[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну допомогу сім'ям з дітьми
Про державну допомогу сім'ям з дітьми
ЮрійДата: Четвер, 02 Серпня 2012, 21:12 | Сообщение # 1
Король
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням, виплатою та попереднім (примірним) розрахунком допомоги по догляду за титиною до 3-років (по доходах) та допомоги на дітей одиноким матерям (по доходам).
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми"
Постанова "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).

До уваги!!!
Шановні відвідувачі форуму


Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі "Державна допомога сім'ям з дітьми"
http://upszn-orda.at.ua/forum/9

 
ЮрійДата: Четвер, 02 Серпня 2012, 21:12 | Сообщение # 2
Король
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням, виплатою та попереднім (примірним) розрахунком допомоги по догляду за титиною до 3-років (по доходах) та допомоги на дітей одиноким матерям (по доходам).
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми"
Постанова "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).

До уваги!!!
Шановні відвідувачі форуму


Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі "Державна допомога сім'ям з дітьми"
http://upszn-orda.at.ua/forum/9

 
ГостьДата: Середа, 15 Серпня 2012, 15:24 | Сообщение # 3
Группа: Гости





Добрий день! Скажіть будь-ласка чи маю я на допомогу на маложабезпечених.І скільки я повинна отримувати допомогу одиноку.Я інвалід 3 групи не працюю,одинока маю 2 дітей.пенсія-990 і одинока на 2 дітей -823.Дякую!

Я не можу зрозуміти суті Вашого питання.
Якщо Ви бажаєте дізнатися маєте чи не маєте право на одержання допомоги малозабезпеченим то це інша тема форуму.
Що стосується допомоги на дітей одиноким матерям, то вкажіть вік дітей.

Додано
6 і 10

Допомога одиноким матерям по доходах може бути приблизно 127 грн
 
yulya889Дата: Вівторок, 09 Жовтня 2012, 11:33 | Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день. Зарплата чоловіка мінімальна (1100-1200 грн в місяць), я (працююча) пішла у декретну відпустку 27 квітня 2012 (отримала декретні 8000 грн.), народила 7 липня 2012 року (отримала допомогу 9170 і по 764 грн протягом 24 місяців). Чи можу я отримувати підвищену допомогу по догляду за дитиною до 3-х річного віку[/b]?? З 1 листопада моя зарплата вже не враховується до сукупного доходу, так як пройде 6 місяців. Чи враховується при розрахунку декретні (8000)?? Завчасно дякую за відповідь!!!

ВІДПОВІДЬ

Ви можете отримувати допомогу по доходах прилбизний розмір 350 грн. Що стосується решти питання, то опис тут


Додано (09 Жовтень 2012, 11:33)
---------------------------------------------
Дуже вдячна за оперативну відповідь. Але в мене є ще питання: 1) Для отримання допомоги понад 130 грн. необхідні довідки про доходи сім’ї - чоловіку дадуть за місцем роботи, а де взяти жінці, яку на роботі відправили на 3 роки по догляду за дитиною (з 14 вересня 2012 р.)? (чи мені теж необхідно взяти довідку з роботи, де вказано, що я протягом останніх 6 міс. дохід не отримую?); 2) Чи правдиве таке трведження, що "виплата по лікарняному листку включається до розрахунку сукупного доходу і розбивається на шість місяців"? Я отримала 11 травня 2012 р. 8000 грн. (8000/6= 1333,33 грн), тобто лише через шість місяців я зможу претендувати на підвищену допомогу на дитину ((1100+764+1333,33)/3=1065,00 грн), чи цей дохід тільки за травень, тоді з 1 грудня я зможу оформити підвищену допомогу на дитину? Завчасно дякую!!

ВІДПОВІДЬ
1. Ваші доходи це лікарняний з підприємства та допомога при народженні (місячний розмір).
2.Лікарняний розбивається на термін цієї відпустки - це 70 днів до пологів та 56 після (відповідно до законодавсва). Тобто Ваші 8000 треба розбити на 126 днів (десь 4 місяці), а не на 6 місяців.
3. Так з грудня мона, лікурняний братися не буде чи візьметься тільки мала частина
 
ГостьДата: Четвер, 18 Жовтня 2012, 13:42 | Сообщение # 5
Группа: Гости





Добрий день,я виховую дитину інваліда 6 років (діагноз F-70,18.F-80) отримую 1179 грн. Розведена, отримую від чоловіка аліменти 300 грн.,але ж мінімальні 348грн. Чи можлива якась доплата?. Чула про нову допомогу по догляду за психічно хворими,чи маю я право на неї? Підскажіть,будь-ласка, що для цього потрібно.Спасибі.

ВІДПОВІДЬ

Нажаль доплати не передбачено законодавством. Розмір аліментів визначається доходною частиною особи, яка їх платить.
На допомогу по догляду за психічно хворим Ви не маєте права, бо дитина до 18 років має статус дитина-інвалід, а допомога призначається інвалідам 1 чи 2 групи за якими необхідний сторонній догляд відповідно медичним свідченням.
 
ГостьДата: Четвер, 08 Листопада 2012, 15:25 | Сообщение # 6
Группа: Гости





Добрый день!!!Подскажите пожалуйста,у нас оформлена помощь на ребенка по достижению трех лет(по доходах),ребенку 1год,то есть мы получаем 693.00+130+370,но за октябрь и ноябрь мы не получили 370.00,хотя переоформили вовремя,даже распечатку дал СОБЕЗ,что начислено за октябрь и ноябрь по 370.00,обращались в своему инспектору говорит ждите перечислят.Может ли такое быть,что только в следующем месяце перечислят получается аж за три месяца(включительно с декабрем)Спасибо.

ОТВЕТ

Да может.Причиной служит несоответсвие наших периодов с календарем. Пример до 23 октября мы полностью должны отработать все заявления, провести перерасчеты на ноябрь (ноябырские ведомости). То есть после 23 мы не сможем Вас добавить в ведомости ноября, дело автоматически переводится на декабрь (с доглом за предыдущие месяца). И так каждый месяц. Даты устанавливаются областными центрами по начислению. Эта система придумана для своевременной выплаты пособий.
 
РуляДата: Середа, 14 Листопада 2012, 15:20 | Сообщение # 7
Группа: Гости





Доброго дня.Я одинока мати виховую двох дітей 5,7міс і 1р.Скажіть будь-ласка скільки я маю отримувати.

ВІДПОВІДЬ

Як одинока мати Ви повинні отримувати у грудні 2012 288,30 грн на кожну дитину. Тобто 576,60 грн на двох
 
РуляДата: Четвер, 15 Листопада 2012, 10:31 | Сообщение # 8
Группа: Гости





Спасибі.А ще будьласочка скажі всі види допомог які я маю отримувати і поскільки.І чи може мені вийти,як малозабезпечена.Велике спасибі.

ВІДПОВІДЬ

Зі "стандартного набору" :
1. Допомогу при народженні дитини - розмір не можу сказати бо залежить від дати народження.
2. Допомога до 3 років - 130 грн.

Щоб розрахувати допомоги: до 3-х років по доходах та домомоги малозабезпеченим сім'ям треба Ваші доходи за попередні 6 місяців.

Дописуйте необхідне і я спробую розрахувати Вам допомоги та показати Вам результат.
 
zalizovskaДата: Середа, 21 Листопада 2012, 16:23 | Сообщение # 9
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи входить до сукупного доходу сімї при розрахунку допомоги до трьох років по доходах наявність земельної ділянки для індивідуального садівництва. Отримала її в дарунок, вартість вказана в договорі - 1350грн. Чи повинна я вказувати її наявність при подачі документів для оформлення цієї допомоги?

ВІДПОВІДЬ

При подачі документів вказується кількість сототок або гектар, і обраховується за спеціальними тарифами
для міста 2,24 за сотку в місяць, для села 1,38 за сотку в місяць.
 
ГостьДата: Неділя, 25 Листопада 2012, 01:07 | Сообщение # 10
Группа: Гости





Доброї ночі! Цього місяця розлучилася з чоловіком(останні 6 міс. не працював).перебуваю у декретній вілпустці: синові 7 міс. За півроку отримувала лише 759,17 грн щомісячної допомоги. На аліменти ще не подавала. землі і нерухомості не маю. Скажіть, будь-ласка, на яку допомогу від держави я можу розраховувати? Можливо збільшення якихось виплат? Велике дякую.

Не треба дублювити повідомлення у різних темах
Ваша відповідь тут
 
ГалинаДата: Вівторок, 27 Листопада 2012, 10:43 | Сообщение # 11
Группа: Гости





Доброго дня! Я зараз знаходжусь у декретній відпустці.дитині 2.2 роки.чоловік не працює,в центрі зайнятості не числиться. отримую допоиогу допомогу від доходу.
мені пропонуюють оформитись по суміництву на 0,25 ставки. тобто дохід за 6 міс складе 3000 грн., чи залишиться за мною даний вид допомоги і в якій сумі?

ВІДПОВІДЬ

Так право залишиться, але розмір сказати важко бо не має прожиткових на 2013 рік
 
ГостьДата: Середа, 19 Грудня 2012, 15:24 | Сообщение # 12
Группа: Гости





Добрий день! Чи маємо право отримувати підвищений розмір допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.
Якою в разі позитивної відповіді буде сумма допомоги?
Ситуація така за останні 6 місяців:
Чоловік отримує офіійну зарплату у розмірі 1210 грн на місяць, але тільки останні три місяці (до цього працевлаштований не був, в центрі зайнятості не обліковувався)
Мама (я) знаходжусь в відпустці по догляду за дитиною до 3 - х років (зараз дитині 1 рік і 11 місяців), отримувала виплати на дитину в розмірі 840+130 грн щомісяця весь період. Земля, нерухомість, автомобіль - відсутні.
Родина з трьох чоловік (тато, мама, дитина).
Заздалегідь дякую!

Розмір допомоги 520 грн.
 
ТАНЯДата: Середа, 19 Грудня 2012, 15:24 | Сообщение # 13
Группа: Гости





РАНIШЕ Я БУЛА РОЗлучена маю вiд того шлюбу 4 рiчну дитину.у другому шлюбi теж е дитина 4 мiсяцi, маю алiменти на першу дитину у розмiрi 600 гривень.чи маю я право на допомогу на дiтей?

На другу дитиниму маєте право отримувати допомогу по догляду до 3 років та допомогу при народжені дитини.
Для розрахунку допомог з урахуванням доходів треба знати всі доходи Вашої родини.
 
ГостьДата: Середа, 19 Грудня 2012, 15:24 | Сообщение # 14
Группа: Гости





Добрий день! Чи маємо право отримувати підвищений розмір допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.
Якою в разі позитивної відповіді буде сумма допомоги?
Ситуація така за останні 6 місяців:
Чоловік отримує офіійну зарплату у розмірі 1210 грн на місяць, але тільки останні три місяці (до цього працевлаштований не був, в центрі зайнятості не обліковувався)
Мама (я) знаходжусь в відпустці по догляду за дитиною до 3 - х років (зараз дитині 1 рік і 11 місяців), отримувала виплати на дитину в розмірі 840+130 грн щомісяця весь період. Земля, нерухомість, автомобіль - відсутні.
Родина з трьох чоловік (тато, мама, дитина).
Заздалегідь дякую!

Приблизно 520 гривень додатково до 130 гривень
 
ГостьДата: Вівторок, 08 Січня 2013, 18:58 | Сообщение # 15
Группа: Гости





добрий вечір!Скажіть, будб ласка, синові 4 роки. Чоловік не працює, працюю тільки я.Чи можу я розраховуватит на якусь допомогу від держави?

У Вашому випадку ні.

Для призначення допомог важливо щоб працездатні члени сім'ї працювали, навчались, перебували у центрі зайнятості, служили тощо.
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну допомогу сім'ям з дітьми
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.