподіл), тому спеціалісти не завжди можуть дати відповіді на питаття.
Я сподіваюсь що надана мною інформація дасть відповіді на більшість Ваших питань.
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Субсидії та пільги (Надання роз'яснень)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.