[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Admin  
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
AdminДата: П`ятниця, 22 Червня 2012, 21:22 | Сообщение # 1
Император
Группа: Администраторы
Сообщений: 385
Репутация: 10
Статус: Offline
Розглядаємо Ваші питання пов'язані із оформленням та попереднім (примірним) розрахунком допомоги малозабезпеченим сім 'ям.
Законодавчі акти:
Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям"
Постанова " Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"
Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги "
У повідомленні для попереднього розрахунку вказуйте наступне:
1. Ваше ім'я;
2. кількість працездатних членів сім'ї ;
3. кількість не працездатних членів сім'ї (особи які втратили працездатність);
4. кількість та вік дітей;
5. загальний дохід за 6 останніх місяців (вказуйте реальний дохід);
6. наявність землі у особистому користуванні (вказувати кількість соток) - земля, яку обробляє заявник. Якщо земля віддана в аренду тоді необхідно брати довідку у арендаря з плановим та фактичним доходом від землі (пая).
Для просмотру файлу треба зберегти його на комп'ютер (через контекстне меню обрати одну з команд Opera команда "Сохранить по ссылке..." , Firefox команда "Сохранить объект как...", Internet Explorer "Сохранить объект как...") Файл відкриваєтся Блокнотом

До уваги!!!
 
Шановні відвідувачі форуму

Починаючи з 18 січня 2013 року питання приймаються у розділі Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям http://upszn-orda.at.ua/forum/8  
 
ГостьДата: Субота, 13 Жовтня 2012, 22:51 | Сообщение # 91
Группа: Гости





Добрий вечір.моя сімя складається з 5 чоловік(3дітей від 2до 6років , чоловік ніде не працює я в декреті .чи маю я право на соціальну допомогу
.
.
dry

ВІДПОВІДЬ

Скоріше за всього буде відмова. Ваша сім'я підлягаєте під пункт 10 Порядку призначення та виплати допомоги (особи працездатного віку повинні працівати, навчатися або перебувати у центрі зайнятості не меньше 3 місяців).
 
ГостьДата: Субота, 13 Жовтня 2012, 23:23 | Сообщение # 92
Группа: Гости





Добрий вечір.
Моє ім'я Роман.
Кількість працездатних осіб - 2 (я і дружина)
Кількість дітей 2 ( 2р. та 10р.)
Загальний дохід сім'ї = 3300 (всього нараховано) * 6міс. = 19800грн/півріччя.
Допомога при народжені дитини вже закінчена, дружина не працює і на обліку у МЦЗ на даний час не перебуває. Утриманцем сім'ї є тільки я (чоловік), землі в особистому користуванні не має.
Скажіть, будь-ласка, чи маємо ми право на допомогу як малозабезпечена сім'я?
З повагою, Роман!

Додано (13 Жовтень 2012, 23:23)
---------------------------------------------
До повідомлення 91.
Забув дописати, як я казав, допомога при народжені дитини вже закінчена але останні 6 місяців дружина отримувала по 930грн/міс допомоги на дитину.

ВІДПОВІДЬ
Романе, Ваша родина не має права на допомогу. Середньомісячний сукупний дохід сім'ї (3300 грн )перевищує прожитковий мінімум сім'ї (2194,64 грн).
 
ГостьДата: Неділя, 14 Жовтня 2012, 12:19 | Сообщение # 93
Группа: Гости





доброго дня. підкажіть як підтвердити доходи чоловіка якщо він не працює і не стоїть на обліку у центрі зайнятості?

ВІДПОВІДЬ

Довідка з Державної податкової інспекції, але вона дається поквартально (не завжди зручно).
 
ГостьДата: Четвер, 18 Жовтня 2012, 11:49 | Сообщение # 94
Группа: Гости





Добрий день. Скажіть будь ласка чи маю я право отримувати на дитину 130 грн, якщо я і чоловік працюємо, я на неповному педнавантаженні і маєм 3 дітей

ВІДПОВІДЬ

Цитую з Порядку призначення та виплати допомоги
"...Особи, що працюють у режимі неповного робочого часу або вдома, подають довідку з місця роботи про початок виконання
трудових обов'язків на зазначених умовах....
... Не припиняється виплата допомоги особам, що працюють у режимі
неповного робочого часу, вдома, у виборчій комісії, в тому числі у день голосування, дні встановлення підсумків голосування та
результатів виборів, або провадять підприємницьку діяльність...."
 
Гость АлинаДата: Четвер, 18 Жовтня 2012, 12:57 | Сообщение # 95
Группа: Гости





Доброго дня, я виховую дитину інваліда 6 років, отрумую соціальну допомогу у розмірі 1179 грн. і аліменти 300 грн.. Розлучена,з чоловіком не проживаю.Інших джерел доходів немаю.Чи маю я право хоч на якусь допомогу?

ВІДПОВІДЬ

Допомогу та надбавку на дитину інваліда Ви отримуєте (виходячи з розміру), а у допомозі малозабеспеченим сім'ям буде відмовлено (по перше Ви не працюєте, по-друге дохід перевищує прожитковий мінімум родини).
Більше не яких допомог не положено
 
ГостьДата: Четвер, 18 Жовтня 2012, 15:22 | Сообщение # 96
Группа: Гости





Добрий день, скажіть будь-ласка чи маю я право на пільгу. Я розлучена, маю сина, моя з,п 2180 грн. + 750 грн. аліментів.Дякую

1. В цій темі обговорюється право на допомогу малозабезпеченим і допомогу до 3-х років по доходах та їх розрахунок.
2. Відповідно до законодавства для надання пільг має бути статус (наприклад: інвалід війни, ветеран війни, педагог на пенсії і так далі.)
 
ГостьДата: Четвер, 18 Жовтня 2012, 19:06 | Сообщение # 97
Группа: Гости





Доброго дня. Допоможіть будь ласка розрахувати суму допомоги по догляду за диитиною до 3 років
сІмя складається з двох чоловік я та моя донька вік 5 місяців. Дохід отримую допомоги по народженню 759,17 та по догляду до 3 рокив -130 грн , дохід по місцю роботи відсутній так як перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до трьох років, Подала документи на перерахнок допомоги до 3 рокив по доходах, але пусту довідку з підприємств за останні 6 місяців (квітень-вересень 2012)а не приймаю , вимагають шоб ликарняний по вагитности та пологах був відображений не в березни місці коли був нарахований та отриманий, а розписаний по місяцях за який він нарахований. таким чином дохід по ликарняному складатиме 6893,17 грн. підскажіть , будь ласка, як правильно заповнюється в довідці сума лікарняного по вагітності та пологах, і якшо одночасно подавати документи на отримання допомоги як малозабезпеченим то перерахунок буде для обох допомог чи однієї?

ВІДПОВІДЬ

В наше управління надають вдже розписані лікарняні з підприємства. Якщо лікарняний розписаний то в розрахунок війде не вся сума (6893,17 грн), а тільки частина яка припадає на 6 місяців перед зверненням.
В довідці вказується сума помісячно. В бухгалтерії Вашого підприємста це повинні знати так, як вони здійснюють нарахування лікарнюного листа. (Це як заплатна відомість за кожний місяць відповідна сума, яка залежить від кількості днів у місяці)
Поки не вирішиться питання з лікарнямим, проводити розрахунок не має сенсу.
 
ГостьДата: Четвер, 18 Жовтня 2012, 21:43 | Сообщение # 98
Группа: Гости





Доброго дня! Скажіть будь ласка чи маю я право на на отримання допомоги? Моя зарплата 1000 грн., дружина на обліку центра зайнятості? Дохід сім"ї 1500 грн.

ВІДПОВІДЬ

Ви не має права так, як сукупний середньомісячний дохід (1500 грн) перевищує прожитковий мінімум для родини (469,56 грн).
 
ГостьДата: П`ятниця, 19 Жовтня 2012, 09:56 | Сообщение # 99
Группа: Гости





Доброго дня, моє ім'я Роман. З повідомлення 91 від 13.10.2012р., я зрозумів, що моя сім'я не має права на допомогу як малозабезпечена.
Дружина отримує допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмірі 130грн., тобто мінімальний розмір цієї допомоги. Але ж станом на грудень місяць 2012р. максимальний розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку становить 1134грн.
Який алгоритм розрахунку цієї допомоги, чи всім без будь який пояснень нараховують мінімальний розмір? І головне, що всі мовчать а державу це цілком задовільняє!
Як домогтися виплати більшої суми, які документи для цього необхідно?

ВІДПОВІДЬ
Мінімальний розмір платиться всім. Що стосується максимального розміру я спробую пояснити.
1. Максимальний розмір це 100% прожиткового мініму на працездатну особу, межа через яку переступати не можна.
2. За збільшеним розміром треба додатково звертатися в управління Надбавка (розмір який додається до 130 грн) обраховується відповідно до заявлених доходів. Чим меньші доходи тим більше допомога. Допомога по доходах надаєтьмся на 6 місяців з дня звернення. Це регулюється ст 15 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (є на нашому сайті) та Методикою обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги.
3. Ви показали у попередньому повідомлені сукупний дохід, але розмір 130 грн не входить до розрахунку тому я не зможу назвати приблизний розмір
4. "І головне, що всі мовчать а державу це цілком задовільняє!" - Мовчать не всі, до нас звертаються люди з документами для підвищенні розміру, але не у всіх виходить отримувати через дохід. А за державу Ви самі розумієте. Одержувачів багато, а коштів дуже мало. Для цього було змінено виплати при народженні, розбивши на більший час, щоб перекрити інщі витрати
 
ГостьДата: Вівторок, 23 Жовтня 2012, 12:58 | Сообщение # 100
Группа: Гости





Добрий день! Скажіть будь ласка, ви консультуєте тільки по питаннях допомог на дітей чи вам можна задати питання з приводу субсидій на комун.послуги?

Можно питати про все що відноситься до компетенції управління.

Питання про субсідії обговорюються в цій темі
 
ТАНЯДата: Вівторок, 23 Жовтня 2012, 21:22 | Сообщение # 101
Группа: Гости





НА ДРУГУ ДИТИНУ ЯКА ЩОМIСЯЧНА ВИПЛАТА?

ВІДПОВІДЬ:

з 01 січня 2012 по 31 березня 2012 - 930,21 грн
з 01 квітня 2012 по 30 червня 2012 - 948,96 грн
з 01 липня 2012 по 30 вересня 2012 - 955,21 грн
з 01 жовтня 2012 по 31 листопада 2012 - 968,75 грн
з 01 грудня 2012 по 31 грудня 2012 - 1001,04 грн

 
гость марияДата: Вівторок, 23 Жовтня 2012, 21:42 | Сообщение # 102
Группа: Гости





Пидскажить будь-ласка чи маэ наша симя право на отримання малозапеспеченои допо
моги якщо: симя складаэться з 5 членив сими (3дитей виком 1мисяця-12 рокив) чти ниоловик ниде не працюэ ая отримала 12 тисяч одноразовои допомоги при народжени и що мисяця буду отримувати по 1680 грн

Я не зовсім Вас зрозумів.
Вкажіть наступне
кількість дітей до 3
кількість дітей від 3 до 6
кількість дітей від 6 до 18
кількість дорослих
дохід за 6 місяців
 
ГостьДата: Середа, 24 Жовтня 2012, 17:24 | Сообщение # 103
Группа: Гости





Підкажіть чи маю право на нарахування допомоги малозабезпеченим, якщо
Сім'я з двох осіб: 1 працездатна особа та дитина 3р5міс
ЗП - 4456,49 за останні 6 місяців + допомога одинокій матері (мінімум)
є власником частини будинку, в ньому не проживаємо, винаймаємо інше житло.
Землі не має.

ВІДПОВІДЬ

Право маєте. приблизний розмір 100 грн.
 
ТаняДата: Середа, 24 Жовтня 2012, 22:43 | Сообщение # 104
Группа: Гости





я розлучина з двома дiткама,чи маю я
право на допомогу вiд держави?шаш
дохiд у рiк 10 тисяч.якi документи
потрiбнi?

Додано (24 Жовтень 2012, 22:43)
---------------------------------------------
мы с мужом хотим розвестись но у нас син которому два месяца.при таких обстоятельствах нас розведут?

ВІДПОВІДЬ

1. Якщо колишній чоловік не платить аліменти, то можно оформити допомогу - тимчасова допомога на дітей батьки, яких не можуть утрумувати дітей та ухиляються від сплати аліментів.
2. Що стосується допомоги малозабезпеченим треба знати вік дітей.
3. По останьому питанню це не наша компетенція
 
НаталяДата: Четвер, 25 Жовтня 2012, 21:18 | Сообщение # 105
Группа: Гости





доброго вечора! підскажіть будь ласка чи має наша сім"я право на отримання допомоги малозабезпеченим сім"ям якщо:
сім"я складається з 6 чоловік (2 дітей до 6 років та 2 до 18 років)
сукупний дохід сім"ї за 6 місяців складає 10463 грн.

ВІДПОВІДЬ

Допомога може складати 2875 грн.
 
Форум » Архів тем форуму » Архів форуму » Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім 'ям
Пошук:

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.