[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну допомогу сім'ям з дітьми
Про державну допомогу сім'ям з дітьми
ЮрійДата: Четвер, 02 Серпня 2012, 21:12 | Сообщение # 1
Король
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням, виплатою та попереднім (примірним) розрахунком допомоги по догляду за титиною до 3-років (по доходах) та допомоги на дітей одиноким матерям (по доходам).
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми"
Постанова "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).

До уваги!!!
Шановні відвідувачі форуму


Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі "Державна допомога сім'ям з дітьми"
http://upszn-orda.at.ua/forum/9

 
ГостьДата: Понеділок, 14 Січня 2013, 14:22 | Сообщение # 16
Группа: Гости





Добрий день! Чи маємо право отримувати підвищений розмір допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.Родина складається з 3-х осіб - я, чоловік та дитина - 1 рік 6 місяці. Чоловік працює дохід за 6 місяців-8500грн., дружина перебуває у дикреті але звільнена з роботи за згодою сторін через 2 місяці після народження дитини (на обліку в центрі зайнятості не числиться) отримую допомогу при народженні і на дитину до досягнення 3-річного віку –693+130=823грн за місяць. Земля, нерухомість, автомобіль - відсутні. Чи варто здавати документи? Якою в разі позитивної відповіді буде сумма допомоги?

Приблизно 313 грн
 
СвітданаДата: Понеділок, 14 Січня 2013, 20:31 | Сообщение # 17
Группа: Гости





Доброго вечора. В мене таке питання, як що ми мало забезпечені скільки ми маємо получати на допомогу до трох років. Якщо я в грудні 2012 році получила на дитину (693.33+902.89). І в мене ще одне петання як здала документи то вони мені 6 місяців однаково платити мають. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - 
Конкретної суми не має. Розрахувани неможливо ви не вказали кількість осіб та суму без допомоги до 3 років (130 не входять до доходу якщо звертаетель за допомогою у підвищеному розмірі). Підвищення відбулося 1 січня 2013, а наступне 1 грудня 2013. Всі місяці плитимуть однаково, якщо звернулися у січні
 
мерріДата: Четвер, 17 Січня 2013, 17:38 | Сообщение # 18
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня!  Я одинока матір (чоловік загинув ). Чи маю я право на отримання допомоги і як одинока матір і як малозабезпечена сім"я (землі, нерухомості, автомобіля немає, пенсію по втраті годувальника не отримую, через відсутність у чоловіка необхідного стажу) і в якому розмірі?. На даний час знаходжусь в офіційній декретній відпустці, дитині 1,5 роки, отримую допомогу при народженні дитини 693,33+130 по догляду за дитиною. Наперед дякую.

Сообщение отредактировал меррі - Четвер, 17 Січня 2013, 18:51
 
AdminДата: П`ятниця, 18 Січня 2013, 14:00 | Сообщение # 19
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Quote (меррі)
Доброго дня!  Я одинока матір (чоловік загинув ). Чи маю я право на отримання допомоги і як одинока матір і як малозабезпечена сім"я (землі, нерухомості, автомобіля немає, пенсію по втраті годувальника не отримую, через відсутність у чоловіка необхідного стажу) і в якому розмірі?. На даний час знаходжусь в офіційній декретній відпустці, дитині 1,5 роки, отримую допомогу при народженні дитини 693,33+130 по догляду за дитиною. Наперед дякую.

Відповідно до законодавства Ви маєте право на допомогу одиноким матеряу у розмірі 291,60 грн (з о1.01.2013), на  допомогу малозабезпеченим теж маєте право, розрахунок у файлі.
Прикрепления: 7186119.txt (0.9 Kb)
 
AdminДата: П`ятниця, 18 Січня 2013, 18:44 | Сообщение # 20
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
До уваги!!!
Шановні відвідувачі форуму


Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі
"Державна допомога сім'ям з дітьми"
http://upszn-orda.at.ua/forum/9
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну допомогу сім'ям з дітьми
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.