[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
TetДата: П`ятниця, 26 Жовтня 2012, 02:29 | Сообщение # 106
Группа: Гости





Доброго дня! допоможіть, будь-ласка., розрахувати розмір допомоги малозабезпеченим сім"ям. Чоловік працює, зарплата 1500 грн, я не працюю, на біржі не стою, тільки вийшла в декрет з 3-ю дитиною, отримала 1430 грн декретної допомоги від собезу. Отже, за 6 місяців сукупний дохід 10430 грн. Допомоги при народженні третьої дитини ще не оформили. Діти 9 років, 4 роки і немовля 3 тижні. Землі та іншої нерухомості немає. Дуже вдячна.

ВІДПОВІДЬ

Приблизний розмір допомоги 1463 грн
 
ГостьДата: Субота, 27 Жовтня 2012, 18:47 | Сообщение # 107
Группа: Гости





Доброго дня.У нас 3дітей 3.6років 2.6років та 1.6років ніхто непрацює окрім (мами та сестри які проживають разом) получаю на останню дитину 2100гр. Зробіть розрахунки. Наперед дякую!!!

А доходи чоловіка. якщо є. (якщо Ви одинока мати вкажіть на яких дітей, розлучена - так і вкажіть.)
До складу сім'ї входять: чоловік, дружина та їх діти.
 
ЛесяДата: Неділя, 28 Жовтня 2012, 16:33 | Сообщение # 108
Группа: Гости





Доброго дня. Мене звати Леся. З 16.09.2012р.я знаходжуся у відпустці без збереження з/п по догляду за дитиною .Сімя складається з 4 чол. (я, чоловік, дочка 11р. і син 3р.1міс. Сукупний дохід сімї з квітня по вересень сладає 15500грн. Чи можу я зараз розраховувати на якусь допомогу з соцзабезу. Наперед вдячна.

ВІДПОВІДЬ
Ви не маєте права на отримання допомоги. Ваш сукупний дохід (2583 грн) перевищує прожитковий мінімум сім'ї (2164 грн.)
 
ЮляДата: Неділя, 28 Жовтня 2012, 16:46 | Сообщение # 109
Группа: Гости





У мене працює чоловік, його дохід за 6-місяців 6089,00. Я у дикретній відпустці по догляду за дитиною до 3-років отримую 130грн, двоє дітей 5,6 років та 2,5 років, Скільки я маю отримувати як малозаьезпечена ?????

ВІДПОВІДЬ

Приблизний розмір 970 грн.
 
ГостьДата: Неділя, 28 Жовтня 2012, 19:09 | Сообщение # 110
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть будь-ласка чи маю право я на отримання допомоги на дитину до досягнення нею 3-х річного віку якщо сімя з 3-х чоловік(я, дитина, чоловік) якщо чоловік працює не офіційно

Уточніть допомогу:
1. Основний розмір - 130 грн
2. Підвищений розмір - обраховується по доходах сім'ї (платиться як добавка до основного розміру)
 
ЮляДата: Понеділок, 29 Жовтня 2012, 12:57 | Сообщение # 111
Группа: Гости





А мені дали за два місяці 1458гри. Це правильно?

ВІДПОВІДЬ

Напевне так, розрахунок робить програмний комплекс.
Різниця може виникати через подані данні.
 
ГостьДата: Понеділок, 29 Жовтня 2012, 14:05 | Сообщение # 112
Группа: Гости





Доброго дня.У нас 3дітей 3.6років 2.6років та 1.6років ніхто непрацює окрім (мами та сестри які проживають разом) получаю на останню дитину 2100гр. Зробіть розрахунки. Наперед дякую!!!

А доходи чоловіка. якщо є. (якщо Ви одинока мати вкажіть на яких дітей, розлучена - так і вкажіть.)
До складу сім'ї входять: чоловік, дружина та їх діти.

Він непрацює офіційно wacko . получою 970гр на 3дитину і на 2дитину 130гр. разом 2100гр це всі доходи нашої родини (чоловік я і 3 дітей)

ВІДПОВІДЬ

Вам буде відмова у допомозі.
1. Чоловік офііційно не працює, не перебуває у центрі зайнятості.
2. Доходи чоловіка ніхто не підтвердить.
3. Справа може розгдатися на комісії та перевірятися соціальним інспектором
 
ГостьДата: Понеділок, 29 Жовтня 2012, 14:27 | Сообщение # 113
Группа: Гости





Добрий день, скажіть будь-ласка чи маю яправо на грошову допомогу малозабезпеченій особі,яка проживає разом з інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу,який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду,якщо у мене донька інвалід з дитинства, 6 років, з діагнозом (F 20,3 недеференційна шизофренія), довідку з психо-неврологічної лікарні маємо про потребу у домашному догляді. Розлучена,виховую доньку сама, інших джерел доходів не маємо.Дякую.

ВІДПОВІДЬ

Відповідно до п.4 Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним: "Допомога на догляд надається дієздатній особі, яка зареєстрована або постійно проживає на одній житловій площі з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, і здійснює догляд за ним."
Ви вказали, що у Вас донька інвалід з дитинства і їй 6 років. Група інвалідності встановлюєтся МСЕКом у 18 років. Тобто під дію цього Порядку Ви не потрапляєте.

Вам повинна бути призначена допомога відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам". Право на державну соціальну допомогу мають інваліди з
дитинства і діти-інваліди віком до 18 років. Якщо одержувач (один з батьків на якого оформлена допомога) не працює, то платиться надбавка на догляд.

 
ОляДата: Понеділок, 29 Жовтня 2012, 15:08 | Сообщение # 114
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Підкажіть,будь ласка,чи має моя сім`я право на додаткову допомогу,ми маємо двох дітей,5 років та 10 місяців,я у декретній відпустці та отримую допомогу в розмірі 980 грн. в місяць,а чоловік отримує мінімальну зарплату. Якщо так,то що для цього потрібно зробити? Землі не маємо. Дякую

ВІДПОВІДЬ

У Вас виходить допомога малозабезпечиним сім'ям, приблизний розмір 26 грн.
Що потрібно:
звернутися до управління праці;
заповнити заяву та декларацію;
надати довідкит про доходи всіх працездатних членів сім'ї, довідку про землю (абло її відсутність), довідку про склад сім'ї.
 
ГостьДата: Вівторок, 30 Жовтня 2012, 12:12 | Сообщение # 115
Группа: Гости





Доброго дня. Підскажіть, скільки саме я маю отримувати допомоги на інваліда з дитинства 6 років разом з доглядом на нього, маючи довідку про потребу у домашньому догляді.Дякую.

ВІДПОВІДЬ

Надбавка платиться непрацюючим особам, які здійснюють догляд. На жовтень місяць 599,20 грн - основна допомога + 580,50 грн (надбавка на догляд) = 1179 грн.
Працюючим платиться адресна допомога. На жовтень 599,20 основний + 256,80 (адресна допомога) = 856 грн.
 
ГостьДата: Вівторок, 30 Жовтня 2012, 17:08 | Сообщение # 116
Группа: Гости





Доброго дня ! Скажіть будь ласка, чи маю я право на допомогу по доходах у такій ситуації ? Я перебуваю в зареєстрованому шлюбі, але мій чоловік не проживає зі мною протягом 8 місяців, матеріально не допомагає ні мені, ні дитині (1р. 10 місяців). Мій дохід складає лише 130 грн на місяць (допомога по догляду). Якщо так, то які потрібно надати документи? Дякую!

ВІДПОВІДЬ

Якщо є зарєєстрований шлюб то беруться доходи обох (чоловіка та дружини). Інакше не можна.
 
ГостьДата: Вівторок, 30 Жовтня 2012, 20:55 | Сообщение # 117
Группа: Гости





Добрий вечір. Скажіть будь ласка, я чула, що є мамочки які подавали до суду, з тієї причини, що держава не доплачує їм по догляду за дитиною до 3 років. Хоча вони теж отримують по 130 грн щомісяця. Наскільки це реально?

ВІДПОВІДЬ

Відповідно чинного законодавства цитую:
"Стаття 15. Розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
( Установити у 2006 році допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у розмірі, що дорівнює різниці між
50 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в
розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 90 гривень, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України,
згідно із Законом N 3235-IV ( 3235-15 ) від 20.12.2005 )
Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим
мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні
шість місяців, але не менше 130 гривень. { Частина перша статті 15 в редакції Закону N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007 }
{ Щодо дії частини першої статті 15 додатково див. Закони N 3235-IV ( 3235-15 ) від 20.12.2005, N 489-V ( 489-16 ) від
19.12.2006, Рішення Конституційного Суду N 6-рп/2007 ( v0a6p710-07 ) від 09.07.2007 }
Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається на кожну дитину незалежно від кількості народжених
(усиновлених, взятих під опіку) дітей у сім'ї, по догляду за якими надається допомога. { Частина друга статті 15 в редакції Закону
N 3446-IV ( 3446-15 ) від 21.02.2006 }"
Іншими словами поки ви не надасте документи про доходи, управління не має права збільшувати розмір шляхом перерахунку.
 
ГостьДата: Середа, 31 Жовтня 2012, 16:02 | Сообщение # 118
Группа: Гости





у мене у родынi нiхто не працюе...дохiд у родынi 1.500 у мiсяць .двое дорослых та дiти чотири роки, та три мiсяцi.чи маю я право на допомогу вiд держави?та яку?

ВІДПОВІДЬ
Якщо, ніхто не працює та не перебуває у центрі зайнятості - на допомогу права не маєте.
 
ГостьДата: Середа, 31 Жовтня 2012, 19:19 | Сообщение # 119
Группа: Гости





Доброго вечора.Скільки має складати прожитковий мінімум для сімї.
Склад сімї:чоловік-працює;дружина-працює;дитині-4,5р.

ВІДПОВІДЬ
на одного дорослого працездатного - 234,78 грн
на дитину до 6 років - 697,50 грн + надбавка 10%
_______________________
Загальний 1236,81 грн
 
ГостьДата: Четвер, 01 Листопада 2012, 15:24 | Сообщение # 120
Группа: Гости





[size=22]Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має наша сім'я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім'ям якщо: чоловік працює, його дохід за останніх 6 місяців становить 12024,52 грн., я в декретній відпустці, отримую на дитину 2082 грн. за 6 місяців (131 грн. по догляду і 216 грн. за дитячий садочок). Дитині 2 роки 6 місяців.
Дякую!

ВІДПОВІДЬ

Ваша сім'я не має права на одержання зазначеної допомоги. Сукупний дохід перевищує прожитковий рівень сім'ї
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.